Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
3. mar 2010

ludka pekne brusko

ivanulienka81
3. mar 2010

jej ludka, tak to je uz pekne velke brusko 🙂

katkamarek
3. mar 2010

ivanka mam iba mamatesty, to su 20 tky, ine nekupujem, cakam kedy naskocia dve ciarky na nich 😀

Ludka pekne brusko 🙂

evitkamalicka
3. mar 2010

katka ja ho tam vidim a dokonca sa mi zda, ze je ruzovy 🙂

jika80
3. mar 2010

katka - jemne ruzoveho vidim aj jaaaaa 🙂

evitkamalicka
3. mar 2010

baby ja som dnes vybrala kosik pre babatko....kuk album

katkamarek
3. mar 2010

evitka velmi mile to je, aj ja som uz na take pozerala 🙂

jika, uvidime zajtra, ked to je tehu, tak dufam, ze uz zo bude aspon o trosilinku silnejsie, lebo teraz to len silou vole vidiet 😅

jika80
3. mar 2010

evit - to je nadherne 😵
katka - tak drzim moc palceky, aby ciarocka, ci maly duch silnel 😵

dijefcatko
4. mar 2010

Bré ránko dievčatá! 🙂
Katka, ja ho tam vidím tiež, super! Kúp si 10tkový test, tam uz bude pekna ciarocka 🙂 a bude o snazilku menej 🙂
ja takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

rosannar
4. mar 2010

dobréééé ráánko...
katka..no tak na testíku som videla aj ja tú druhú čiarku, držím palčeky aby tam zostala.... 😉

katkamarek
4. mar 2010

dobre ranko zienky, tak dnes som o trosku klesla
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

no a testik je asi silnejsi ako vcera, ukazal sa silnejsi dusik do 10 min, no ale este to nepovazujem za pozitivne, fakt je to slabe, foto pridam po praci, lebo tu sa neviem s kablom pripojit

rosannar
4. mar 2010

katka...ahooooj....skús testnúť tak o dva dni a uvidíš, že bude silnejšia alebo si kúp s menšou citlivosťou a tam by ti ju malo ukázať ovela lepšie...skús si kupiť Viamed tam máš aj dva kusy za 2,50 Eur, vyskúšaj a uvidíš... 😉

ivanulienka81
4. mar 2010

dobre rano dievcata
boze ja som asi slepa, ale ja ducha nevidim ☹ ale ked baby pisu ze vidia, tak asi tam je 😅

katkamarek
4. mar 2010

ivanka, netrap sa tym, ze nevidis, mozno tam ani nic nie je, a len si prajem aby bolo, dnes pridam dnesny testik, a kuknes ci toho ducha uvidis 😀 Dnesny je asi silnejsi. Ros ja budem testovat az kym ma mrcha asi nestopne, to by som nevydrzala dva dni cakat 😅

jika80
4. mar 2010

dobre ranko
katka - velmi dufam s tebou a uz sa tesim na tvoje dve krasne ciarocky 😵

katkamarek
4. mar 2010

jika dakujem pekne si velmi mila, ale ja to beriem este s rezervou, ze to este nemusi nic znamenat 😉 Musim byt trpezliva, fazuliatko sa asi velmi dlho zahniezduje 😀

lumimi
4. mar 2010

zdravím Vás 🙂
katka, aj ja som mala uplne prvý test taký duch-neduch - za par dni zosilnie 🙂

ivanulienka81
4. mar 2010

jej evit, ten kosik je velmi chutny
ja som taky isty nasla na nete, no ale to dost stoji 😕 ale je rozkosny

evitkamalicka
4. mar 2010

ahojky,
tak som doma z poradne, vsetko ok, dokonca aj tlak som mala v norme 115/75, vahovy prirastok 0, AFP dopadli dobre, riziko mam 1:4325, dalsia poradna 1.4. a to bude aj velky ultrazvuk

ivka veru stoji dost, ale tak toto je asi nase posledne dietatko, tak sa poriadne vyjasim 😎

jika80
4. mar 2010

evit - supeeeer, sa tesim, ze vsetko bolo ok
ja si prave vybavujem jedno vysetrenie na stitnu a tu nadavam, bo sa neviem nikam dovolat 😠

rosannar
4. mar 2010

evit....tak to je super, že je všetko tak ako má byť.... 😉

ivanulienka81
4. mar 2010

evit, aj ja som nad tym normalne zacala uvazovat, velmi sa mi ten kosik paci, ale ked tak zvazujem, bo ak nase druhe dietatko bude take aktivne ako Misinko tak nam ten kosik bude na prd 😠 Misko mi ako 4 mesacny vystrajal v hlbokom kociku, bolo leto, tak sme len na lahko chodili vonka a on sa mi vkuse tocil v kociku, raz na brusku raz na chrbatik... proste uz vtedy to vyzeralo ze ide odtial vyskocit a raz som daco doma robila tak som ho supla do kocika a o chvilu sa vratim a on si tam stal a to mal len 5 mesiacov 😕 Ja neviem pokom to dieta je 😅
jika, ja som sa dnes konecne dovolala na DU, tak som v celku spokojna 😀

evitkamalicka
4. mar 2010

ivka my potom neskor dame male do postielky po Adamkovi

ivanulienka81
4. mar 2010

hm... u nas bude Misko este maly na to aby prenechal surodencovi postielku 😅
ach jaj, no nic nieco uz vymyslime... ale jedno viem, ze kupime poriadnu zavinovacku 😀

janirea
4. mar 2010

ahojte dievcata,
evit, super ze je vsetko oki, a ten kosik vyzera super,,,pekne je to,,,ja som take zatial nepozerala 🙂

kati, vyzera to dobre, aj podla grafu,,,,drzim palce

a nas konecne po case dr. potesil, vyzera, ze sa nam problem upravil,,,močovy mechur je v norme,,,aj ked bude sa vsetko dalej sledovat,,,ale potesilo ma to taaaak velmi,,,,aj beta HCG mame negativne,,,dnes este ideme 13:30 k jednej dokyne na sono, tak dufam, ze budu dobre spravicky

evitkamalicka
4. mar 2010

jani no vidis, ze je vsetko ok, len netreba hned mysliet na to najhorsie

janirea
4. mar 2010

joj, to ano,,,treba len pozitivne stale 🙂

my spadol taky kamen zo srdca vcera,,,,vecer som sa aj chcela prihlasit, ale zalomila som asi uz o osmej vecer

ivanulienka81
4. mar 2010

jani, tesim sa ze je vsetko ok

janirea
4. mar 2010

🙂

ivi,,,to ja som mala vcera chut na varenu sladku kukuricu,,,a tu teraz zohnat je tiez problem,,,,tak som si dala sladku z konzervy ,,,,ale dnes sa chystam do metra, tak mozno tam nieco zaujimave bude

ivanulienka81
4. mar 2010

jani, aj mrazena kukurica je velmi dobra hlavne od vyrobcu Vinica... je fakt velmi dobra a sladka