Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
5. feb 2010

ja som to mamine povedala cestou do roboty nechcela mi veriť celý deň mi vyvolávala či je to pravda 😀

rosannar
5. feb 2010

edit...no mne mamina voláva každý den a ja som jej povedala, že cez víkend by som mala dostať mrchu a ked min. týžden boli u nas tak sa pýtala či ešte nie som tehu a ja som jej povedala nech sa spýta bud. týžden, čiže teraz cez víkend...a budú u nás aj sestriní, tak som chcela im to teraz povedať, len neviem ako na to...že ako to povedať, aké slová zvoliť...že "hej starí rodičia, ako?"...no ale to mi pripadá byť blbé...alebo porad mi prosííím

edita84
5. feb 2010

no a ukázala som jej test ale stále mi neverila 😅

sophie1981
5. feb 2010

dobre ranko....

takk.....vstali sme o 6 rano......aaaaaaaaaaaa..... 😲 😲 😲

no a teraz uz beha kade tade, nakrmili se sykorky a idem upratat, ale este pred tym kuk na kamosky, co nove...lilix....mozno nepride.... 😉 .....uvidime.....

lucy,,...ja nemeriam a netestujem.....a ide to aj tak......sice zatial bez uspechu(myslim toto snazilkovanie, Katka sa nalepila na druhy pokus)....

ja som prve tehu oznamila hned ako mi vysli testy......pri druhom som uz bola opatrnejsia, tak som to vrsvela mame , ale len jej.....az ked so musela na kyret do nemocky, tak sa to dozvedel aj zvysok.... 😖 ....no a pri Kacene by so to nikou nevravela az do 3 mesiaca....ale.....vzhladom na to ze asi od 5tt som grcala vsade a stale, netrebalo rozpravat...kazdemu doslo.... 😅

sophie1981
5. feb 2010

ros, ja sommojej sestre(mama na to prisla sama) len poslala sms, ze nech si nachysta vacsi rozpocet na Vianocne darceky.... 😀 ......najprv nepochopka, potom doslo a bolo radosti.... 😉

sophie1981
5. feb 2010

nic, idem...dieta demoluje vsetko zaradom.... 😠

rosannar
5. feb 2010

sophie..no ja neviem ako to zvládnem povedať...budem asi roztrasená a neviem či sa aj nerozrevem 😀

lucy_lu
5. feb 2010

Ahoj spohie, rosa, edit..

ros, neboj, bublinka bude urcite v poriadku a vasi sa istotne potesia vnucatku,nech zvolis akekolvek slova. moja sestra tiez nevedela ako to povedat, tak sa nasich spytala ake by sa im pacilo meno pre vnucatko.zacali hovorit nejake tipy, a sestra na to, ze ´mame este 9 mesiacov cas si to rozmysliet´. Chvilu trvalo kym im to doslo, ale strasne sa tesili. 🙂

sophie, mna to meranie strasne otravuje. chcem este skusit tie testy, pripada mi to ako mensie zlo. mojho draheho islo porazit ked cez vikend zvonil o pol 6 budik kvoli meraniu. a mna tiez 🙂)

evitkamalicka
5. feb 2010

dobre ranecko dievcata

katkamarek
5. feb 2010

dobre ranko

ros, moja zlata, ja tiez neviem ako by som to povedala, lebo chcem, aby to nebolo len take suche, ale trosku mi tvoj "strach" pripada ako ked tinedzerka zisti, ze je tehotna a nevie ako to ma povedat rodicom 😀
ale urcite to nechcem oznamit cez telefon, ale osobne, ale ako poznam moju mamulku, ona to hned vyciti. 😉

evitkamalicka
5. feb 2010

ja som to nasim oznamila cez telefon, kedze byvaju daleko a nechodia sem az tak casto a my tam tak 2x do roka

slibby
5. feb 2010

dobre ranko 🙂 , zase som prisla nakuknut 😉 . ros gratulujem!!! ja sa tiez potichucky zacinam tesit, vcera som mala len ducha a dnes uz je ciarka silnejsia 🙂

evitkamalicka
5. feb 2010

slibby parada 😵

slibby
5. feb 2010

ono vobec zazrak, ze to pri tych stresoch v poslednych tyzdnoch vobec klaplo a v podstate hned prvy mesiac co sme isli nato 😎

rosannar
5. feb 2010

lucy...no aj nad takým som rozmýšľala ale neviem, ako hovoríte, nechcem aby to bolo také suché...chcem aby ich to prekvapilo, dojalo a aby boli šťastní...

