Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
1. mar 2010

ja planujem zaramovat aj tie vysivky..ale akosi nemam cas 😀

evitkamalicka
1. mar 2010

ja sa chystam tiez na svetrik a ciapocku, ale az ked mi dr. potvrdi pohlavie

evitkamalicka
1. mar 2010

zo zaciatku som posielala, ale 2x alebo 3x sa mi stalo ze mi to ostalo doma a su to veru nemale peniaze co som potom bola v strate kym si tie veci nekupil niekto iny

evitkamalicka
1. mar 2010

jezis to malo byt do inej temy

ludka_r
1. mar 2010

Ahojte, ako sa máte??
Ja rastiem už závratnou rýchlosťou... Brucho mi už normálne začína vadiť A to mám ešte tri mesiace čas... 😀 Tak sa dnes alebo zajtra dám mužíkom odfotiť, a hodím do albumu.
A celkovo sa mi zdá, že toto mimi bude väčšie ako predošlé, lebo ma ani riadne nekope, len sa tak pretáča zo strany na stranu, akoby už miesta nemalo...
Ja som tiež maniak do vyšívania. Tiež mám doma kopu vyšitých, stále nezáramovaných obrázkov do kuchyne a detskej. Teraz vyšívam detské motívy, nech to tam máme trochu pestrejšie, ale neviem neviem, kedy sa dostanem k zarámovaniu.

dijefcatko
1. mar 2010

ahoj ludka, a uz si sa zmierila s chlapcekom?
ste tu baby?

dijefcatko
1. mar 2010

inak baby, niekto nam vzal tabulku! normalne v inej teme maju rovnaku ako my, ten isty obrazok, tak isto urobeny. akoze na tieto veci som citliva! 😠

dijefcatko
2. mar 2010

bré ránko, tak ja pokračujem v monológu 😉
a padám... heš depka heš heš! 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

evitkamalicka
2. mar 2010

krasne dobre ranko sa praje

jika80
2. mar 2010

dobre ranko
prave sa chystam k lekarke a taaaaaaaak sa mi nechce - k mojej obvodacke a to taka striga 😝 chcem, aby ma poslala na vysetrenie stitnej, tak som zvedava, ci sa mi ju podari ukecat 😠

slibby
2. mar 2010

dobre ranko 🙂
vcera u dokiho bolo vsetko v poriadku, tak mi odlahlo. srdiecko bilo a mimi ma uz 1 cm 😀 . teraz uz len to oznamit v robote, aby som uz tak nedrela ako doteraz a mozem si to zacat uzivat 😉

evitkamalicka
2. mar 2010

slibby parada, gratulujem

slibby
2. mar 2010

dakujem evit, oplatilo sa pockat kym som isla k dokimu, hned bolo teraz vsetko vidno a nemam ziadne zbytocne stresy ako ked som bola 1.krat tehu 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

ja som pri Adamkovi sla v 8tt a teraz v 7tt

slibby
2. mar 2010

lken mne sa to cakania zdalo strasne dlhe kedze som testovala este pred mrchou, a tie stresy posledny ch tyzdnov v robote a kvoli skuske mi tez moc na psychike nepridavali 😝

katkamarek
2. mar 2010

dobre ranko, ja padam, ale nedepkujem, proste beriem to tak, ze este nie je ten spravny cas 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

Normalne nechapem aka som vyrovnana, jasne, ze sa snazime este len kratko, ale ja som si myslela, ze neuspechy budem brat horsie, lebo som velmi netrpezliva, ale v tomto smere som akasi pokojna. Dolezita je viera, a ja verim, ze coskoro to pride 🙂

Slibby tak to su super spravy, gratulujem 🙂

dijefcatko
2. mar 2010

slibby, super, gratulujem! Baby, ja sa z vasich brusiek tak tesim! 🙂
ja mam zasa zahadny mesiac, krcok je hore uz 3 dni, makky ako pred mrchou a ta nikde 😒 to ta opozdena ovulka zrejme spravila, ale preco je hore tak dlho? no uvidime, kedy sa mrska pusti 🙂

ivanulienka81
2. mar 2010

ahojte dievcata,
tak my sme dnes s Misinkom boli v poradni, vsetko ok, uz mame 9010g, no chlap to je riadny 😀
slibby, gratulujem
jeeeeeeeeeeeeej, evit, dievcatkooooo, paraaaada, aj ja chceeeeeeeeeeeeeem 😅

dijefcatko
2. mar 2010

co Ivka? akosi nechapem, co chces? 😕

ivanulienka81
2. mar 2010

dievcatko 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

ivka no uvidime na velkom ultrazvuku, dufam ze sa dr. nesekol, ale ked vidim svoju tvar ako strasne som oskaredela a som sama vyrazka tak aj zacinam tomu verit

ivanulienka81
2. mar 2010

joj evit keby to bola naozaj pravda.... ja som pri Miskovi mala plet ako detska prdelka....
ale teraz mam od toho daleko.... 😅 ja by som velmi chcela dievcatko 😅
doktorka povedala na Misinka, ze je ako moja mala matrioska 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

aj ja som pri Adamkovi mala super plet, no teraz katastrofa

dijefcatko
2. mar 2010

no az teraz mi dochadza, o com tocite, preto som nechapala! 😀 ale ved evitka tu nepisala, zatial, ze caka dievcatko, tak ako som to mala chapat? po tych dalsich spravach uz ano...

evitkamalicka
2. mar 2010

dijefcatko pisala, ked mi lekar na poslednej poradni robil sono, cize pred 4 tyzdnami 😉

ivanulienka81
2. mar 2010

dijef, ja som to teraz nasla v evit pase 😅

evitkamalicka
2. mar 2010

ale je to jedno, iste to bude az ked sa to narodi

dijefcatko
2. mar 2010

aha 😅 asi som fakt nejaka unavena, sa neviem od rana prebrat a este som aj nechapacka 😀 neviete mi nahodou poradit, preco mam ten krcok hore uz par dni a je makky? ked mrcha neprichadza?

evitkamalicka
2. mar 2010

dijef ja neporadim, vobec netusim ako ma byt krcok, nikdy som to nesledovala