Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
21. okt 2009

vrabcek 154 - skus mrknut sem : http://www.rodina.cz/clanek4909.htm

kojzarik
21. okt 2009

lumimi , ja nemozem kondomi , som alergik , a trosku sa aspom zasmejete som alergicka na akukolvek gumu 😀

lumimi
21. okt 2009

juj, kojzarik - no toz to je pekne blbe...

kojzarik
21. okt 2009

no to je tak som slapala na antike 😠

lumimi
21. okt 2009

sisa - tak to si k tebe po jedno skocim ak by sa nam nedarilo 😀

kojzarik
21. okt 2009

sisa aj ja si prosim jedno

ale nie ja si pockam na svoje druhe vytuzene , chcem zazit ten pocit ked ma prvi krat kopne , ked prvi krat zaplace ...

vrabcek154
21. okt 2009

dakujem, ale aj tak som z toho blba 😀

sisa148
21. okt 2009

Ok 😀

lumimi
21. okt 2009

vrabcek - testujes sa proste od siesteho dna a ked ho mas pozitivný mas byt s chlapom - a dalej netestovat. dalej sa testuje zase po dalsej mrche.
aspon tak to chápem ja.

lumimi
21. okt 2009

oprava. od siesteho dna ak mas cyklus 21 dní, ak máš 28 tak 11 den a ak32 tak od 15 dna. 🙂

katkariina
21. okt 2009

ahojte pridavam sa 🙂 zoberiete ma medzi seba?

lumimi
21. okt 2009

Ahoj katka - že sa pýtas 🙂

katkariina
21. okt 2009

to sa tesim. kedy mate dostat/nedostat mrchu?

lumimi
21. okt 2009

ja som mala dnes alebo do piatku - neviem aky mam teraz cyklus.
a ty co? uz meskas?

katkariina
21. okt 2009

fiha, tak to je uz napinave. uz si si dala test? ja cca 31

lumimi
21. okt 2009

este nie. este chcem počkat do piatku.

lumimi
21. okt 2009

31 testov???

katkariina
21. okt 2009

no ved to je za chvilku. aj ja uz radsej pockam do meskania. minuly mesiac som nevydrzala a testovala skor. ale dosla mrcha

katkariina
21. okt 2009

nie 🙂 31teho prveho cakam 🙂

lumimi
21. okt 2009

jaj, sa mi hned nezdalo 🙂
tak to máte sebou snazivý vvíkend, co? 😀

katkariina
21. okt 2009

no tak nejak 🙂 ale zatial to nejak neprehaname, az keby sa nedarilo

lumimi
21. okt 2009

no vsak jasne - treba tak zdravo a hlavne si to užit nech to neomrzi 🙂
dobre, lučim sa na dnes - zajtra poobede sa tu znovu zjavím 🙂
bru noc 🙂

katkariina
21. okt 2009

aj mne sa uz nejak chce spat. zeby? 🙂 ....
bru

b.bardyova
22. okt 2009

tak a ja sa budem snazit zas neskor dosla mrcha...a teraz neviem ci si mam pocitat ako nepravidelnu alebo pravidelnu...doteraz ako som brala tabletky som mala pravidelnu ale teraz neviem budemesa snazilkovat aj tak aj tak ...

ludka_r
22. okt 2009

ahojte..
lumimi, mi veru bolo divné, prečo mávam BT vždy takú nízku. Asi len 2x som mala nad 37. Tak to bude tým, že som si prestala meriať len čo digitálny teplomer zapípal. Tak potom nie som divná, ako som si myslela. 😀
Kojzarik, držím prsty pri operácii a dúfam, že hneď potom sa Ti zadarí... 😉
Baby, a Vy sa snažíte všetky len počas plodných dní??? Skúste aj mimo nich, neviete, čo sa môže stať 😀
Ja už sa neviem dočkať utorka, som zvedavá ako dopadnem. Nemyslím na nič iné, aj keď by som veru mala.

lumimi
22. okt 2009

zdravím dámy,

b.bardy- mam rovnaký problem, pred tabletkami som mala 28 dní s tabletkami 28 dní, vysadila som a prvá dosla za 30 dní a teraz neviem ci mi den meská alebo ma prist zajtra .... ale si nepomozem.

ludka - myslim ze ziadna sa nesnaží len počas plodných dní 🙂

Ako sa povie samica od králika? - no to je jedno tak ona ovuluje len pri styku - preto to ma vzdy iste 🙂

cokinka
22. okt 2009

ahojte snazilky! mozem sa k vam este pridat? 🙂 my sme sa tiez zacali tak nejak snazit od oktobra, chcela by som velmi letne babatko.. 🙂 v septembri som dobrala antikoncepciu, pockala na mrsku a 15 DC som bola na ultrazvuku.. moje folikulky mali len 3mm..!!!! 😒 vobec tomu nerozumiem, dok povedal, ze tento mesiac bude zjavne anovulacny.. ☹ je mozne, ze by este dorastli do tych 20mm?

evitkamalicka
22. okt 2009

ahoj kočky,ďakujem za držanie prstov, ale moc nepomohlo, test síce na plný počet, jazda tiež dobrá, ale nepodarilo sa mi zacúvat, tak snáď v novembri...

cokinka, jasné že môžeš

cokinka
22. okt 2009

heh, evitka! a ktorej z nas sa na 100% podarilo uz aj s vodicakom? nabuduce zvladnes! k drzaniu palcekov sa pridavam tentokrat aj ja!
no len ked budu rast ze 2mm za den, to znamena, ze by som mala tak 60dnovy cyklus.. sa mi to nejak nezda.. a nechapem ako mohli za 14 dni dorast len do 3mm.. ☹

lilix
22. okt 2009

ahojte. evit a ten druhy test? tehu test? nebude lepsi nez ten vodicakovy? ze by ti aspon ten spravil radost?
skooooda. a si sikula, ked na plny pocet.