Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
3. feb 2010

lumi ja mam brucho po porode priserne, obrovske strie, no katastrofa, ale uz to nejako neriesim, kaslem na to, hlavne ze sme zdravi

lumimi
3. feb 2010

edit, verim, škoda že neexistuje prístroj na nahrávanie pocitov 😒

edita84
3. feb 2010

ja ich tiež cítim v noci ked sa malá otáča zo strany na stranu ale tieto už nie sú také príjemné 😀

lumimi
3. feb 2010

miru.j zastav sa u mna 🙂 možem kopnut 🙂

sophie1981
3. feb 2010

zeny......len klud...o par mesiacov budete chciet aby to deculo pretalo aspon na chvilku mlatit nohami o vas zaludok..... 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
3. feb 2010

bibka ja sa na to praveze tesim 😵

evitkamalicka
3. feb 2010

dnes som bola vybavit ten vodicak, hotova katastrofa, lekar mi zabudol napisat do potvrdenia ked som zacinala kurz, ze nosim okuliare, tak mi ho nechceli urobit, tak som musela ist znova pre potvrdenie a potom naspat na policiu

edita84
3. feb 2010

evit niekedy ani lekár nevie čo má robiť 🙄 😅

evitkamalicka
3. feb 2010

edit hej, hlavne ze som vtedy za potvrdenie zaplatila 12€ a nenapisal tam to podstatne

edita84
3. feb 2010

a teraz si tiež platila?

evitkamalicka
3. feb 2010

nie, povedal mi ze kvoli jeho chybe to je zadara, esteze tak

edita84
3. feb 2010

no ešte pekné že zadara 🙄

lumimi
3. feb 2010

ja mam pocit že lekári su u nas su strašnee pasívny a robia vacsinou to čo im pacient povie.

evitkamalicka
3. feb 2010

zajtra rano mam poradnu, tak sa tesim ze zas uvidim drobca, bude aj ultrazvuk kvoli tomu NT meraniu

edita84
3. feb 2010

ale je dobré že my pacienti vieme čo od nich chceme máme to už naštudované 😀

lumimi
3. feb 2010

evit, tak držím palce nech máte výsledky ako z učebnice 🙂
ten moj drobec spal na NT a s rukou pri hlave tak vobec nevedel posudit kostičku v nose - a krpec sa ani zobudit nechcel - celý otec 🙂
o týžden mam poradnu takže sa straaaasne tešim, dufam že vystrčí prcku - chcem vediet či je to to moje dievčatko

evitkamalicka
3. feb 2010

lumi a ani sijove prejasnenie ti nerobili? lebo to sa robi naraz pri tom ultrazvuku

lumimi
3. feb 2010

ale ano to zmeral, to bolo dobré 0,6mm

katkamarek
3. feb 2010

ahojte babulky
ahoj Lumimi, neviem ci si ma pamatas, ja som tu nova, ale citala som vas skor, takze viem o tebe, tesim sa, ze sa ti dari, inak ako to zobrala vasa rodina, ze cakate babo? 🙂

Edit pekna fotocka

Rosa uz testuuuj

jika80
3. feb 2010

caute
no ja dnes zase nic moc den, tak sa uz tesim na zajtra, to by mal byt na rade zase ten dobry den 😀
jeeej baby, vy tu uz bublinky a kopanceky riesite, sa uz na to tesim, ze sa konecne niecim inym budem zaoberat ako mojim vracanim 😀
evit - a ty mas NT screening normalne zadarmo alebo to musis nejako extra platit, mne totiz povedali, ze tu to poistovna nepreplaca a stoji to 160€ - pekna palka, ale chcem si to dat spravit

evitkamalicka
3. feb 2010

ja som zvedava ako my zajtra, dufam ze vsetko bude ok

evitkamalicka
3. feb 2010

jika ja ho mam zadarmo, robi to priamo moj lekar v ambulancii aj pri Adamkovi som to tak mala....myslim ze vseobecne to tu je zadarmo

lumimi
3. feb 2010

katka - dobre- mama taká že . " jaa som myslella že aspon počkáš kým skončíš školu" - ale tú končím už za 2 mesiace, no a pre druhá stranu to bude prvé velmi očakávané vnúča, takže su moc moc radi 🙂, svokra mi potom ukazala pod stromčekom anjelika čo som jej dala pred rokom, že si ho tam dala aby jej priniesol vnučatko - no asi posluchala lebo vnučatko sa dostavilo 🙂

lumimi
3. feb 2010

jika, ja som bola na NT na sukromnej klinike - a stalo ma to 23,90 EUR

katkamarek
3. feb 2010

lumimi, jej to je pekne 🙂
a svadbicku planujete az po narodeni babatka?

lumimi
3. feb 2010

svadba - za týžden budu hotové obručky, a dohodnut na urad termin, a bude to v máji, ak sa podarí tak prvého, ak nie tak 21. nech si možem zmenit meno a zapisat titul naraz do obcianskeho - takže ešte v tehu - ja som vždy chcela byt tehu na svadbe - ale tak aby to bolo vidno 🙂

jika80
3. feb 2010

no to mate super, tu to hradi poistovna len u zien starsich ako 35 rokov 😠

katkamarek
3. feb 2010

lumimi, tak drzim palce, aby vam to vsetko vyslo ako si zelate, je to super 🙂
Moja kamoska ma tiez svadbu 1. maja, ale ona to planuje uz rok a pol 😀

edita84
3. feb 2010

lumi to je naozaj super že ti sa ti splní sen, ja som sa nechcela tehotná vydávať ale 3 týždne pred svadbou sme sa dozvedeli že budeme mať baby a boli sme veľmi šťastný takže je to super vydávať sa ako tehu 🙂

lumimi
3. feb 2010

katka - 1.Máj je super dátum - a nemusis si brat dovolenku na oslávenie výročia 🙂

jika, tak to ta možno výjde lacnejšie prist si to spravit na slovensko než platit 160 eur