Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
16. jún 2010

evit...a to ten malý necíti? 😖

evitkamalicka
16. jún 2010

@rosannar ked mu to ide pekne pretiahnut tak ho to neboli, zo zaciatku sa tvaril tak vselijako kym sa to postupne troska uvolnilo

edita84
16. jún 2010

ros cíti ale ked to nemá zrastené tak ho to nebolí práve preto sa to musí robiť

rosannar
16. jún 2010

evit, edit.... no nejako to asi aj zvládneme....

edit...aj mne mm povedal, že ja to budem robiť, lebo mne to ide najlepšie 😅

evitkamalicka
16. jún 2010

ani u nas to muz nechce robit, sa boji, ale parkrat uz robil

edita84
16. jún 2010

@rosannar hehe no hej máš v tom prax len, to aj mne povedal mm ked sme čakali malú ale nechápu že v malom je to iné 😀

rosannar
16. jún 2010

evit... no ja som zvedavá, či presvedčím mm na to...ale pochybujem o tom

edit...no určite to je iné pri malom ako pri mm...

rosannar
16. jún 2010

booože baby, mna taaak ťaha do spánku, no dúfam, že mi káva pomôže, ale uplne že sa mi zatvárajú oči

rosannar
16. jún 2010

haaaalooo babyyyy...čo všetky spíte? nerobte mi to lebo ja musím byť h ore 😀

edita84
16. jún 2010

ros už som tu len som žehlila 🙂

rosannar
16. jún 2010

edit...jaaaaaj nooo...a to si nechcela robiť večer? 😀

edita84
16. jún 2010

hehe chcela len som bola lenivá a teraz ani nie je tak teplo tak som rýchlo vyžehlila malej veci a aj letné šatočky som ožehlila a dala na vešiačiky 😅

evitkamalicka
16. jún 2010

nespime, akurat som dala varit obed

rosannar
16. jún 2010

edit...no mne sa včera večer ledva chcelo odložiť tie vyžehlené veci 😀

evit....a čo dobrého varíš? 🙂

evitkamalicka
16. jún 2010

zapekanu sparglu so syrom a zemiacikmi

rosannar
16. jún 2010

evit...fúúha...tak toto som ešte nepočula...ani si neviem predstaviť ako to môže chutiť 😀 ...ja osobne som ešte šparglu nejedla, ale určite je to dobrééé 😀

edita84
16. jún 2010

mmm to môže byť dobré 🙂

evitkamalicka
16. jún 2010

ja rada skusam vsetko nove co sa jedla tyka

evitkamalicka
16. jún 2010

tuto bielu sparglu co mam teraz, tak ta chuti tak sladkasto, fajna je....lebo potom je este aj zelena spargla

rosannar
16. jún 2010

@evitkamalicka no ved aj ja...ale teraz nerada tak experimentujem...ako je skúšanie niečoho nového...bojím sa že mi z toho zostane zle a tak...ale zato snažím sa učiť variť aj také jedlá čo bude môcť potom papať aj náš miláčik 😀 ...už som sa naučila robiť aj mliečnu polievku alebo také....ja som predtým varila len také obyčajné jedlá alebo také, ktoré nie sú zložité, ale ešte som len vo fáze učenia sa....vždy ked navarím, tak si zoberem taký zošítok a tam si napíšem ten recept ako som ho pripravovala... 😀

evitkamalicka
16. jún 2010

ja nikdy nevarim podla receptu, ale podla vlastnej fantazie....receptom sa len inspirujem, ale dam tam kopec inych veci co tam ani nepisu napr

rosannar
16. jún 2010

@evitkamalicka noooo ja mám len 20 rokov, no o pár dní už 21 ale ja som predtým doma nevarievala, ved bola maminka, tak načo sa budem snažiť 😀 a zase s mm spolu bývame zatial len rok a pol, takže len rok a pol varím a nie je to ešte to pravé orechové.... 😀 ale snažím sa...a ja som zase taká, že si na nete nájdem aspon 5 receptov a spíšem si z každého niečo a doma potom podľa toho varím a ked dovarím tak si zoberem ten zošiť a píšem 😀 a potom ked robím niečo podobné tak zoberem si z toho receptu niečo ale varím aj z vlastnej hlavy, ale len málo lebo ešte tak nepoznám tie chute korením a tak 😉 a aj preto si hladám recepty lebo ešte neviem, koľko sa má variť aké mäsko a zase nechce sa mi pri tom stáť a pozorovať to 😀

evitkamalicka
16. jún 2010

ja varim odkedy som odisla z domu na vysoku cize od 18tich, ale aj predtym som doma zvykla varievat a piect, mna to bavilo a stale bavi a my s manzelikom uz spolu byvame 6 rokov hoci zobrati sme len 3 roky

edita84
16. jún 2010

ros aj ja som takto začala my sme na začiatku jedli len guláš a paprikové zemiaky a prívarky lebo ani ja som doma veľmi nevarievala 😅 ale teraz už uvarím čo len chcem zdôrazňujem to chcem 😀

rosannar
16. jún 2010

@evitkamalicka ...no tak to ty máš viacej skúseností, a ja som zatial ešte nič nepiekla, akože také že koláč, max. som robila tiramisu ale to sa nepečie 😀

@edita84 ...no ja som na začiatku robila len také že mäsko na prirodno, na panvici alebo čínu, že mäsko, cibulka a korenie....ale inak nič... 😀 ale teraz som už robila aj hríbovú polievočku mliečnu, aj hlivu na smotane, zapečené cestoviny 😀

edita84
16. jún 2010

no vidíš časom ti pôjde všetko 🙂

rosannar
16. jún 2010

@edita84 ...no verím tomu...len zase sa bojím, že si to zanedbám tým, že pri malom nebudem mať čas na experimentovanie

evitkamalicka
16. jún 2010

@rosannar tak budes varit 2 jedla, jedno pre MM a druhe pre seba 😅

rosannar
16. jún 2010

@evitkamalicka no alebo kupim polotovary a strčím do rury a hotovo 😀 😀

evitkamalicka
16. jún 2010

polotovary eee 😠