Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
20. jún 2010

tak prve dieťa temy je uz na svete 🙂 ,,,@ludka_r blahozelam ,,,vela zdravíčka 🙂

edita84
21. jún 2010

@vejinka ahoj to je super asoň veš čo ťa bude čakať ked bude malý na svete 😀
@ludka_r blahoželám malý má krásne miery 🙂
a ja kočky začínam stúpať ale podľa mňa nič nebude lebo už ma bolí brucho ako na mrchu + ešte aj prsia bolia a to poriadne ale nevadí 🙂

dijefcatko
21. jún 2010

dobré ránko dievčatá!
ludka-r gratulujem ku krásnemu chlapčekovi! 😵
ja som bola v sobotu na krv a je to tam, 4179 jednotiek HCG 😀

edita84
21. jún 2010

ahoj dijef v sobotu na krvi? predsa ťa zobral? to je super takže gratulujem k tehu 😀

lumimi
21. jún 2010

Zdravim dámy,
Jej, prvé bábetko - moc gratulujem ludke 🙂

edita84
21. jún 2010

jéj ahoj lumi ako sa máte? dávno si tu nebola , ako vidím aj ty budeš mať vajčáka super 😀

lucy_lu
21. jún 2010

Ahoj dievčence!

ludka, blahzelam ku krasnemu zdravemu chlapcekovi. 🙂

dijef, supeeeer! 🙂 ja idem bud. pondelok, tak sa neviem dockat ako uvidim drobceka. 🙂

edit, super ze teplotka stupa. nezabudaj ze tehu priznaky a mrchovske priznaky, byvaju veeelmi podobne. ja som podla nich bakala ukazkovu mrchu! tak trochu optimizmu. 🙂

inak kocky, co sa stalo evit? :-/ bez nej je tato tema cudna,nie?

edita84
21. jún 2010

luca ahoj no ja čakám radšej mrchu ako keby som sa znova namotala že môžem byť tehu radšej sa nechám prekvapiť 😀

lucy_lu
21. jún 2010

edit, jasne. aspon by tehu bolo paradnym prekvapenim. a kolky dpo si? 😉

edita84
21. jún 2010

no to práve neviem lebo nemerám každý deň ale asi 4 😕

rosannar
21. jún 2010

@ludka_r ....jeeeej, gratulujeeeem... som rada, že je všetko v poriadku, až na tú klúčnu kosť, neviem, či je to niečo vážne alebo nie, ale hádam budete v poriadku... 😉

lumimi
21. jún 2010

zavidim už maminkám, ja nič nestíham
a bojím sa porodu jak čert kríža, včera sme priniesli kos pre malého, a už mam pre neho skoro všetko opraté,
ale tašku este nemam zbalenu, a drobec ma nenechá spat, a velmi často ma štikutku.
Pred státnicou z gynekologie sa mi stále snívalo o kleidotomii - zlomeni klucnej kosti pri porode - ale nebojte, ak sa nepoškodí nervový zvazok co ide pod nim, tak je to relativne ok.

evitkamalicka
21. jún 2010

ahojte,
len vas idem pozdravit, pisem uz len do sukromnych tem

Ludka gratulujem

rosannar
21. jún 2010

inak dobréé ránko babulky 😉

cukruska1920
21. jún 2010

Ahojte

rosannar
21. jún 2010

@cukruska1920 dobrééé ránko 😉

lucy_lu
21. jún 2010

evitka,co sa stalo ze si sa rozhodla opustit tuto temu? :-/ Za chvilku tu uz nikto nezostane.☹

rosannar
21. jún 2010

@lucy_lu nebooooj, ja tu budem 😀

evitkamalicka
21. jún 2010

kočky, ktore chcete, zalozila som sukromnu temu

evitkamalicka
21. jún 2010

ak som na niekoho zabudla, tak IP

sophie1981
21. jún 2010

ludka....B 😵 L 😵 A 😵 H 😵 O 😵 Z 😵 E 😵 L 😵 A 😵 M.......skore zotavenie a vela zdravicka.... 😉

vejinka
21. jún 2010

gratulujem novopecenej mamicke 😉 a potvrdenemu tehotenstvu 😉

ludka_r
22. jún 2010

Dakujem kočky.
Ja sa cítim celkom fit. A aj malý je zlatý, poslúcha, tak si nemôžem sťažovať.
Lumimi, neboj sa, ten pôrod nie je až taký strašný. A ani nebudeš vedieť, ako rýchlo Ti ubehne a drobec bude na svete. 😉

rosannar
22. jún 2010

@ludka_r a fotky ešte nemáš? 🙂

miru.j
29. jún 2010

Ahojte babulky tak sa Vam hlasim po dlhom case.U nas vsetko v poriadku,cukor ok,EKG ok,....az na tie opuchy v nohach a rukach a obcasne stvrdnutie bruska je vsetko fajn.Nasa princeznicka sa ma vraj k svetu,podla UTZ to vyzera tak ze je o tyzden vadsia...uz sa jej nevieme dockat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .Pozeram ze tu pribudli nove tehulky moc,moc gratulujem 😵
...a samozrejme drzim palce vsetkym snazilkam 😉
...a v neposlednom rade sa tesim zo vsetkymi tehulkami...drzme si palce nech to rychlejsie ubieha a uz coskoro budeme drzat v naruci nase vonave poklady 😵 😵 😵

rosannar
29. jún 2010

@miru.j ahooooj...noo tak ty si tu fakt poriadne dávno nebola ale som rada, že niečo o tebe vieme....som rada, že ste obe v poriadku a gratulujem k dievčatku 🙂 pekne si užívaj tehotenstvo a ukáž sa tu ešte, lebo nám tu chýbaš 😉

janirea
30. jún 2010

@miru.j
ahoj 🙂 drzte sa

lilix
8. júl 2010

ahooojteee. cumim, ze ake krasne tt mate. som tu pekne dlllho nebola. a uz je tu aj prve babo? gratulujem vela zdravia obom!
a este gratulujem novym tehulkam.

lumimi
14. júl 2010

zdravím dámy,
hlásim ze od 5:7.2010 máme synceka ondreja, trosku skor narodený ale v poriadku.

lumimi
14. júl 2010

tu je v plnej kráse