Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

meruska
22. okt 2009

vidim ze my zeny mame podobne napady...my sme planovali dat obom rodicom na vianoce ako posledny darcek po vsetkych praktickych veciach ako panvice, pulovre, kozmetika..obalku s listom ...nieco v duchu...."Ahoj babka a dedko. My sa este nepozname, ale ja som tvoje vnucatko....Pridem na svet vtedy a vtedy...uz sa na vas velmi tesim. " 🙂

meruska
22. okt 2009

inak kurz prvej pomoci drobcom mam uspesne za sebou...maly Kevinko zacal opat dychat...aj zabehnutu guľku vypluvol 🙂 ale poviem vam nie je to lahke...trafit sa do sily masaze a silu vdychu a hlavne do spravneho tempa aby ste drobcovi neroztrhli plucka... bolo to velmi poucne , ale v ziadnom pripade to nechem zazit v realnom zivote...urcite by som spanikarila a nerobila to tak ako by bolo treba

lumimi
22. okt 2009

meruska - viem ake je to smalymi zložite - ja som sice predýchavala s ambuvakom ale trochu som to babike prehnala ... to treba prax. a hlavne u deti je to o to ťažsie že skoro na každu váhu toi treba inak silno a inak velmi fukať...

kojzarik
22. okt 2009

ahojte urcite vsetky smazilkujete tak drzim palce aby ste co najskor mali dve//

mima286
22. okt 2009

Ahojte babule 🙂
evit to mi je luto ze si nespravila vodicak,z toho si nic nerob ani ja som na prvy krat nespravila ☹ a nic sa nestalo zato opravne boli este lepsie 😉
lumi -tak drzim palce nech su // a verim tomu ze budu // 🙂
kojzarik nesmut mna tiez volako zas mrcha nechce ☹

lumimi
22. okt 2009

ahoj mima, som sa navtirala do jednej temy kde su cerstve tehule tak zistujem detaily o roznych príznakoch co mam...

mima286
22. okt 2009

to jelumi viac ako iste ze si tehu ,aspon mam taky tusak 😉

janirea
22. okt 2009

ahojte,,,,je tu niekto?
teraz som vas docitala,,,,uz sa to tu blizi k testovaniu,,,sa tesim na vase // 🙂
kojzarik,,,drzim palce s tym zlcnikom,,,a nebud smutna, my sa tiez este nemozme snazit,,,
neboj, nebudes sama 😉

,,,,inak k tomu "divnemu" krvacaniu,,,,ja by som v tom pripade frcala k dokymu,,,takto som totiz prisla o mimi ☹

,,a ten vodicak,,,no aspon nie som sama, ktora upustila od soferovania po urobeni vodicaku,,,,ako som spoznala mm som akosi prestala soferovat,,,stale len on a mne bolo pohodlnejsie nechat sa vozit 😀 , ale nie je to celkom dobre,,,teraz sa do toho opat dostavam a soferujem v noci, ked je menej aut,,,aby som nahodou niekoho nestretla 😀

evit,,,skoda toho cuvania,,,tiez mohol policajt oko prizmurit,,,ale nabuduce uz to bude v pohode. Inak to teraz musis opat robit aj testy, ci uz staci len jazdu-to cuvanie?

lumimi
22. okt 2009

snad mas dobrý tušák - ak to budu // tak si podaj športku 🙂

janirea
22. okt 2009

baby,,,mi ani nesnazilkujeme a ani tehu nie som,,,,a zeriem ako kyselina a najlepsie slane zajedam sladkym 😀 ,,,,ale to sa uz tak ubezpecujem, ze uz mrcha je na zakrute,,,,tak snad o par dni pride

janirea
22. okt 2009

mima,,,,a co mrcha zase neposlucha?,,,nerozbehla sa stale?,,,ci?

