Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

fecova
27. okt 2009

ahojte,aj my sa snazíme otehotniet ale akosi to zatial nejde, tak vsetkym prajem veeeeela uspechov....

evitkamalicka
27. okt 2009

zly link som dala, tento je spravny
http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533

fecova ahojky, neboj ono sa to urcite coskoro podari 😉

cukruska1920
27. okt 2009

evit...dala si to zle

fecova
27. okt 2009

evitkamalicka no dal by boh,lebo po mojich zlych skusenostiach a prekonanych operaciach to asi nebude take lahke,a nevies nahodou mi poradit?da sa otehotniet pocas menstruacie?

rosannar
27. okt 2009

evitkamalicka
dakujem krásne...

cukruska1920
27. okt 2009

evit...nooo...pekne sa drzis 😉

fecov...da 😉

evitkamalicka
27. okt 2009

fecova ja som nedavno riesila ten isty problem a vraj pocas MS sa otehotniet da

cukrus uvidime ako to dopadne

cukruska1920
27. okt 2009

evit...no ved hej...

fecova
27. okt 2009

evitkamalicka ako si riesila?

evitkamalicka
27. okt 2009

fecova tiez ma to zaujimalo, tak som sa vsade pytala

cukruska1920
27. okt 2009

da sa otehotniet aj vtedy len vela zien o tom nevie...len malokto ma styk pocas mensturacie 😝

evitkamalicka
27. okt 2009

tak sme sa naobedovali a maly uz spinka

cukruska1920
27. okt 2009

a co dobreho ste mali na obedik?

evitkamalicka
27. okt 2009

mali sme privarok so zelenej fazulky

lumimi
27. okt 2009

zdravim dámy

dnes som si kupila test aj napriek toomu ze mrcha v piatok prisla - ale skusi ho až zajtra - predpokladam že bude asi neg ale neva. a naštvala som sa a objednali sme si ten výpočet od toho nejakeho doktora - takže ked zacneme znovu skusať pojdeme hned skusat dievčatko 🙂

evitkamalicka
27. okt 2009

lumi teeeda, ty tym vypoctom veris?

lumimi
27. okt 2009

evit - nemam co stratit - mozno tých 20 eur. skusime v daný cas a aj mimo - a hlavne sa tesim ze budeme spolu teraz s mojim dlho a mozeme sa snažiť viackrát než len cez víkend.... na tie výpočty som strasne zvedava ale....

evitkamalicka
27. okt 2009

ako to ze teraz budete spolu castejsie? drahy meni pracu?

lumimi
27. okt 2009

nie, ale ja som mala predpromočnu prax v brne a teraz budem doma pred statnicou sa učit.

budem více-méně ležať a robiť vhodné prostredie pre mimčo - dufam že pobere niečo málo z mojho učenia a bude vediet hýbat mozgom ako ja 🙂 (naivna predstava🙂)

evitkamalicka
27. okt 2009

jaaj no tak to sa urcite zadari

renata32
27. okt 2009

Ahojte kocky,ano da sa otehotniet pocas menstruacie.Ja som otehotnela posledny den menstruacie,alebo den po.Lekar mi povedal,ze to je najneplodnejsi den,asi som nejaka vynimka.A to som na babo cakala 12rokov.

lumimi
27. okt 2009

ahoj renata, a to ako u teba to bol najplodejsi den alebo to bral paušálne?

renata32
27. okt 2009

Nie,praveze,ja som chodila aj na IUI,na sono,urcovanie plodych dni,mam ich uplne inokedy.Ani lekar tomu nechcel verit,ze to nie je mozne.Ale je,som toho prikladom.

fecova
27. okt 2009

renata32, ahoj ja mam taky isty problem, neviem ci sa da otehotniet pocas menstruacie,lebo sme sa s manzelom milovali nechranene a mam take cudne chute,taky hnedy vytok ako tahavy, zle mi je od zaludka ale nie rano,ale tak cez obed, a boli ma brucho ako keby som mala menstruaciu,lenze uz je po nej,tak uvidime,nabuduci tyzden idem k lekarovi, tak ti napisem ako to dopadlo,lebo je to divne,

fecova
27. okt 2009

aha tak to si mi ako odpovedala, sorry som nepochopila....az teraz som pozrela poštu

lumimi
27. okt 2009

fecova - ja som mala minulí týzden take iste priznaky - no akurat ja mam z toho len chorobu, ale aj tak si spravim test - a cez mrchu sme to skusili tiež - kašlali sme na všetko 🙂

renata32
27. okt 2009

fecova,ahoj ano da sa otehotniet pocas menstruacie,mne sa to stalo.A presne som take priznaky ako Ty.Dokonca som mala aj jeden den menstruaciu,potom taky hnedy tahavy vytok.Som zvedava,daj potom vediet.

lumimi
27. okt 2009

hm. aj ja chcem.

držim palce nech sa to vydarí.

evitkamalicka
27. okt 2009

neboj lumi dockas sa