Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
24. mar 2010

ros to ja uvarim na co mam chut, ale ked to uz mam ist jest tak normalne sa musim premahat, aby som aspon polovicu porcie zjedla, vcera za mna dojedal Adamko 😅

ivanulienka81
24. mar 2010

evit ja som sa tiez tym priemernym vahovym prirastkom vymykala, ked som bola 20tt tak neviem ci som mala plus 1,5kg tak nejak, ale podla mna je to ok, pokial babo rastie ako ma

evitkamalicka
24. mar 2010

ale zas na druhej strane sa tesim, ze nepriberiem tolko vela ako s Adamkom ked to takto pojde dalej

rosannar
24. mar 2010

evit....no to nie je bohvie čo...ja zase niekedy cítim, že asi všetko vyvrátim a potom z minuty na minutu sa to zmení a mám pocit hladu 😀...aj včera večer som mala tak....ale keby som niečo zjedla tak to vyvrátim 😀

slavulilienka
24. mar 2010

evit, ros,..na sone povedala, že sliznica je dosť veľká, ale vidno nič viac nebolo....vravela, že ešte ani nemusí...tak neviem..myslíš, že by už malo byť niečo vidno? 😕

evitkamalicka
24. mar 2010

slavi podla mna je este skoro, ale je dobre ze sliznica je vysoka

slavulilienka
24. mar 2010

no uvidíme...už nech je ako má byť..no nie? 🙂

rosannar
24. mar 2010

slavu...no mám pocit, že asi ešte nič nie je vidno v takom skorom štádiu... 😒

slavulilienka
24. mar 2010

ja si tiež myslím, že by to bolo skoro...ale v kútiku duše som tam podvedome chcela niečo vidieť... 🙂 som hrozná čo? moc by som chcela.. 😉

evitkamalicka
24. mar 2010

tak prave dorazila postielka, este poobede cakam aj golfky

slavulilienka
24. mar 2010

evit krásne starosti...aj ja chceeeeeeeeeeeeem 🙂

evitkamalicka
24. mar 2010

slavi vsak co chvila budes mat 😉

slavulilienka
24. mar 2010

🙂 evit 🙂 stále verím , že áno.. 😉

ivanulienka81
24. mar 2010

jej evit aka postielka? pre Adamka? alebo ten kosik pre princeznu?

ivanulienka81
24. mar 2010

slavu drzime palceky

evitkamalicka
24. mar 2010

ivka kosik sme nakoniec nekupili, ale mame toto

slavulilienka
24. mar 2010

ivi ďakujem.. 🙂
evit krásne a veľmi praktickké.. 🙂

slavulilienka
24. mar 2010

praktické 😀 sorry

ivanulienka81
24. mar 2010

jaj baby som prisla nato, ze ked chcem takto doobedu vyrazit do obchdov, nemozem sa pustat este aj do varenia a prania a riadenia... sakra nestiham, chcela som o 10 hod vyrazit, iba teraz som pradlo kvackala, idem malemu dat desiatu

slavulilienka
24. mar 2010

žienky idem niečo upratať, potom sa Vám ozvem..zatiaľ pa.. 😉

ivanulienka81
24. mar 2010

jej evit pekna postielka, aj ja som ju kukala, ale preco tam nie je ta jedna bocnica? 😕 to sa ma prisunut ku posteli? ved ok, ale potom sa tam da namontovat?

rosannar
24. mar 2010

baby, poradte mi, ako mám chlapa presvedčiť o tom, aby sme kupili kočík s prednými otočnými kolieskami 😒

evitkamalicka
24. mar 2010

ivka bocnica tam je, ale da sa odmontovat a prisunut k posteli

evitkamalicka
24. mar 2010

ros vsak si nechcela otocne kolieska

evitkamalicka
24. mar 2010

mne moj do vyberu kocika nekafral, mohol si tak akurat povedat farbu, ale nic viac

rosannar
24. mar 2010

evit...ja viem, ale zmenila som názor....ved asi vy ste mi tu písali, že sa to dá aj zaistiť aby sa to netočilo a že je to praktickejšie....no ale moj chlap o tom nechce ani počuť...už neviem ako mu mám vysvetliť, že hlavne ja budem ten kočík tlačiť a že to aj pre mna bude jednoduchšie...je to s tými chlapmi ťažké, apson u mna

evitkamalicka
24. mar 2010

jasne ze otocne kolieska su perfektne, ja by som ani iny nekupila

rosannar
24. mar 2010

evit...no teraz ani ja nechcem iný kupiť...ale zato aj on je súčasť toho, takže aj on má dosť do toho povedať, ale zato asi väčšie slovo by som mala mať ja, no nie?

evitkamalicka
24. mar 2010

ros ty budes cele dni s babom doma a teda ja prevazne kocikovat

rosannar
24. mar 2010

evit...no ja niečo skúsim vykoumať 😀 ...možno ho presvedčím...ved sa pôjdeme pozrieť do takého obchodu, a poskúšame všetko možné a uvidíme... 😀