mima286
22. okt 2009

jani ja som sa teraz tiez rozozrala ako kyselina 😠 to je asi tym ze budeme viacej veci na sebe nosit a maskovat tie nase speky 😉 pardon tie moje 🙂

kojzarik
22. okt 2009

ach ako vam zavydim ze sa mozte v klude najest ja uz som sa poriadne nenajedla 3tyzdne a dnes som sa vazila tak uz mam 2kg dole

janirea
22. okt 2009

mima,,,no ja tiez robim dostatocne zasoby na zimu 😀 ,,,,,,ale sa cudujem ze mi nejde vaha hore pri tom co zdrvim,,,,len raz bude zlom a budem na slanej vode a suchom chlebe 😀
,,Aj ked by ma niekto na tyzden aj teraz vysadil niekde na opustenom ostrove, tak by som neumrela na podvyzivu 😅

mima286
22. okt 2009

jani ono to bolo tak ze som nemala mrchu vyse roka,isli sme autom domov a z mm sme sa zhodli ze chceme obidvaja mimi a bolo to ozaj take ze ajon chce aj ja a tyzden na to mrcha prisla 😲 co som bola az v soku ale aj rada ze bez nicoho dosla,vlastne asi nas pocula ze chceme druhe tak sa zjavila fakt ako zazrak,no potom som si myslela ze som tehu a nic ☹ a som tam kde pred tym,mrchy zase niet 😉

mima286
22. okt 2009

ani ja jani prezila by som tiez bez stravy 😀

lumimi
22. okt 2009

kojzarik - neboj. dobehnes nás 🙂 už onedlho - pekne sa napapas - ked sa vyliečiš 🙂

janirea
22. okt 2009

kojzarik,,,ja ti velmi drzim palce, aby hlavne dobre dopadla operacia a nech ti rychlo ujde cas cakania,,,,poznam to, ked musis cakat a cakat a nijak to neovplyvnis ani cas neposunies,,,,,,,to je najhorsie ked aj ja som si uz moju hlavu nastavila na mimi, ze uz velmi chceme a budeme sa snazit s mm a potom do toho nieco pride a vsetko sa musi zastavit a cakat, kym bude znovu "povolene" snazit sa,,,,,,AAle bude dobre, to cakanie nam bude odmenene zdravuckym mimčom 🙂

mima286
22. okt 2009

kojzarik presne tak nebud smutna ty ich dobehnes vlastne my ich dobehneme 😉

janirea
22. okt 2009

mima,,,to je presne ten paradox,,,ked necakame mrchu, tak just pride a ked ju cakame, tak vtedy ako na potvoru nic,,,,,ja som zvedava, kedy mne pride, a vobec aky bude dlhy cyklus,,,hmmm
,,,a nechystas sa k dokymu, ze aby sa to nejak riesilo?,,,aby sa ti zobudil cyklus a ovulka ,,,atd...

inak,,,tu alchemilku ste tu tusim uz spominali, ze pijete caj,,,,,ale minule som vycitala aj FEMI kvapky na vajecniky,,,,a aj tu niektore baby ich spominali a chvalili ich,,,,je to prirodny extrakt,,,idem si ich skusit pozhanat a mozu sa pit cely cyklus

mima286
22. okt 2009

vies ked sme chceli prve tak som tiez nemavala mrchu tak som pila alchemilku a mala som jedny homeo.tak teraz si to davam znova aby nabehla

katkariina
22. okt 2009

ahojte. idem tak narychlo precitat dozadu, nech som trochu v obraze co nove

janirea
22. okt 2009
kojzarik
22. okt 2009

lumimi este sim musim asi tak 4-5 tyzdnov po operacii davat poror co zjem ale potom chladnicka tes sa 😀

lumimi
22. okt 2009

kojzarik 🙂 to ubehne ako voda 🙂

katkariina
22. okt 2009

kojzarik, aj otec bol nedavno a veru pokusal uz skor...nevydrzal 🙂

janirea
22. okt 2009

ono asi aj tieto kvapky budu coso podobne

mima286
22. okt 2009

jani prvy krat o nich pocujem,no mozu bit dobre aj vies o niekom komu pomohli

kojzarik
22. okt 2009

katkariina a nestalo sa mu nic?

lumimi
22. okt 2009

pride mi to asi ako blbost- ale mozno tym ze netrpim nicím o com tam píšu okrem menštruačných bolesti - ale na to mam termofor.