Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
24. apr 2010

edit....no nie zriedkava ale žiadna.....lebo muž v práci a peniaze na účte a muž doma a žiadne peniaze 😀
dobre moja, ideme kukať do telky...no idem 😀 dobrú noc 😉

edita84
24. apr 2010

dobrú noc 🙂

viktoriakarin
24. apr 2010

Naša malá nezbednica bude mať v septembri 2 ročky a už v októbri by sme chceli začať naplno..... dúfam že sa nám to podarí .... malú by som chcela ešte stále kojiť, no menštruácia sa menštruáciou nedá nazvať( chvála bohu) som rada tak dúfam že sa mi bude chcieť sledovať teplotu alebo hlien 😀 😀 😀 Držte nám palčeky nech sa to podarí,papa a tým čo sa nedarí prajem pevné nervy a hlavne nech to nevzdávajä 🙂

viktoriakarin
24. apr 2010

No teda ake začíname v 2010 😀 😀 😀

edita84
25. apr 2010

hello kočky kde ste? čavargujete? dobre robíte 😉 😀

rosannar
25. apr 2010

ahojteeee....jaaaaaj...už je nedela večer a zajtra sa ide do roboty a ja nechcéééém 😀

dijefcatko
26. apr 2010

bré ránko 😀 aha aky hadik http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

evitkamalicka
26. apr 2010

dobre ranko

rosannar
26. apr 2010

dobréééé ránko, tak ako som dneska ráno vstala tak to sa mi dávno nestalo....v noci som ani cikať nebola....spala som ako bábätko a ráno som na budík uplne v pohode vstala...až čudné mi to prišlo 😀

evitkamalicka
26. apr 2010

ahoj ros

rosannar
26. apr 2010

evit...ahoooj..... 😉

evitkamalicka
26. apr 2010

este necitis pohyby?

rosannar
26. apr 2010

evit....nooo ešte nie...trošku ma to štve ale hovorí sa že niektoré to cítia až v 20tt tak sa na to spolieham...a nemôže to byť aj preto, že mám nejaké tie kilá navyše?

evitkamalicka
26. apr 2010

ros kvoli kilam urcite nie, ja som pri Adamkovi citila v 15-16tt a teraz pri druhom na konci 14tt, ale nemyslim tie kopance ale take ako keby bublinky alebo ako to nazvat

rosannar
26. apr 2010

evit...viem že myslíš len také bublinky...ale zatial nič...neviem či som až taká neschopná a neviem to rozlíšiť, ale nič...možno raz som niečo cítili ako keby sa dieťatko otočilo ale to mohli byť aj vetry 😅

evitkamalicka
26. apr 2010

ros no ved uvidis, kazdopadne to skor ci neskor pride

rosannar
26. apr 2010

evit...no jasné...a teším sa na to, dúfam, že to neprespím 😀

evitkamalicka
26. apr 2010

za chvilu hodim foto bruska, ale sa mi zda ze vobec nenarastlo

rosannar
26. apr 2010

evit...nooo len pridaj...aby som mohla kuknúť 😀 ...to moje nejako veľmi nechce rásť neviem prečo...len čo viem v cm že sa zväčšilo o 2 cm 😀

evitkamalicka
26. apr 2010

ros mozno sa len tebe zda ze nerastie, uz by si mala odfotit

rosannar
26. apr 2010

evit...no ja si doma fotím bruško...lenže stále je rovnaké a aj mužík je toho istého názoru

evitkamalicka
26. apr 2010

len pekne hod fotku nech posudime

rosannar
26. apr 2010

evit...no ale bruško nejaké uvidíš ale to som mala aj pre tehu 😀

evitkamalicka
26. apr 2010

tak som si musela nainstalovat program na stahovanie fotiek, lebo ako mi drahy daval novy windows tak toto mi zabudol urobit tak zachvilu hodim foto

rosannar
26. apr 2010

evit...okej, ja čakááám 😀 a tebe kedy asi začalo tak viditeľne rásť bruško pri adamkovi?

evitkamalicka
26. apr 2010

fuuu vies ze si uz ani nepamatam 😅

rosannar
26. apr 2010

evit...nevadí....akože mne sa aj trošku zdá že by sa zväčšilo ale to len preto, lebo mamina ked sme včera prišli poobede k nim, mala som len tepláky a také tričko - trošku obdiatnuté a v tom mi bolo vidno, ako keby som mala väčšie bruško, no ale v rifliach to nevidno...

evitkamalicka
26. apr 2010

tak tu je

rosannar
26. apr 2010

evit...no ked porovnám tú poslednú čo si mala, tak vidno že narástlo 🙂

evitkamalicka
26. apr 2010

no mozno troska