Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
26. feb 2010

no ros, nezostava ti nic ine, iba citat 🙂
caute inak, mna boli brúúúúško 😒 a nechápem prečo, lebo ovu bola iba pred tromi dnami, oneskorena, cize mrcha by tu este nemala byt. ale inak by to na predmrchovske zvesti celkom sedelo, mala by som dostat 2.3. za normalnych okolnosti, ale po tej neskorej ovu neviem, co sa bude diat...

ivanulienka81
26. feb 2010

ahojte kocky,
tak my uz dnes balime a zajtra palime domov ... uz sa skoncili dobre casy 😝
jika, som rada, ze si sa rychlo zotavila a aj vsetkych snazilkam zelam uspesne snazilkovanie 😎

edita84
27. feb 2010

AHoj dievčatá ako sa máte? http://www.fertilityfriend.com/home/edita84

dijefcatko
27. feb 2010

Ahoj edit, trošku som si pospala po hokeji a teraz idem zasa pisat pracu, co som spominala a potom na chata za kamosmi.
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
vrčí mi v podbrusku, asi bude mrcha, cize ak sa aj vajko oplodnilo, nebude mat cas hniezdit ☹

edita84
27. feb 2010

ahoj ja som práve odovzdala malú babine a mám leháro už len počkať mm a bude vzrúšo 😀

edita84
27. feb 2010

jaj dijef tú chatu ti závidím aj ja by som šla ale nie s kamošmi ale rodinkou

dijefcatko
27. feb 2010

práve nám umrelo naše zlaté zvieratko, malý Miško, je mi strašne smutno 😢

edita84
27. feb 2010

juj dijef to mi je ľúto 😢

dijefcatko
27. feb 2010

si predstav, ze to bol maly hlodavec a pocuval na meno, na zavolanie prisiel, vedel chodit po zadnych a spaval mi v dlaniach 😢 dufam, ze aj take male potvorky maju svojich anjelikov...

jika80
27. feb 2010

dijefcatko - to mi je moc luto ☹ mne zomreli pred 5 rokmi moji dvaja degacikovia a tiez si na nich este obcas spomeniem 😔

dijefcatko
27. feb 2010

diky baby, ste zlate, pre mna je to sok, lebo skutocne neviem, preco nam umrel, vcera skakal odusu, aj pri veterinarovi sme boli, bol ok a rano bol koniec... 😢

jika80
27. feb 2010

dijefcatko - nebolo seno nahodou troska vlhke? moje zlaticka zomreli na to, tiez den pred tym este skakali ☹

edita84
27. feb 2010

Ahoj kočky už mám preinštalovaný windows 😉

cukruska1920
27. feb 2010

ahoj edit...a preco si preinstalovavala?

edita84
27. feb 2010

ahoj cukrus lebo už bo starý a nejaké prkotiny mi to stále vypisovalo ale dnes to spravil mm kamarát a je to super 😀

edita84
28. feb 2010

pekné ránko dievčatá ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 ale to je zatiaľ jedno ale v noci som spaa úžasne 😉

edita84
28. feb 2010

tak dievčatá dnes sa toho tu nenapísalo veľa 😉

rosannar
28. feb 2010

edit....ahoooj

edita84
28. feb 2010

ahoj ros ako sa máš?čo robí fazuľka?

edita84
28. feb 2010

hát kočky ja tu budem asi sama sebe písať 😀

janirea
28. feb 2010

ahojte, je tu niekto?

edita84
28. feb 2010

ahoj jani ja som tu 🙂

janirea
28. feb 2010

ahoj edit

,,,,ja som vas teraz zanedbavala,,,ale musela som si dat pauzu od konika,,,posledne sono nam nedopadlo najlepsie (pred tyzdnom),,,doktorovi robi vrasky vyvoj mocoveho mechura a obliciek drobceka,,,,,a ja mam strachu plne gate ☹ ,,,tak sa snazim nejak na to nemysliet a cakam co zase povedia tuto stredu na sone,,,,tak som vas ani necitala ani som nejak nemala chut sem chodit,,,,,ale uz mi nedalo a dnes som aj sama doma, tak ze nakuknem aspon co je noveho, ale tak vela ste popisali 🙂

janirea
28. feb 2010

mame aj nove tehulky?,,,
ros,,,blahozelam k fazulke 🙂

edita84
28. feb 2010

jani uvidíš všetko bude ok len klud

janirea
28. feb 2010

ja sa snazim v klude, len niekedy ma chyti taka hnusna depka,,,,a este k tomu som stale PN, takze doma, chvalabohu aspon za vychadzky
,,,a ta ako edit? pozeram, ze stale merias

,,,,cukrus,,,dobre vidim dve ciarky 🙂,,,drzim palceky

evitkamalicka
28. feb 2010

dobry vecer

jani neboj, vsetko bude ok 😉

janirea
28. feb 2010

ahoj evit,
ako drobcek, pocuva? 🙂

cukruska1920
28. feb 2010

Ahojte...je tu este niekto?

janirea
28. feb 2010

ahoj cukrus,,,ja tu este strasim