evit..dobréééé ránko...

katka...no strach mám len preto, aby sa potešili a boli prekvapení....a cez telefon im to nechcem povedať, tak preto sa aj snažím s nimi čo najmenej rozprávať cez telefon...ved včera večer mi mamina zavolala, či som už doma z práce a chvílku sme sa rozprávali, potom som zložila a asi o 10 minút mi volala späť a takú obavu som mala či sa to spýta alebo nie...ale našťastie ju to nenapadlo 😀

slibby...dobrééé ráánko a dakujem..a ak môžem tiež potichučky gratulujem.... 😉

slibby
5. feb 2010

rosa dakujem, ako som to sledovala tak mi sme hned tesne pri sebe, ja som dnes 12 DPO tak snad to bude vsetko o.k.

rosannar
5. feb 2010

slibby..no skoro..ja som dneska 14 DPO...ale to sú len dva dni, to je nič 😀

katkamarek
5. feb 2010

slibby drzim palce, nech silnie 🙂

rosa ja chapem, mne len prislo smiesne, ze ako sa "bojis" im to povedat, ja viem, o co ti ide, len ze to tak vyzeralo ako ked sa tinedzerka boji, len jasne, ze u teba je to opacny "strach", z radosti a vzrusenia 😀

rosannar
5. feb 2010

katka....ja viem ako si to myslela a ako som to ja myslela...ale je to taká dalšia etapa v živote a tak...

katkamarek
5. feb 2010

a neboj, urcite budu poteseni a prekvapeni zaroven 🙂
Napr. im to naserviruj ako dezert alebo predjedlo, ze si zajtra urobis testik, pripojis k tomu nejake topanocky alebo nieco podobne, das to na podnos a zakryjes niecim, no a pri stoje povies: Serviruje sa predjedlo 😀 a odkryjes (lebo do dezertu asi daleko a to by si nevydrzala).

rosannar
5. feb 2010

katka...ja nevydržím ani do zajtra.. 😀

sophie1981
5. feb 2010

katka...u nas inak neslo ako cez telefon......ja v Londyne, sestra v ba...nebudem kupovat letenku ne??....a potom neskor, ona v Ba ja v SNV......daleko, nepocula by aj ked by so kricala.... 😉

slibby..gratulujem/....pekne pekne..,mam s vas radost

evitkamalicka
5. feb 2010

prave mi dosla SMS, ze mam hotovy vodicak, tak si idem pren a zajtra hned aj sadam do auta, tesiiiiiiiim

rosannar
5. feb 2010

evit....tak gratuluje, rýchlo pren a už aby si bola v aute 😀 pravdaže ako šofér 😀 ....je možné že mi je zle ale nemám tendenciu ísť grcať? len ma napína 😅 😅

slibby
5. feb 2010

ros to moze byt, ked som bola tehu s malym, tak som mala taky pocit ked som bola hlana, to bolo znamenie ze mam nieco zjest. teraz mi tiez vobec nie je zle a dufam ze ani nebude 😉 inac tusaka uz mam vyse tyzdna ze sa zadarilo, kedze mi zacalo hned na 3.den po ovu vytekat, trochu mliecka z prs, tak som vyse tyzdna cakala aby som si psravila test. 😀

lumimi
5. feb 2010

Zdravím Vás, dámy.

Ros gratulujem

rosannar
5. feb 2010

slibby...no tak ti držím palce aby sa ti to potvrdilo... 😀

lumimi...dakujeeeem... 😀

katkamarek
5. feb 2010

sophie, no keby som bola aj ja daleko, tak tiez by to asi len cez telefon bolo aktualne, ale ked je moznost osobne, tak by som to chcela tak 😉

jika80
5. feb 2010

dobre ranko
jej sa to tu rozrasta, slibby - blahozelam
no u nas sa to konalo cez skype - povodne som to nasim chcela povedat osobne, ale kedze mi je tak zle, a nechcela sm si v kuse vymyslat preco, tak to mali cez telefon
zavolala som si celu rodinku pred pc, ze nech si idu pozriet jeden super obrazok, co sme spravili s muzikom a potom bracek - spiklenec - ukazal foto z ultrazvuku 😀

rosannar
5. feb 2010

jika...tak to je tiež dobréé, hlavne ked to chceš niekomu povedať na dialku 😉