Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
22. jan 2010

jaj, tak to potom bude loteria, raz to mozete vyhrat, aj ked nebudete chciet 😀 , ale myslim, ze to kazda antikoncepcia je taka loteria 😀

ivanulienka81
22. jan 2010

no veru, uz poznam dve baby, co aj pocas antikoncepcie otehotneli 😕

lilix
22. jan 2010

presne tak kati.. rob ako to citis ty..
evit tazko hovorit, co by si urobila alebo neurobila keby sa ti to hned nepodari.. mate velky dar, ze ste taki plodni.
ja som tiez nemeravala, nechcela som sa tym zatazovat, ale uz musim nieco preto robit.... lebo sa to inak nepodari.. tak treba zmenu.. som mozno predosle cykly ani nevedela poriadne kedy ovula je.. som si aj myslela, ze vtedy.. a mohlo to byt uplne inak..
a mozno mame velmi zlych bojovnikov, preto to ide tazko. 😔

evitkamalicka
22. jan 2010

lilix ja som bola nervna, uz ked sa to nepodarilo na prvy sup, tak som uz rozmyslala, ze druhy cyklus merat nebudem, ale este som merala, ale treti by som uz urcite nie....a co tak skusit nejake CAR? spermiogram atd

lilix
22. jan 2010

a asi ma to tiez po case neuspechu prestane bavit. a tym prastim s tym..
😀 😝

to je aka blbost, ze HAK beru krestania ako nieco hriesne.. ak to ma byt liek pre tu zenu, tak potom o com to je!
tak to by mali byt potom vsetky choroby co liecime hriechy, aj operacie.. keby cirkev este aj o tom rozhodovala, ze nesmiete ist na operaciu treba sa podvolit panu bohu.. pan boh dal chorobu, tak ju treba znasat. to co uz by bolo.. a pan sa postara nebojte sa.. co cirkev ustanovi, to este nie je bozie prikazanie..
to si iba cirkevni hodnostari vymysleli.. aj celibat.. keby ho oni sami teraz zrusia, tak to uz prestane byt hriech..
a mozno sa toho aj raz dozijeme, kto vie..
ja som veriaca, ale urcite ICH pravidla mi pridu nespravne.. a nehriesne..
😝

katkamarek
22. jan 2010

lilix, HAK nie je sama o sebe hriesna, ono sa to berie ako branenie pocatiu, preto je to zakazane, lebo pocatiu sa nemoze branit, aj kondom a prerusovana suloz je hriech, iba pocitanie plodnych a neplodnych dni je dovolene, ale to je tiez podla mna branenie pocatiu, lebo sa nemilujes vtedy kedy chces, ale kedy ti urcuju plodne dni, ale to je na dlhsiu debatu. Krestania neberu lieky ako hriech, to uz neprehanajme 😉 Ja som myslela iba na HAK ako bariera pocatia.

lilix
22. jan 2010

kati ja viem..
o tom som zase nepocula, ze aj prerusovanu suloz beru ako hriech? 😨 sila.. aj kondom? 😨 to vam hovorili v predmanzeskej tej priprave? ci?
ale take mi to pride..
evit ty si bola nervna? a ze som si to nevsimla, si nedal znat.. si bola taka v pohodke, ze nevadi.. 😵

katkamarek
22. jan 2010

No nasa predmanzelska priprava vyzerala asi tak, ze sme sa stretli s jednym knazom na hodinku, povedal nam par veci a uz bolo po priprave 🙂 ale to len kvoli mojmu mm, on je casovo velmi zaneprazdneny, ale mal aj on zaujem o celu pripravu, len nebol cas. Ale ja by som rada chodila na vsetky pripravy, samozrejme, ze by sa nam z niektorych veci rozum zastavoval, ale nie su to vsetko nezmyselne veci co tam hovoria, a to o zakazanych formach antikoncepcie ani neviem odkial viem, vseobecny prehlad 😉

lilix
22. jan 2010

baby nestretli ste sa niektora s tym, ze spermije citit ako po rybacine?

evitkamalicka
22. jan 2010

lilix ja navonok posobim vzdy v pohode, ani moje okolie si nevsimne ked mi nieco je, ale vo vnutri ma to zoziera, ja totiz nie som typ co vesia na nos kazdemu svoje problemy a pocity, castokrat ani muz nevie ze ma nieco trapi

katkamarek
22. jan 2010

preco lilix?

dijefcatko
22. jan 2010

lilix, to podla toho, co tvoj drahy jedol 😀

lilix
22. jan 2010

evit to nie je dobre, ze to dusis v sebe.. treba sa s trapenim podelit, potom sa to lahsie znasa, aspon mne sa ulavi, a o polovicu sa ten problem potom zmensi. 😵 ked sa vyrozpravam..
zeby? ked jedol ryby tak to citit po rybach? ? no neviem.. vy ste to nepostrehli?

