Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
25. jan 2010

jéj veji gratulujem

evitkamalicka
25. jan 2010

bibka ty prides vzdy v pravy cas 😀

vejinka
25. jan 2010

dakujem baby ale negratulovat az ked v pase bude 2d 😉

sophie1981
25. jan 2010

evit, telepatia..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...citim, ze nieco nove.....nic idem nahulat malu a ideme vymrznut troska von.....doobedu sme boli na hodinku, -15...brr.....ale nech si madam zvyka ze von je zima.... 😀

miru....len pekne oddychuj nech vacok v pohode dozreje a uvidis, na dalsej kontrole bude srdiecko kmitat o dusu.... 😉

ivanulienka81
25. jan 2010

mna trocha boleli prsia akurat ked by mala prist mrcha, trocha ma pichalo podbrusku ale od vtedy nic...
akoze aj ja chodim viac cikat, ale to je skor preto, ze aj viac pijem vodu

edita84
25. jan 2010

tak teraz je tu už fakt veľa tehuliek 🙂

evitkamalicka
25. jan 2010

a na netehulky pluvam vysoko infekcne tehu virusy
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

edita84
25. jan 2010

evit prijímam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ták a ostatné netehulky chytajte tiež 😀

miru.j
25. jan 2010

Ahojte babulky,...sofinka bodaj by si mala zase pravdu 😉 dakujem. ...ja neviem ci som prechladla v tej sanitke v sobotu alebo na kramaroch v cakarni,strasne mi bolo chladno.Volala som doktorke a telefonicky mi vystavila PN,vraj nemam chodit von a vyliezat s postele...keby som mala teplotu mozem paralen inak nic.Uvarila som skorocel a ten kloktam,vie niektora poradit co je v tehu dobre ako liecba? ...babulky potom ked budem mat po kontrole a vsetko bude ok mi poradite ako to dat vedla mena to ze ktory tyzden...ja som nemtava na tieto veci 😀

miru.j
25. jan 2010

...vejinka 😵 ak nam to obom vide,co urcite ANO 😉 ,tak budeme narovnako 😵

sophie1981
25. jan 2010

no, niru.....na to vela liekov nieje...len ten paralen a cajik s citronikom.....a lezat, klud, snazit sa spat.....nech oddychne aj mysel.... 🙂

my sme boli von....kruta ima u nas......chcela som pri evitkinej mamke kupit plienky, ale tovar dostanu az zajtra, ta Evitka, zajtra ti mamku navstivim opat...... 😀 😀 😀 😀 ...pozdravim ju? 😀

idem ku Katke.....sa pustila vo velkom chodit, len ju pocujem pochodovat v papuckach, tie rychle krociky, tak ju musim ist istit......inac, ja si pockam na tehu, nech mi vyjde termin na 20.10.2010..... 😀 ..

evitkamalicka
25. jan 2010

veji to su uz pekne // 😵

miru.j
25. jan 2010

...sofinka,ved to,aj lekarka mi povedala nech si nic nedavam...tak sa nalievam cajom s medom a citronom a polihujem...sama som doma,smutno je a myslienky sa kopia a tak radsej tu svami na koniku som. ...ako to uslo sofi...malinka katuska uz chodi...sikulka,zlatinko krasnucke. ...inak pekny termin si si vybrala to budem mat s mojim muzickom tretie vyrocie sobasa 😅

miru.j
25. jan 2010

...no babulky nejako mi ostalo chladno,idem sa zakutrat do postele ...papa

vejinka
25. jan 2010

miru ja som este uzivala teraz ked som bola chora sirup hedelix..to mozu aj tehotne zeny aj deti aj dociace zeny..a aj penicilin 😉

miru.j
25. jan 2010

vejinka dakujem 🙂 ...citam,ze ides v stredu k dokimu,mna objednali tiez na stredu ale az o 10dni...moc sa mi nechce cakat,taka som nedockava..pomoc ...budem na teba mysliet aby boli same dobre spravy

vejinka
25. jan 2010

dakujem moc..no hej som dnes rano volala ze mam pozitivny test a sestricka hned ze kedy bola posledna mrcha a ze mam prist na krv a ze ma rovno aj doki kukne 😉

rosannar
25. jan 2010

ahojteee....no tak dneska sme na tom takto....a vyzerá to tak že aj ovulka bola http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

veji....tak gratulujem moja...jaaaaaj či sa tešííím.....

