Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
13. apr 2010

no podla mňa ona odrbáva 😒

evitkamalicka
13. apr 2010

ale baby ved je to jedno, je to jej vec, odrbava sama seba 😉

edita84
13. apr 2010

evit presne 😉

evitkamalicka
13. apr 2010

no nic, koncim, idem vytiahnut zaviny z rury, drahy bude mat prekvapko ked pride domov za chvilu 🙂

ivanulienka81
13. apr 2010

ahojte dievcence, tak my sme uz domka, kurnik ale som unavena, zajtra poradna a ak budem mat cas tak aj brusko odfotim 😅
baby, kukla som ten link, no teeeda, to riadne brusko na tolky tt aj tie kolajnice, podla mna nie je v tolkom tt ako je uvedene, ale o tom potom
pa zajtra, uz idem len misulka nakrmit, potom ideme buvat a ozaj zajtra ideme aj s miskom ku doktorke lebo kasle az ho obcas napina, soplikuje a straaaasne slinta a mal aj teplotku, ale tak nech ho radsej popocuva dokyna

rosannar
13. apr 2010

nooo ja si s tou babou píšem na inom fore a je v 15 tt...a doktor jej nič nehovorí na to, že je to nejako veľké bábo alebo že má veľké bruško.....aj mne sa to zdá byť také čudné, no ale človek nikdy nevie 😀 😅

edita84
14. apr 2010

Ahoj ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 no asi už len ja dávam sem grafík 😒
jaj dnes ráno môj drahý mm hovoril že som ako tamagoči stále ráno pípam 😀

bambulka814
14. apr 2010

caute baby, potrebovala by som poradit.

11.42010 som nasla 2 ciarky na teste, 13.4 (dnes) test opat, este silnejsi, bola som dnes u Dr a povedal mi, ze podla poslednej menstruacie by to mal byt 5.tt, ale ze babatko je tak na 3tt. ☹ vobec neviem co si mam o tom mysliet. ak som ale v 3tt,mohla som mat uz take silne ciarky na teste? alebo babo nerastie? ☹ ☹ ☹

bambulka814
14. apr 2010

pisala som to vcera, len som nejak vahala, ci to ozaj poslat, je to dost cerstve, preto ten pritomny cas

edita84
14. apr 2010

bambulka ahoj no ja neviem ale ja by som na tvojom mieste zavolala dokimu a spýtala sa či je to v poriadku 🙂

bambulka814
14. apr 2010

vcera som tam bola, brali mi krv, aj dnes budu a vo stvrtok vysledky porovna a vyjadri sa. je fakt, ze dovtedy asi musim cakat 😖

edita84
14. apr 2010

bambulka určite to bude v poriadku len bud kludná

evitkamalicka
14. apr 2010

dobre ranecko

edita84
14. apr 2010

ahoj evit

dijefcatko
14. apr 2010

bre ranko, graf nedavam, lebo zatial nie je zaujimavy, no ale dobre, ze si to ty edit... 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

edita84
14. apr 2010

dijef fu krásny grafík 😉

dijefcatko
14. apr 2010

vsak 😀 preto ho nedavam, prave preto, ale uz budem, slubujem 😉 vcera mi aj salutka odpisala, vestila mi, veeelmi ma potesila, len nech jej to vyjde 😵

edita84
14. apr 2010

no dijef ja neviem mne veštila ešte vo februáry že bud teraz alebo v najbližšej dobe no neviem neviem 😖

dijefcatko
14. apr 2010

no ved najblizsiu dobu si este nepresvihla, takze pohoda, ved mas dlhy cyklus, ani si este odvtedy nemohla otehu 😉

edita84
14. apr 2010

no ja neviem ja by som bola šťastná keby to vyšlo ale tento cyklus určite nie ☹

dijefcatko
14. apr 2010

soldi ma stale 37,1 a ona stááále nechce testnut! 😠 😀
a salutka este povedala, ze sa na tehu nemam upinat, tak to hadam skusim. pri vcerajsom sexiku som si uvedomila, co drahemu robim! normalne super sexik a on si ma ku koncu zacal napravat, aby som potom mohla zostat lezat tak, ako by som mala pri mojej maternici. no proste chuda sa prestal sustredit na radost a prepol na program "vyrabanie dietata", toto uz nedopustim 😅

edita84
14. apr 2010

inak akurát sme sa včera rozprávali s mm a hovorila som mu že už začínam byť unavená stále z toho čakania či sa to už podarilo alebo nie teraz to už ani neberiem tak krčovito ako predtým, neviem. 😒

edita84
14. apr 2010

dijef čítala som jaj inak máš super tú postavičku z monsters odkiaľ to máš? no podľa mňa je soldi tehu ale pst 😕

dijefcatko
14. apr 2010

vcera pridali baby link na nejaku stranku s tymito smajlikmi a postavickami, tak odtial, len si uz nepamatam nazov 😅

dijefcatko
14. apr 2010

sem sa to vobec neda vkladat! aj tu by hned bolo veselsie 😀 ale uz tu ine fora nespominajme 😀

edita84
14. apr 2010

díki, nevadí 🙂

rosannar
14. apr 2010

dobreee ránko....aj u vás je stále také pochmúrne počasie? mne to už ide na nervy...a ešte tie deti sú také nevychované, že to svet ešte nevidel....včera večer som šla spať o 9tej, lebo ma zase začala tak strašne bolieť hlava, že som už ani telku nevládala pozerať ☹ ale do rána to našťastie prešlo 😉

edita84
14. apr 2010

ahoj ros aké deti?

evitkamalicka
14. apr 2010

ros ahojky