evitkamalicka
22. jan 2010

to nie je podla toho co jedol, ja citim tiez stale taku rybacinu, podla mna je to normalne

lilix ja sa radsej doma vyvrieskam alebo vyplacem medzi 4 stenami ked som sama a hotovo, nerada prenasam svoje problemy a pocity na inych

katkamarek
22. jan 2010

lilix spermosky maju podla mna jedinecny zapach, to sa neda asi s nicim pomylit, ale sem tam mozno v naznakoch sa zda ako rybacina 🙂

evit ty si potom silna zena, ja by som nedokazala v sebe dusit nieco co ma trapi, by som sa z toho zblaznila, aj preto som rada, ze existuje tato stranka a viem sa tu s vami podelit o moje radosti a starosti, potom mi je hned lepsie a nevidim uz to vsetko tak tragicky, napr. ja keby som nenatrafila na tuto stranku, tak by som sa asi doteraz zozierala a plakala, ze mam PCO a ze nebudem mat nikdy deti 🙂
Ale na druhej strane je dobre vediet aj to, komu sa mozes zverit, lebo nie kazdy ta vie a chce vypocut, moja mamka tym co prezila, nerada pocuva problemy a starosti inych, lebo ju to este viac dostava do depky, takze zdoverit sa ale vediet komu 😉

dijefcatko
22. jan 2010

ja som mala ten pocit, ze je to ovplyvnene jedlo. no, obcas moj muzicek ma chut na isty moj prejav lasky 😀 ak to chce, odporucam mu pomarance, to je potom dost v pohode. rozhodne nesmie vtedy pivo, lebo nema sancu. dobra je este cokolada 😅 niekde som dokonca citala, ze to jedlo ovplyvnuje 😉

dijefcatko
22. jan 2010

http://www.diva.sk/zakazane-ovocie/sex-a-erotik...

prvy odkaz, co som k tomu nasla 🙂

evitkamalicka
22. jan 2010

baby to bude podla mna tym, ze som jedinacik a nikdy som nemala moznost sa niekomu zdoverit, kamaratkam by som sa nikdy po istej skusenosti nezdoverila a tu v Šali ani ziadne normalne nemam, som tu taky pristahovalec

evitkamalicka
22. jan 2010

no nic idem ulozit drobca spat, potom pojdem daco zjest a pracovat, bo sa mi nejako nahromadili objednavky

edita84
22. jan 2010

evit to bude určite tým aj ja som ten istý prípad ako ty
inak mne spermošky smrdia ako plesnivý syr a niekedy ako raba 😀

katkamarek
22. jan 2010

edit ano, ked su na vzduchu tak ako plesnivy syr, ale ked su vnutri teba a ostanu tam dlhsie, tak ako "skazena ryba" 😉 sorry za vyraz, ale je to tak.

No a k oralnemu sexu, ked uz sa o tom bavime, aj to je podla katolickych pravidiel hriech 🙂, je to dovolene ako predohra, ale nesmie dojst k vyvrcholeniu takymto sposobom 😀 To iba tak na margo. A chut je urcite ovplyvnena jedlom, s tym suhlasim s dijef. 😉

lilix
22. jan 2010

dijef, ale ja som to nejedla. 😀 ak mas na mysli to..

edita84
22. jan 2010

hehe títo katolíci teda majú pravidlá a čo sa týka chute to neviem lebo mne je z toho zle 😝

evitkamalicka
22. jan 2010

ja tiez nemyslim chut ale vonu 😉

lilix
22. jan 2010

no kati, keby si to nenapisala tak sa o tom v zivote nedozviem.. toto mi robis? nech viem, ze pacham hriech? 😀 😝 😉
a to sa pise v mudrych knihach ci ako? lebo toto nas na nabozenstve neucili.. je pochopitelne preco.. 😀
ani na kazni to nehovoria.. haha no to si ani neviem predstavit taku kazen, ze nesmiete ho do konca vyfajcit. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja umreeeem. 😀 😀

katkamarek
22. jan 2010

Edit minule som zapla TV LUX, to je katolicka telka, ale sa bavili o merani BT a urcovani plodnych a neplodnych dni, tak preto som to kukala, no a popri tom som sa dozvedela aj vela inych"zaujimavych" veci 😅
Ja som katolicka, chodievala som dost pravidelne aj do kostola, od kedy som vydata,akosi flakam, ale nejde o to, ale tieto veci su mi proti srsti, to musis byt fakt presvedceny katolik, aby si to dodrziaval 😀 Ved by som sa z toho zblaznila, cely fertilny vek, len merat a sa sledovat a prisposobovat milovanie tomu, kedy chcem alebo nechcem otehotniet, a nehovoriac o tom, ze moje libido je mimo plodne dni dost nizke, cize to by som si asi uzila, len keby sme deti robili 😀

lilix
22. jan 2010

no ved presne kati.. si nema uzivat asi zena ale chlap! je to na hlavu cele.. vidno ze tieto pravidla vymzslali chlapi! ach jaj.

katkamarek
22. jan 2010

No lilix to ani na chlapa nevyzera, lebo oni by chceli asi stale, skus povedat svojmu milovanemu, ze dnes nie, lebo mam plodne dni 😀 😉(teda v pripade, ze nechcete babo). Mne to skor pride na nejakeho eunucha 😀

edita84
22. jan 2010

tak akože môj by sa aj potešil keby som mu povedala že pár dní ťa nechám na pokoji 😀

lilix
22. jan 2010

jaaaaaaaaaaaaj kati tak toto si zabilaaa 😀 😀 😀 😀 😀 .
ha ha ha tak to boli taki stary chlapi- knazi, impotenti.. jednoznacne, sa chceli pomstit aj zdravym chlapom!!! 😝