Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
29. mar 2010

ahojteeeee....ako vám plynie den? lebo mne fakt rýchlo, čo som dosť prekvapená...ved je už jedna hodina a už len dve a pálim domov 😀 a ked si predstavím, že už len 3 dni do práce....normálne sa tešíím 😀 len škoda, že v piatok som doma ale drahý príde len ráno domov z práce, takže bude celý den spať 😖

edita84
29. mar 2010

katka nemám fotku, album ani nič lebo končím už na to nemám nervy ničí ma to čakanie som z toho strašne nervozna a nerobí to dobre dnes to prasklo konec snaženiu 😢

rosannar
29. mar 2010

edit...a to prečo? nerob to..neopušťaj sa.... ☹

edita84
29. mar 2010

ros musím aspoň na nejaký čas kým sa neukludním

rosannar
29. mar 2010

edit...ak vieš, že ti to pomôže tak to skús, ale dúfam, že sa rýchlo vrátiš k normálu 😉

edita84
29. mar 2010

dakujem ros 🙂 dúfam že ma to čím skôr prejde
ahojte

rosannar
29. mar 2010

edit...drž sa moja a pekne sa k nám vráť ako stará edita84 😉 s peknou fotkou a preplneným albumom 😉

rosannar
29. mar 2010

no baby, sa to tu pomaličky ale isto vytráca ☹ vyzerá to tak, že táto téma pomaličky zanikne ☹

katkamarek
29. mar 2010

ja som stale tu 😉

edit nezufaj, ved jednu bambulku uz mate, a su tu baby, ktore ovela dlhsie cakaju na prve babo, ale verim, ze ti to uz lezie na mozog a musis vypnut, ja tiez cakam kedy na mna taka depka pride 😅

dijefcatko
29. mar 2010

edit, keby som vedela, že ťa to takto položí, tak ti nič úprimne nehovorím! len v poslednej dobe som si zvykla hovoriť to, čo si skutočne myslím aj napriek tomu, že to môže byť nepríjemné... tak mi to prepáč a neodchádzaj, s kým si budem ráno písať? 😔

rosannar
29. mar 2010

katka....no hej si tu...ale potom chytí depka aj teba a čo potom, potom sa to bude ťahať z každou..

toto nie je féér...ja vás tu chcem mať všetky ako to bolo na začiatku...vtedy som ani nestíhala čítať a teraz, ledva sem niekto príde.... ☹

katkamarek
29. mar 2010

ros neboj sa, je ked sa odmlcim tak maximalne na den, dva, zavislost mi nedovoli viac 😀

rosannar
29. mar 2010

katka...no to hovoríš teraz....ale potom bude realita uplne iná....ver mi ☹ ...

katkamarek
29. mar 2010

ros prestan, ty by si mala skor povzbudzovat a nie take pochmurne myslienky sirit, ved ja sa nechystam mat depky 😅 A keby to nahodou aj prislo, tak sa tes z toho ze si tehulka a ze nemusis riesit to co my 😉

rosannar
29. mar 2010

katka....ved ja sa teším že som tehuľka...ja som velmi šťastná v tomto smere, len tie vaše depky deptajú aj mna...

vy si neuvedomujete, že týmto strácam koníkovské kamarátky? koho sa budem vypytovať na všelijaké hovadiny, čo ma len trošičku pichne do boku ked tu nikto nebude....

ale viete čo...ja vás poteším...dávno sa to tu nešírilo...tak posielam vám tie moje dáááávne dáááávne slúbenééé tehu vírusííky...tak si ich pekne pochytajte
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

edita84
29. mar 2010

dijef nie je to kvôli tomu čo si mi písala ó také veci ma nepoložia len musím trocha vypnúť 😉 ale ako katka hovorí závislosť je väčšia 😅

katkamarek
29. mar 2010

ros, ale ved nikto neodchadza, vidis, aj edit to preslo 😉 Ono raz mas lepsie, inokedy horsi den, takze je normalne, ze ta niekedy uz nic nebavi, ale ja som vedela, ze edit sa vrati skor ci neskor, len som necakala ze tak skoro 😅

