Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
25. máj 2010

jani tak to si bola šikulka 😉

rosannar
25. máj 2010

jani..no a to hovoria že je zléé...ked je žena celá strpnutá ked drží bábo, to potom vieš že ho držíš krčovito a že sa bojíš aby sa niečo nestalo 😉

janirea
25. máj 2010

ros,,,to mas pravdu,,,ja som sa len bala aby sa mi maly nevysmykol z perinky, ked mu polievali hlavicku svatenou vodou,,,,,vtedy so mnou vybabrali jeho rodicia, ze dieta musi drzat krstna mama 😀 ,,,,ale drobec vtedy maly uz bude mat za chvilu 10 rokov 🙂

janirea
25. máj 2010

joj baby, tu uz zase daždu visia nohy,,,,,a doteraz fukalo ako na sibiri

evitkamalicka
25. máj 2010

dnes este isto bude prsat, je vydana vystraha 1.stupna takmer na cele slovensko k veceru burky, krupy atd

janirea
25. máj 2010

no to bude super 😒 ,,,my sa dnes chystame domov poobede, tak som zvedava aka bude cesta

rosannar
25. máj 2010

janirea...no tak to s tebou vybabrali 😀 ...no ale necháme sa prekvapiť že ako to pôjde nám mamám 😀 😉

evit...no tie búrky, by už mohli prestať...ja nechcem búrky ☹

sophie1981
25. máj 2010

caute

cukrus, blahozelam k dobrym vyslekom....sa uz len tesit na pkne tehulkovanie do konca.... 😉

u nas to zasa je na mrchu.....taaakze tak... 😒

cukruska1920
25. máj 2010

sophi...dakujem 😉

rosannar
25. máj 2010

sophie.....a čo sa už rozbehla? lebo ak nie, tak nádej tam je 😉

sophie1981
25. máj 2010

ros....v tom sa nemylim...ked ma dojst...takze nadej uz nem..... 😝

rosannar
25. máj 2010

sophie....no ked myslíš, ty to vieš, cítiš ☹

edita84
26. máj 2010

Krásne slnečné ránko prajem ako ste sa vyspinkali?

dijefcatko
26. máj 2010

bré sa praje 😀 ja chcem ešššte spinkať... waaaaaaa 😲

lucy_lu
26. máj 2010

Ahoite babulky,

no ja zacinam tento den po dlhsom case zase depkou... :( Som 20Dc/4Dpo, krcok je hore a makky,takze ma to hned pekne zdeptalo,lebo vcera este bol dole a uplne tvrdy a myslim ze tak by to malo byt,nie? Ach jaj. Uz to vidim ze dame 9.kolo.:( A vy ako snazilky? Soph...veru,clovek to uz citi nejako dopredu, ze co bude nasledovat..
Edit a ty ako? Nevidim graf tak nie som v obraze.
A dijef...my sme tak rovnako, nie? Ovulka a snazilkovanie bolo? A ten vypocet od jonasa co? Snazilkovali ste v tom datume?

edita84
26. máj 2010

Ahoj lucy no ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 a áno snažili sme sa v jonášovom termíne uvidíme 😕
lucy ale ved si len 4 dpo tak nestresuj 😉

dijefcatko
26. máj 2010

lucy, no ovu nic nic, zatial nebola a zrejme nebude, takze som snazilkovanie ani nesilila, sme teraz velmi unaveni, takze ked sa nechce, tak sa nechce 😅 a jonas? minuly mesiac nic, ovu bola skor ako jonasove datumy a tento mesiac nie je...

lucy_lu
26. máj 2010

edit...wow! akoze toj graf vyzera dobre. takze ovulku ti preznacilo na 21.den,takze aj s jonasom to sedi,nie?tak to je super. vyzera to nadejne. 🙂
vies ja som dodnes nestresovala, dokonca som ani ovu testy tento mesiac nepouzila, vsetko som si uzivala a bola v pohode. No ale dnes ten krcok, normalne ma to zlomilo. :( Tu uz si ine stavy, ked taketo cosi cloveka totalne vie zdeptat...

rosannar
26. máj 2010

dobréé ránko....no táto noc asi nebola pre mna...najprv som ledva zaspala, lebo dole pod nami susedovcov vkuse štekal pes na balkone a potom ked už pes bol ticho tak prišli a cigáni začali vyblakovať pred činzákom niekomu do ku..ev....no tak som mala perfektné zaspávanie a ráno ked som mala vstať tak som sa zlakla že som zaspala a to bolo len niečo pred šiestou... 😀

edita84
26. máj 2010

no veru sedí to aj s jonášom uvidíme zázraky nečakám
inak už som vám hovorila že si Beja včea rozbila hlavu, joj tak som sa naľakala a viete s čím so šnúrou z vysavača

rosannar
26. máj 2010

edit...čože? a to sa nejako podkla?

edita84
26. máj 2010

né ako som niesla von šnúru do kúpelky ona potlačila ten gombík čo automaticky sťahuje späť šnúru a vytrhlo mi to z ruky a ten ko niec ju bachol do hlavy hned som volala susedke aby náz zobrala na pohotovosť lebo jej to aj krvácalo ale našťastie šiť netrebalo

rosannar
26. máj 2010

edit...booože...kto by to povedal, že to dokáže až tak ublížiť? a ako jej je?

edita84
26. máj 2010

no veru od teraz si už aj s tým musím dávať pozor 😠 malá je v pohode ani neplakala len troška aj ja som sa snažila byť pokojná lebo keby na mne videla že od ľaku plačem tak by aj ona a tá rana by sa ešte viac rozkrvácala a to som nechcela .

rosannar
26. máj 2010

edit...tak to je dobreee... možno neskôr ak jej zostane jazva tak sa s tým bude chváliť 😀

edita84
26. máj 2010

no dúfam nezostane ale aj keby tak to má medzi vláskami

edita84
26. máj 2010

a vyzerá to takto rana nie je veľká to je len zasušená krvička

rosannar
26. máj 2010

edit...no kamoška raz odpadla udrela si hlavu do umývadla ale zašívať jej to nemuseli, ale jazvu tam má

rosannar
26. máj 2010

edit...nooo mala hrdinka.... 😉

edita84
26. máj 2010

😀

rosannar
26. máj 2010

edit....a ocinko ju nezačal ľutovať a mojkať sa s nou? lebo chlapi sú na to experti 😀