Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
16. feb 2010

ahoj rosa, nic prevratne sa nestalo 😉

evitka uz sme mali o teba strach 🙂

rosannar
16. feb 2010

katka...no aj som si myslela... 😀 ked tu nie som tak sa nič vážneho nedeje 😀

katkamarek
16. feb 2010

ros 😀

rosannar
16. feb 2010

katka...zachvílku končíme 😀

evitkamalicka
16. feb 2010

katka preco strach? ved som tu kazdy den

rosannar
16. feb 2010

evit...ale nie si tu od rána ako my niektoré 😀 😀 😀

evitkamalicka
16. feb 2010

ros nevadi, ale zijem 😀

rosannar
16. feb 2010

evit...to je hlavné....a ty už cítiš malého v brušku? 🙂

evitkamalicka
16. feb 2010

ros ano citim a posledne dni uz dost intenzivne, uz len cakam kedy ma tak riadne kopne

rosannar
16. feb 2010

evit...dneska som si robila ešte jeden test čo mi zostala a už tá testovacia čiarka sa objavila skorej ako kontrolná a bola aj silnejšia ako kontrolná 😀 vieš akú radosť mi to spravilo 😀

evitkamalicka
16. feb 2010

super a kedy ides k dr.?

rosannar
16. feb 2010

evit...booože to je milé...už aj ja chceeeeem...a si v 16 tt ako to tu píše, alebo v ktorom týždni si?

evitkamalicka
16. feb 2010

ros ano som v 16tt, sedi mi to presne

evitkamalicka
16. feb 2010

dnes som vlastne ten 16tt zacala

rosannar
16. feb 2010

evit...vo štvrtok....teším sa ako keby som mala ísť prvý krát do školy 😀 ...som aj trošku nervozna, že ako to dopadne...ale asi 90% zo mna sa teší a len 10% sa obáva 😀

rosannar
16. feb 2010

evit...takže si tak ako ti to tu počíta...to máš super...ja to budem mať uplne inak...lebo asi som teraz tak 5 alebo 6 tt...

evitkamalicka
16. feb 2010

neboj vsetko bude v najlepsom poriadku....ja idem v piatok na krv na tie AFP testy a potom cakat na vysledky to bude pre mna hroza, pri Adamkovi som cakala 10 dni, ale verim ze budu dobre a babatko bude zdrave

rosannar
16. feb 2010

evit...a sú to tie AFP testy?

katkamarek
16. feb 2010

evitka, lebo si tu bola iba vcera rano a potom uz nie 😉 a u teba je to nezvycajne 😀

evitkamalicka
16. feb 2010

ros to su take testy na Downov syndrom a vselijake anomalie a postihnutia....to caka kazdu tehulku okolo toho 16tt

rosannar
16. feb 2010

evit...ahhaaaa...aj som si myselala...ale povedala som si že preistotu sa opýtam 😀 .... a čo sa stane ak sa tam niečo objaví, dá sa to potom ešte nejak preliečiť alebo je len potom na rozhodnutí matky či si to dieťa nechá?

rosannar
16. feb 2010

dobre baby, ja končím, idem domov, predtým ešte skočím na poštu poslať jeden dva listy...a padáám domov...a možno si pôjdem ešte kupiť jeden test, taký s väčšou citlivosťou že čo ukáže ten 😝 papaaaaa a možno večer ešte dojdem..paaa 😉

katkamarek
16. feb 2010

rosa zle vysledky sa uz preliecit nedaju ☹ to uz je potom na zene a muzovi ako sa k tomu postavia, v konecnom dosledku, ani zle vysledky nemusia znamenat nutne chore babatko. Boli uz aj take pripady

katkamarek
16. feb 2010

aj ja padam domov, papa

dijefcatko
16. feb 2010

babyyyy, na tretej strane som nas az nasla? nikto tu nie je? teraz, ked mam konecne cas?
mam otazku, mm je chory, zajtra mu na doktorka antibiotika, mozeme snazilkovat? neovplyvnia antibiotika kvalitu spermii? 🙂

cukruska1920
16. feb 2010

diefcatko... mmh...ja som pocula ze antibiotika nevplyvaju dobre na muzske spermie... ale tak snazit mozte 😉

dijefcatko
16. feb 2010

skor som to myslela tak, ze ak by to vyslo, ci by to mohlo sposobit poskodenie dietatka 😒

cukruska1920
16. feb 2010

jaj ... nie..to urcite nie..ono sa len hovori ze ma vtedy muz spomalene spermie ale nic ine sa stat nemoze...skor budu tie spermie nadrogovane a zato budu pomalsie 😅

dijefcatko
16. feb 2010

len keby dosli do ciela, ja budem cakat, kolko bude treba! 😀 uz som sa to asi pytala, ale nema tu niektora z bab maternicu v RVF?

kojzarik
16. feb 2010

ahojte prisla som na skok akosi nestiham sem chodit