Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
29. apr 2010

no baby, dneska som si dala prvýkrát tehugate, tak som zvedavá ako osvedčia 😉 ..zatial je to lepšie ako rifle, no uvidíme 😉 🙂

lucy_lu
29. apr 2010

Kocky, viem viem, este musim vydrzat..

Dijef, mohli by sme spolu buduci tyzden testovat, ak k nam mrcha nedorazi. 🙂

rosannar
29. apr 2010

lucy...neboj...trpezlivosť ruže prináša 😉

lucy_lu
29. apr 2010

ros..no bodaj by to tak bolo.. 🙂 treba verit. aj ked teraz mam tolko stresov ze neviem ci sa chudatko vajko bude chciet u mna uhniezdit. 🙂 ale snad ano.

rosannar
29. apr 2010

lucy...tak sa netreba stresovať...to fakt nepomáha tomu vajku 😉

sophie1981
29. apr 2010

caute....sa hlasim po odmlke...sme museli kupit novy notebook, stary nam umrel.... 😝 ....na starobu a prepracpvanie....este ho skusime dat opravit, a ak to nebude nakladne, tak potom nechame pre Katku, sa bude mala na com ucit ked bude vacsia.... 😉

som len v rychlosti kukla co nove....

jani....je mi to strasne luto.... 😔 😔 😔 😔 ...nic neviem povedat, asi len ze vela sil.... 😔 😔 ...a skore zotavenie....hlavne psychicke....

takze este nejake nove tehule.,...to som nepostrehla.....

rosannar
29. apr 2010

sophie..no ahoooooj...no za ten pc mi to je ľúto ale hlavná vec, že už máte nový... 😉 🙂

sophie1981
29. apr 2010

no hlavne potesi ta suma, co sme zaplatili...ale zasa mame ho za veeelmi dobru cenu...tak aspon nieco pozitivne

evitkamalicka
29. apr 2010

ahojte, tak som doma z poradne, vsetko ok, vahovy prirastok +3,5kg, babatko je KP, robil mi aj taky rychly ultrazvuk, ale sedelo na ritke takze pohlavie nebolo vidiet

rosannar
29. apr 2010

evit...čo je že babatko je KP? 😀

evitkamalicka
29. apr 2010

ze je koncom panvovym teda ritkou dole a nie hlavickou ako by malo byt pri porode

rosannar
29. apr 2010

evit...ahhaaaaa...no diki, už som v obraze 😀

ivanulienka81
29. apr 2010

ahojte babule, super ze je vsetko ok, to este nevadi ze je dole ritkou, ono sa este otoci, mne sa Misko dost neskoro otocil, uz mi aj tak trocha lepilo, ale stihli sme to

rosannar
29. apr 2010

a to sa stane, že ono sa potom ešte dokáže otočiť?

evitkamalicka
29. apr 2010

ivka, ale u mna je to jedno ci sa otoci alebo nie, tak ci tak budem mat cisarsky kvoli tomu, ze aj prvy bol cisarsky a aj kvoli tomu, ze ked ma uz budu mat na stole otvorenu tak mi urobia este jeden zakrok pod jednym

ivanulienka81
29. apr 2010

jaj evit, to som zabudla, ze sa chystas cisarom, ano vtedy je to jedno, jej a aky zakrok este idu robit?

evitkamalicka
29. apr 2010

ivka sterilizaciu

evitkamalicka
29. apr 2010

kedze nechcem brat antikoncepciu a dalsie mimi uz neplanujeme

rosannar
29. apr 2010

evit...ináč ako si minule vravela, že dr. ti stláčal brucho, aby malé ukázalo či je chlapček alebo dievčatko, no ja som bola ved potom na poradni a tiež mi skúšala s vonkajšim sonom kukať ale tak mi to stláčala, že ma to potom strašne bolelo a to tam nemám ani ranu, tak ti verím ako to mohlo bolieť 😉 😖

ivanulienka81
29. apr 2010

eviiiiiiiiiiit, az ma striaslo, no ale tvoje rozhodnutie
joj, to ako mozu tak silno stlacat brusko? ved to by sa nemalo, ci? mna nikdy vysetrenie nebolelo

rosannar
29. apr 2010

iva...no ono to bábo bolo ešte ved maličké a ja nie som najchudšia, takže musela pritlačiť aby ho bolo vidno, ale nakoniec sme ho kukali s tým sonom zo spodku 😀

evitkamalicka
29. apr 2010

ivka preco, je to normalny zakrok, ktory sa po druhom cisarskom uz bezne odporuca, vzhladom na to ze treti by bol uz velke riziko a aj moja kamoska si to dala urobit preto

evitkamalicka
29. apr 2010

ivka a navyse sa da potom otehotniet umelym oplodnenim keby nieco

ivanulienka81
29. apr 2010

evit v pohode, ja chapem 😉

rosannar
29. apr 2010

jaaaaj baby, jedna maminina kolegyna mi slúbila že mi požičia ked sa už narodí malé takú malú kolísku alebo niečo také 😀 tak som zvedavá ako to vyzera 😀

ivanulienka81
29. apr 2010

koliska musi byt super, aj ten kosik sa mi paci, ale nejdem do toho investovat
ja dnes experimentujem v kuxyni, idem robit tu sparglu, nasla som recept na zapekanu s cestovinami, ale ono je to dobre aj v surovom stave 😅

evitkamalicka
29. apr 2010

Adamko ma este koprovu omacku a ja budem mat bryndzove pirohy 😵

rosannar
29. apr 2010

iva..no uvidím ako to vyzerá....
no my máme ešte dneska vyprážaný syr a zajtra by som chcela robiť také studené cestoviny s kur. mäsom, tie zbožňujeme a vydržia aj na sobotu 😀

evitkamalicka
29. apr 2010

ja este neviem co budem varit zajtra, ale zrejme nieco aby bolo aj na sobotu, bo v sobotu muzik musi odbehnut na 2 hodinky do prace urobit mesacnu uzavierku

rosannar
29. apr 2010

evit..no ten môj je dneska aj zajtra v robote do 6tej a potom v sobotu sa chystá začať robiť chodbu, včera vysekával dlažbu, takže aspon niečo nech už začne...a potom bud. týžden ma nočné a ja sa bojím, lebo na pondelok hlásia búrky 😀