Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

anicka1983
20. okt 2009

tak ver, že je to v poriadku 🙂

rosannar
20. okt 2009

anicka1983
ja tomu verim, lebo ja necítim, žeby som mala nejaké ženské problémy, v podstate cítim len to, čo je prirodzené a čo cítiť mám 😀

andreyca
20. okt 2009

ahojky spolusnazilky...
uz som sa dostala na koniec...musela som si precitat Vasu debatu (od mojho vcerajsieho odhlasenia 🙂 )
Co sa tyka tej vodicakovej temy, tak som na tom podobne ako ine drzitelky VP...mam ho uz 10 rokov - asi 3 roky som este soferovala a potom som prestala ☹ ... a lutujem to... Teraz zacinam akoby od zaciatku...na kondicne jazdy som sa hambila ist - aby mi instruktor nepovedal, ze kto mi to dal vtedy ten vodicak... Moj manzel ma vsak do toho pomaly a isto nakopava (do toho soferovania 🙂 ), ze ked bude babeno a budem s nim potrebovat k lekarovi, tak budem niekoho otravovat??? ...a tak teraz "zacinam"... a celkom to ide... 🙂 ...a teraz, ked mam nove doklady (vratane vodicaku), tak by som ho/to mala zacat aj vyuzivat 😀

andreyca
20. okt 2009

lumimi - to co si pisala o tych priznakoch je naozaj pravda...mozem potvrdit na vlastnej kozi/tele 😒 ...neviem, teda ci som sa viac sledovala alebo co, ale teraz sa mi ten PMS zdal iny ako doteraz...uz som si myslela, ze som tehu - kupila som si test, ale odolavala som 6 dni a potom mi zacala mrs...ale aj ta nebola taka ako po ine mesiace, tak som z toho bola trosku vykolajena... este ked mi zacali vsetci hovorit, ze vyzeram akosi inak - tak ma normalne napadlo, ci nebudem aj napriek tomu, ze mrs mam - nebudem predsa len tehu... hmmm .... test je este stale v skrinke..... hmm ...to je to prehnane sledovanie a neviem co este.... ked to pride, tak to pride - a budem sa tesiiiiit

mima - ty si sucastou temy, nemozes odist... 🙂 - nastartuj mrchu...

lumimi
20. okt 2009

andreyca a kedy skusis testovat?

meruska
20. okt 2009

aj mna moj muzik nuti do soferovania, vodicak mam uz sice asi 8 rokov, ale jazdila som len 2 mesiace :( ked bude babo, je vraj samozrejme ze budem mat auto k dispozicii ja, k lekarovi, ku kamaratkam, k rodicom a tak...byvame totiz na dedine kde nemame zatial ziadnych znamych. vsetci byvaju v najblizsom meste...mne to az take samozrejme nepripada a tak sa bojim zacat zas soferovat...ale mozno ma v niecom pravdu ze teraz je najvhodnejsi cas zacat...uz som bola na prvej jazde dedinou...hroza aka som bola stremovana, ale bolo to bez urazu 🙂

evitkamalicka
20. okt 2009

ahoj baby, tak som doma, posledna jazda za mnou a vo stvrtok drzte palce

rosannar
20. okt 2009

ja mám vodičák asi 2 alebo 3 roky a možno som odšoferovala si 2 alebo 3 mesiace a už verim tomu, že by mi to velmi ani nešlo a tiež mi manžel hovorí aby som zase šoférovala že ked budeme mať malé, aby som vedela ísť niekde ak bude treba...no ale ja nemám k šoférovaniu vzťah..

b.bardyova
20. okt 2009

tak asi nic ,,,mam len | ...ale idem sa snazilkovat lebo mrcha nedorazila a ani neviem kedy dorazi...

evitkamalicka
20. okt 2009

b.bardy drzim palce, mozno mas este nizke HCG

kojzarik
20. okt 2009

ahojte tak dnes som bola na sono a uz som z toho uplne vedla asi sa prestanem tolko kontrolovat , hoci som mala vytok tak ovulacia este nebola , vraj zajtra najneskor pozajtra by mala zacat . pridala som si do albumu aj bazalnu teplotu tak kuk ak chcete

lumimi
20. okt 2009

Kojzárik - to je dobre, asponn vieš že všetko je pred tebou.

b.bardyova- skus to za par dni určite znovu.

A mam otázku, pozerala som si albumy a všade kde sa holky testovali tak tam mali taký 18-19 DPO - myslíte že y malo zmysel aby som sa testla tiež 18 dní po predpokladanej ovulácii? (neviem kedy skutočne bola.)

kojzarik
20. okt 2009

lumimi podla mna ak si tehotna tak ti to uz aj na ten 18 den po ovulacii ukaze ....

inac doktor mi povedal ze mam 80% sancu na otehotnenie ,ze uz je to len na mne a manzelovi 😀

lumimi
20. okt 2009

kojzarik tak sup sup na to 🙂

kojzarik
20. okt 2009

este nie az po 8 ked zaspi mali 😅 tak sa zatial lucim pridem po.... 😎

mima286
20. okt 2009

ahojte ako tak citam tak sa to tu riadne rozbehlo,super tak piste same dobre spravicky ze mate dve palicky 🙂 ja vam to prajem 😉

evitkamalicka
20. okt 2009

lumi test by ti mal ukazat // ukazat uz 14 dni po ovulke u niekoho aj skor a u niekoho neskor, je to individualne

evitkamalicka
20. okt 2009

inac ja som dnes 24DC a ovulku mi stale nevyznacilo, tak dufam ze uz ani nevyznaci 😵

ludka_r
20. okt 2009

ahojte babenky.
No ja, ako sa tak pozerám na ten môj test, tak sa mi to stále menej páči. Tá druhá čiaročka je stále slabšia a slabšia. Ale ja dúfam,že to tak je len časom a nič to neznamená. Ja to mám ozaj akési divné 😀
Budúci utorok idem k doktorovi, tak sa neviem dočkať
Kojzarik, tak držím prsty...
Evitka, aj Tebe, nech už ovulku nepotrebuješ 😀

kojzarik
20. okt 2009

ahojte tak uz som tu

mima286
20. okt 2009

tak kojzarik dufam ze ti to vyjde 😉

kojzarik
20. okt 2009

mima dik nam vsetkym to urcite vyjde

evitkamalicka
20. okt 2009

aj ja som tu

kojzarik
20. okt 2009

evit ahoj drzim palce na stvrtok

lumimi
20. okt 2009

kojzarik 🙂

ludka to bude ok, uvidis,

evit - maš ešte niekde tie tvoje teploty - mne sa zdalo ze mala si tam nejaký skok v teplote- ono to zvýšenie vraj je niekedy len o 1 desatinu čiže 0,1

mima286
20. okt 2009

evit budeme na teba mysliet vo stvrtok 😉

evitkamalicka
20. okt 2009

skokov som tam mala viac, ale aj to zvysenie o desatinu musi byt minimalne tri dni po sebe a ja to tak nemam, vzdy mam jeden den teplotu nizsiu a druhy zas vyssiu

evitkamalicka
20. okt 2009

ja tym grafom aj tak moc neverim, lebo ani ked sme sa sanzili o Adamka mi to ovulku jednoznacne nevyznacilo asi preto ze mavam velmi nizke teploty

evitkamalicka
20. okt 2009

a dakujem za drzanie palcov

lumimi
20. okt 2009

no vidis, ako si sama povedala, Adamko sa Vam podaril aj bez teploty - podari sa aj druhe bez teploty 🙂
stavim sa.