Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
10. máj 2010

ne nemám nemáme si už čo obliecť 😅

evitkamalicka
10. máj 2010

esteze ja nezehlim

katkamarek
10. máj 2010

dobre ranko, ako sa mame?
ja takto a testiky stale negativne, takze som asi jasna
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

Evitka a kolko otackovu pracku mas, ze nezehlis?

edita84
10. máj 2010

ja lubim žehliť len teraz som trošinka unavená ale aj tak vyžehlím 😠

edita84
10. máj 2010

ahoj kat ☹

cukruska1920
10. máj 2010

Ahojte... som bola na socialke tak som sa zastavila u maminy v robote trochu potukat...kym ma nevyhodi budem tu 😅

evitkamalicka
10. máj 2010

katka viem si nastavit 100-900 otacok, ale periem tak na 700 alebo 800 otacok a aj keby bolo viac nezehlila by som, mame veci vacsinou z nekrcivych materialov a ked to vesam pekne to vytrepem aby sa to vyrovnalo

evitkamalicka
10. máj 2010

cukrus ahojky

cukruska1920
10. máj 2010

Ahoj evit...ako?

evitkamalicka
10. máj 2010

cukrus dobre....a ty?

edita84
10. máj 2010

evit ja perem na 900 a naše by som ani nežehlila ale ked už raz vytiahnem žehličku tak vyžehlím aj tričká ja musím žehliť malej veci inak by som jej to obliecť nevedela

evitkamalicka
10. máj 2010

edit ja nemam ani maleho veci pokrcene ked vyschnu

edita84
10. máj 2010

wau evit a to ako robíš?

evitkamalicka
10. máj 2010

ale napr ked veci vesia muz tak su pokrcene riadne

edita84
10. máj 2010

inak dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84
ja mm nedovolím vešať prádlo lebo potom sa to ani nezmestí do okna 🙂

evitkamalicka
10. máj 2010

moj to zas natrepe tak nakopu, ze katastrofa....ja si dam dva susiaky na balkon a tam mi to pekne susi, ani pradlo nestipcujem

edita84
10. máj 2010

no dobre idem žehliť potom sa ešte ozvem ked malá zaspí ina odkedy mám nový pc stôl nie som na nete toľko a to je super 😀

katkamarek
10. máj 2010

evitka, tak ja mam od neviem kolko do 1200 otacok asi, ale ja ked dam na 800 tak je to tiez vykrcene, a to davam aj program na ochranu proti pokrceniu, ale je pravda, ze ja mam vela kosiel, moj mm nosi iba tie, takze zehlit musim tak ci tak. A tiez pradlo poriadne striasam, no ale ocividne to nepomaha 😀 . Mamka ma doma len 400 otacok, je to uz asi 15 rocna automaticka pracka, ale ona si ju nevie vynachvalit, boji sa, ze ked jej odide, ze uz taku nekupi, no a ona tiez nic nezehli, maximalne tak kosele, tiez.

cukruska1920
10. máj 2010

Ahoj katka...ako sa mas?

evitkamalicka
10. máj 2010

moj zas kosele vobec nenosi, len znackove tricka a tie vacsinou maju take materialy, ktore sa nekrcia

katkamarek
10. máj 2010

Ahoj cukruska, no celkom dobre, uz som si myslela, ze to tento mesiac mohlo vyjst, lebo na 9 DPO som mala nieco ako ducha na teste, ale vysvitlo, ze to bol iba kanalik, tie nove 10tkove mamatesty ich robia, lebo som ho prilis dlho namacala, ale dalsie testy ma vyviedli z omylu, doteraz nic, takze predpokladam,ze v stredu je tu mrchana. A ty sa ako mas? Vysledky zatial vsetky ok? Netrapia ta nevolnosti?

ivanulienka81
10. máj 2010

baby ja perem aj na 1200 otacok, hlavne v zime aby to rychlo preschlo a nezehlim pokial nemusim, tiez sa snazim kupovat veci z nekrcivych latok, zehlenie nepatri medzi moje oblubene domace prace, dost som mala trening pri Miskovi 😀 a inac mne sa zda ze to co vyzmykam na 800 otacok je viac pokrcene ako na 1200 😨

cukruska1920
10. máj 2010

kati... ja som mala tiez raz ducha a uz som sa tesila, ale nic... je to nanervy viem... co sa tyka mna o tyzden idem na AFP testy tak som zvedava, NT screening bol negativny..tak uvidim co dalej...chodim kazdy mesiac na kontrolu na hematologiu takze som pod dohladom

evitkamalicka
10. máj 2010

ale napr. pre Oliho mam uz vecicky vyprane aj ozehlene aj nachystane v skrini a co beriem do porodky tak v jeho postielocke

katkamarek
10. máj 2010

evitka sa mi paci ze uz babatko volas menom, je to take milucke 😵

Inak moja svokra kedysi zehlila este aj ponozky 😀 Tak to by ma uz nikto neprinutil. Ja sa uz tiez tesim na to ako budem prat a chystat vecicky pre babatko 🙂

Cukurs tak to su dobre spravy, len tak dalej pokracujte, tt ti pekne pribudaju

evitkamalicka
10. máj 2010

katka no uz ho tak volame odkedy vieme, ze co to je....aj muzik sa mu vzdy prihovara menom

edita84
10. máj 2010

kočky som hotová 😀

evitkamalicka
10. máj 2010

edit sikula....ja idem dat akurat maleho spat

edita84
10. máj 2010

aj ja som malú šupla do postele už aby zaspinkala 🙂

katkamarek
10. máj 2010

Editka, tak to je megarychle zehlenie 😀