Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
12. apr 2010

dobreeee ránko....aký bol víkend? u nas celkom fajn....cez víkend bolo krásne počasie a dneska sa to všetko pokazilo...aj u nas prší ☹ ....ale ja vidím slniečko....lebo dneska idem do poradni 😀 😉

evitkamalicka
12. apr 2010

ros drzim palce na poradnu

ja si pojdem cez obed s malym pospat, som si u nasich akosi odvykla aj od PC

evitkamalicka
12. apr 2010

tak tu je

edita84
12. apr 2010

evit pekne 🙂
už ani nebudem písať že aj ja chcem lebo to píšem skoro vždy ☹

evitkamalicka
12. apr 2010

edit ja verim, ze sa coskoro dockas 😉

edita84
12. apr 2010

no aj ja verím dúfam 😉

evitkamalicka
12. apr 2010

idem malemu urobit ovsenu kasu, uz dlho nemal a sebe nejake kuracie prsia na prirodno

edita84
12. apr 2010

evit ako robíš tú ovsenú kašu? ja som také ešte nerobila 😒

evitkamalicka
12. apr 2010

dam do hrnca ovsene vlocky, mlieko a troska skoricoveho cukru a varim kym nezhustne

edita84
12. apr 2010

aha díki možno to spravím malej na večeru 🙂

evitkamalicka
12. apr 2010

nie je to nic zlozite, mozes tam potom po uvareni pridat aj roztlaceny banan alebo hocico ine....mne to tiez velmi chuti 😅

rosannar
12. apr 2010

ahooojtee....konečne sme doma a dostala som sa k pc....malý sa má k svetu....podľa sona som v 14+0tt....a máme 7,91 cm...tak sme šťastný.....ledva ledva sme ho vedeli odmerať, lebo bol tak otočný....doslova dolehlavou....ale videli sme hlavičku, ručičku a aj nožičky.... 😀 no ale som myslela že sa nám ani neukáže....pridám aj foto 😉

edita84
12. apr 2010

Ahojte kočky
ros krásna foto závidím ale len v dobrom 😉
inak nik tu už nie je? pomaly sme tu len 3 či 4 kočky no neblázbnite 😀

edita84
13. apr 2010

upršané ránko prajem http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 dávam sem grafk len neviem načo ved je o ničom 😀

rosannar
13. apr 2010

edit...ahoooj a dakujem....ja som takto závidela kým som ešte tehu nebola 😉 ale neboj....čoskoro to výjde každej z vás 🙂

dijefcatko
13. apr 2010

ajojte 😉

edita84
13. apr 2010

ahojte kočky

dijefcatko
13. apr 2010

včera sme boli s mm na zmrzku a moj drahy potom so mnou este trpezlivo chodil po obchodoch 😅 ale ovocie to prinieslo, mam nove sexi rifle a kozenu bundicku, taky trosku rockersky look, na mna netypicke ale pristane mi to 😀 zobrala som si priklad z jednej baby, co pisala, ze v obchodaku videla same tehule, tak knucala a manzel ju utisil novymi handrickami. tak som na tom bola vcera podobne 😀

evitkamalicka
13. apr 2010

dobre ranecko

dijefcatko
13. apr 2010

ahoj evitka 🙂

rosannar
13. apr 2010

ahojteee....a dobreee ránko... 😉

rosannar
13. apr 2010

no dneska je tu nejako mrtvo 😀....ja viem, že vonku je zlé počasie ale zato nespite celý den 😀

edita84
13. apr 2010

ja som sem tam tu 😀 nakőkam inak pe4iem croasany 🙂

ludka_r
13. apr 2010

Ahojte.
Ako sa máte??
Mne sa to už riadne kráti, ani sa mi veriť nechce. Aj baliť by som sa mala začať, ale akosi si nahováram, že mám ešte čas. 😀
Brucho v 30tt som si zabudla odfotiť, ale musím chlapovi povedať, nech ma dnes odfotí. Je už ozaj statočné. A začínam doň aj kŕče dostávať. Dúfam, že drobec sa na svet až tak veľmi nopoponáhľa.

rosannar
13. apr 2010

edit...no to je super, že si tu aspon ty, aj ked len sem-tam...ale to nevadí.... 😉

ludka...nooo tak len pekne odfot, nech máme čo okukovať 😀

evitkamalicka
13. apr 2010

aj ja som tu

rosannar
13. apr 2010

zrazu tu bude každý ale nikto nepíše...no pekne.... 😀

evitkamalicka
13. apr 2010

ja este jednym okom musim sledovat aj drobca

edita84
13. apr 2010

no veru aby malá nevyviedla niečo zlé 😀

rosannar
13. apr 2010

evit...a ty nemáš náhodou 4 oči ako ja? tak sa mi zdá že nosíš bríle, nie? 😀 😀 😀