ale som rada, edit neboj, zachvilu budeme tehulky

rosannar
29. mar 2010

edit....to som rada, že si tu 😉 a pekne si pochytaj moje tehu vírusíky 😉

evitkamalicka
29. mar 2010

ahojte,

ale edti co sa to tu deje, neblazni

rosannar
29. mar 2010

evit....ahoooj 😉

sophie1981
29. mar 2010

edit.... ☹ .....a som si myslela, ze len mna chyta..... ☹ ☹ 😕

viete baby....asi to uz tak bude...pre netehulky cim dalej tym tazsie nepodlahnut depke.... 😖 ..kedze polovici rastu krasne babatka a bruska a tie druhe len rataju a dufaju a potom sklamanie...a cim viac sklamania, tym vacsie riziko na depku.... ☹ ...a s toho sa kazda snazilka musi dostat sama...tato tema je o snazilkach, takze aj tehulky musia akceptovat depky snaziliek...tak ako sa snazilky tesia s kazdej tehulky, ale neda sa jednoducho ignorovat vlastne sklamanie, ze niesom to prave ja co ma na testiku //...ale moja konikovska kamaratka.....sama na sebe vidim, ze cim dlhsie sa snazim ty horsie to znasam chodit tu a citat kona... ☹ 😔

dijefcatko
29. mar 2010

babyyyy, mna dnes tak silno dvakrat pichlo do podbruška, ale ukrutne, akoby bodnutie nožom! predtým nič, žiadna bolesť, ani kŕče a potom tiež nič.. ale dvakrát som normálne skríkla, čo ma zapichalo... 😕

sophie1981
29. mar 2010

evka...tak to je super, ze hned ste nasli svoj vytuzeny dom....my ked sme vyberali, tak sme presli snad vsetky katalogy a nevedeli sme sa rozhodnut aky, nakoniec sme skoncili pri individualnom plane.....ktory sme riesili tiez dooost dlho, kedze investicia na cely zivot...kedze neverim, ze budu prachy a odvaha sa stahovat niekde inam, ako do svojho vlastnorucne postaveneho..... 😝

ja sa velmi tesim na dom....uz teraz ked sa oteplilo je to dobra regeneracia mysle a celkovo celeho cloveka si zamakat kolko da a uspineni, unaveni a spinavy vecer si dat este pivko, sprchu a padnut do postele..... 😉 .....nas caka velka zahrada.....pozemok sme kupovali este v r. 2003 za teraz ked na to hladim vynikajucu cenu 984 m2 za 250 tisic aj s inzinierskymi sietami a pripojkami......domcek staviame svojpomocne, ked mam poratat, tak sme don zatial vrazili asi 1500 000 sk, a predpokladam ze este 500 tisic nam bude treba na dokoncenie, bez nabytku....a to vsetko manzel robi sam, cize neplatime ziadnych murarov a firmy..okrem kurenia, elektro a voda)..takze setrime kde sa da, ale aj tak to zerie riadne peniaze.......ale zasa zatial sme bez pozicky, stavebne sme splatili pred rokom...tak sme cisti...

takze dom odporucam stavat....ale treba na to aj prachy.... 🙄

evitkamalicka
29. mar 2010

bibka, ale to je este daleko, este sa moze stat aj to, ze kupime nejaku novostavbu alebo zrekonstruovany, to cas ukaze

dijefcatko
29. mar 2010

baby neviete mi poradiť s tým pichaním? 😕

evitkamalicka
29. mar 2010

dijef ja neporadim, neviem co to je

sophie1981
29. mar 2010

dijef.....ono je to tazko tak povedat, ze co to moze byt...moze to byt nachadenie, taktiez zahniezdovanie....mozno mocovy mechur.....ak a to zopakuje, ozno nebude na skodu navstivit kundologa...

dijefcatko
29. mar 2010

sophie, to uhniezďovanie by som brala, iné nie 😉 aj prsia akoby ma boleli... 😒 strašné, my snažilky na počiatku zúfalstva si dokážeme nahovoriť asi všetko 😀

sophie1981
29. mar 2010

no jo, dijef...to poznam...vsetky priznaky mas....len tehu test biely ako sneh..... 😝 ...psychika je svina..... 😕 , ale verim, ze u teba je to zahniezdovanie...kedy testujes??

dijefcatko
29. mar 2010

jaaaj, Sophie, ďakujem za povzbudenie, ale som len 7 DPO a testovať budem až keď mrcha nedôjde, takže najskôr o týždeň. ale už pochybujem o tom, že sa k testovaniu dostanem 😅