Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
29. mar 2010

dijef...noto ja momentalne ani neviem kedy mam testovat.... 😅 ...som neratala....a teraz rozmyslam, kedy som mrchu mala.... 😕

sophie1981
29. mar 2010

aaa, na Mdz... 😨

sophie1981
29. mar 2010

takze by som mohla testovat cez vikend.... 😉 ...aj ked moj cyklus je teraz veeelmi roznorody, tak asi ked rcha nedojde bude testovat az o tyzden.... 🤐 ..comu po mojej mykoze atyzdnovemu lieceniu sa moc neverim, zeby sa zadarilo... 😒

sophie1981
29. mar 2010

tu uz nikoho? 😕

dijefcatko
29. mar 2010

tu som este 😉

sophie1981
29. mar 2010

aha....uz vidim... 😀

dijefcatko
29. mar 2010

len odbieham, lebo riešime, ako prerobiť kuchyne, normálne trápenie s tým 🙂

sophie1981
29. mar 2010

joj...dijef, tak to nezavidim....to ja by som sa uz s mm vadila ako pes...my totisto takto zvacsa riesime problem v zariadovani a prerabke a rozhodovani...najprv vojna, ppotom mier..... 😀 ....(ono to prospieva ja kvalitnejsiemu snazilkovaniu..... 😀 😀 😀 😀 )

dijefcatko
29. mar 2010

my sa vacsinou zhodneme, len sme prilis premyslavi a straaasne dlho nam to trva, kym nieco vyhutame 😀

dijefcatko
30. mar 2010

Bré ránko dievčatá, ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
Edit, dúfam, že sa tu objavíš tak, ako každé ránko 😉

evitkamalicka
30. mar 2010

dobre ranko

rosannar
30. mar 2010

dobréééé ráánko...ako ste sa vyspinkali? ja celkom fajn ale taká hodinka spánku navyše by bodla 😀 ...teraz nad ránom sa mi snívalo, že som bola v práci a niekto mi priniesol malé bábätko a bolo to moje...bol to chlapček, no malo oblečené modré veci...a potom že sme prišli domov, položila som ho na postel a pozrela som sa inde a ked som chcela kuknúť na malého, tak bol preč a potom som sa už zobudila 😒 ..trošku zvláštny sen

evitkamalicka
30. mar 2010

my super

rosannar
30. mar 2010

evit...to je dobre 😉 ....

evitkamalicka
30. mar 2010

idem si doniest ranajky, lebo uz mi skvrlika v brusku 😅

rosannar
30. mar 2010

evit...no ja som ráno odchádzala asi o 10 minut neskôr z domu tak som sa bála, lebo ráno pred robotou chodím ešte do obchodu a kupujem si tvarohový koláčik a som si myslela že už nebudú mať kým tam dojdem...ale našťastie mali tak aj brucho sa ukludnilo 😀 ale ledva som ho do seba natlačila 😀 a k tomu ešte jogurt...no výdatné ranajky

katkamarek
30. mar 2010

dobre ranko, ja dnes takto 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

konecne som stupla, FF mi vyznaci ovu na piatok, teda 22 DC, ked teraz uz nebudem klesat, co dufam, nebudem.

Ros nezamyslaj sa ani nad tym snom, neries to, to len tvoje pocity a neistota a to co teraz prezivas to sposobuju. Sny su odrazom toho co prezivas, ty sa podvedome a aj vedome bojis o svoje babatko, cize by som to pripisala tomu 😉

rosannar
30. mar 2010

katka može byť ako hovoríš....len v tom sne som sa ako naplašila, že kde zmizlo to bábätko..dúfam, že sa v skutočnosti také nestane

sophie1981
30. mar 2010

dobre ranko....

rosannar
30. mar 2010

sophie...dobrééé ránko 🙂

evitkamalicka
30. mar 2010

bibka dobré

dijefcatko
30. mar 2010

tak edit neprišla? ☹

rosannar
30. mar 2010

dijefcatko...no neprišla...ale možno ju to cez den zlomí a budeme jej chýbať a príde 😉 aspon dúfam...

evitkamalicka
30. mar 2010

mozno aspon cita

rosannar
30. mar 2010

alebo si ešte pospala trošku dlhšie 😀

evitkamalicka
30. mar 2010

dnes musim este jednu pracku pustit a zajtra snad uz konecne pobalim

evitkamalicka
30. mar 2010

co dnes varite? ja halusky s kapustou

rosannar
30. mar 2010

no ja nič...ani večer nič nebudem variť...ešte tam máme od nedele od našich 😀

evitkamalicka
30. mar 2010

a peciete nieco na sviatky?

rosannar
30. mar 2010

ja nie... 😀 mne maminka pečie 😀