miru.j
25. jan 2010

babulky tak ja idem pod perinu...zima mi je aj v deke...neskor ozvem 😉 papa

sophie1981
25. jan 2010

uufff, idem kupat malu.....je taka umrncana...uz mame prerezany 5. zub... 😨 ...tak sme v intervaloch nervne,.... 😝

slavulilienka
25. jan 2010

jéééééj veji...supeeeer, teším sa s Tebou.... 🙂

edita84
25. jan 2010

ahojte ja mám hlas jak krstný otec 😀 a malá asi bude mať nátchu 😖
a mm má od dnes zákaz sexu a už by to aj chcel porušiť no hrôza ale musím mu odolať budem silná 😠

evitkamalicka
25. jan 2010

my sme akurat dosli od susedov, boli sme troska na kavicku a poharik vinka a deticky sa aspon fajne unavili, oni maju dievcatko o mesiac mladsie od Adamka

slavulilienka
25. jan 2010

evit..to je paráda mať takých mladých susedov...a ešte ak si takto pekne rozumiete...my tu máme väčšinou staršie obyvateľstvo, takže moc nekávičkujeme...čo je škoda...na Orave som mala veľa takýchto super susediek..

evitkamalicka
25. jan 2010

slavuli no mame tu dvoch takych super, ti co sme tam boli tak to su MM kamarat z detstva a jeho spoluziacka z gympla sa zobrali, ked sme sa sem pristahovali tak sme ani nevedeli ze tu byvaju 😀 ....a dalsi oproti nam ti maju 2 dievcatka 1,5 rocne a 6 rocne, inak v nasom baraku byva vacsina mladych ludi a je tu teda dost deticiek v priblizne rovnakom veku

slavulilienka
25. jan 2010

evit tak to je fest dobre, že tam je toľko detičiek...my bývame priamo v centre Martina, je to taká osamotená staršia bytovka, tehlová...je to super na jednej strane mám všetko pod nosom ...malý má pár metrov do školy, dcéra má rovno pod oknom zástavku na autobus do školy, oproti mne je zdravotné ihrisko, pošta a vlastne len prejdem cez cestu a som na pešej zóne...., no na druhej strane deti tu nemajú žiadnych rovesníkov...dcéra je už veľká, s tou problém nie je..dohodne sa zo spolužiakmi, ale malý sa ešte potrebuje občas hrať a nikoho tu takého nemá...jedine v škole cez prestávky...a je medzi nimi 5 a pol roka rozdiel, takže záujmy úplne odlišné... 😖 no niekedy je to hrúza. 😒

ivanulienka81
25. jan 2010

veji, no krasne kolajnicky... aj brusko parada, hned som bola kukat svoje v zrkadle, no nechytam sa na teba 😅
miru, v tehu mozes homeopatika, na kasel tiez homeopatika Stodal, paralen mozes ale neprehanaj to a mne doky este raz poradil aj salviovy caj

sophie1981
25. jan 2010

hola...veji, ty koky, dobre brusko....take pekne..... 😵 ...tehu..... 😵

mala spinka.....mm v robote.....mam off od vsetkych.... 😀

dijefcatko
25. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

takže link na album, čakám pripomienky 😉 Musím zapracovať ešte na veľkosti obrázku, s tým mi helfne mm, keď dorozbaľuje nového člena našej domácnosti 😀

evitkamalicka
25. jan 2010

akeho noveho clena?