Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

albi26
23. okt 2009

rosa: a ja ti mam dojem, ze mne z toho viac chuti jest. No hroooza 😀 To asi ta B12 (to sa dava na podporu chuti do jedla). A vidim, ze aj ty to tam mas, ty nemas taky pocit?

lumimi
23. okt 2009

zdravím dámy.

dnes som tu len na skok.

takze misia sa nepodarila - mrchha dnes dorazila,

no ale všetko zle je na niečo dobre aspon viem že mam 30 dnový cyklus 🙂

tesime sa na nove snaženie - na posilnenie sme zašli do mekáču 🙂
a možno začnem merať aj teplotu. bude to možno teraz aj lepsie aspon sa nedovalim na promocie s velikánskym bachorom - iba s trochu velkym 🙂

a ako ste sa baviili o veku, ja mam tiež 26 🙂

prajem vela sily v nedelu sem medzi Vás opät zavítam 🙂

kojzarik
23. okt 2009

baby a naco je dobra ta kyselina listova ? mala by som to aj ja brat?

evitkamalicka
23. okt 2009

lumi to ma mrzi, ale dalsi cyklus bude urcite uspesny....a mnam mekac 😵

albi26
23. okt 2009

ahoj lumimi, sice ta este nepoznam, ale je mi luto, ze to nevyslo, a mrcha ti prisla. Ale nezufaj, skor ci neskor bude mrcha meskat a dlllho sa neobjavi 🙂

evitkamalicka
23. okt 2009

kojzarik je dobra na to aby babatko nemalo razstep chrbtice, na vyvojove vady, takze by bolo vhodne keby si ju brala, vraj by sa malo zacat 3 mesiace pred planovanym otehotnenim a brat aj prve 3 mesiace tehotenstva

albi26
23. okt 2009

evitka, pozerala som si teraz tvoj albumcek, a tvoj Adamko je velmi krasny smejko 🙂

evitkamalicka
23. okt 2009

albi dakujem 😵

kojzarik
23. okt 2009

aha no tak to si pojdem kupit aj ja...a aky nazov to ma ci len kyselina listova?

ludka_r
23. okt 2009

hihi, vtacatko, tak to ja som v Tvojom veku uz mala dieťa. Tak som na tom predsa len "najmladšie". 😀
ja beriem len Calibrum baby plán a dúfam, že to bude stačiť. No a na večeru nejaký ten zeleninový šalátik tomu ešte prispeje...
Idem si veru poň, dávno som nejedla...

evitkamalicka
23. okt 2009

kojzarik pytaj si v lekarni kyselinu listovu

ludka_r
23. okt 2009

chlap je u svojej mamy, malý mi už zaspal, tak si tu takto môžem kľudne vysedávať... aj keď by som radšej robila niečo iné... 😉

evitkamalicka
23. okt 2009

ludka myslim, ze Calibrum staci, lebo sa mi zda ze to tiez obsahuje kyselinu listovu, treba kuknut na obal co to obsahuje

kojzarik
23. okt 2009

a kolko to stoji ,mozem to skonbynovat aj z kalibrum babyplan? ( ani ten zatial neberiem)

vtacatko2
23. okt 2009

odporkyne liekov by nam aj tak povedali ze je to len marketingovy tah a ze to vobec nepomaha a boli by sme vybavene aj s celou listovkou, ale ja si aj tak myslim ze je to dolezite a dobre 😀

evitkamalicka
23. okt 2009

kojzarik sa mi zda ze v calibre je kyselina listova, musis pozriet zlozenie, lebo potom ti este zvlast listovku netreba

albi26
23. okt 2009

vtacatko, tiez si myslim, ze je to dobre, a treba vitaminky pred tym dostat do tela, a aj v zaciatkoch tehotenstva hlavne.

qetinkaa
23. okt 2009

drzim vam aj sebe palce nech sa nam podari co najskor otehotniet. tak sa tesim 😀

vtacatko2
23. okt 2009

no ved aj ja si myslim ze je to dobre a este k tomu mam oslabenu imunitu a mam s tym problemy tak sa naozaj snazim ako viem

kojzarik
23. okt 2009

nasla som toto

Jaké vitaminy a minerály obsahuje Calibrum® babyplan?

Calibrum® babyplan obsahuje přírodní vitamin E, vitamin C, kyselinu listovou, minerály jód a železo.
Složení přípravku a denní dávky jednotlivých vitaminů a minerálů byly konzultovány s klinickými pracovníky a doporučeny odborníky gynekology a genetiky jako optimální a vyvážené.

tie co chcu vediet viac tu je link

http://www.zentiva.sk/default.aspx/sk/productad...

evitkamalicka
23. okt 2009

no nic, idem sa ja venovat muzickovi, tak sa majte pekne

vtacatko2
23. okt 2009

ok aj ja koncim prajem pekny zvysok vecera

albi26
23. okt 2009

ahoj evitka
qetinkaa, snad nam to vsetkym co najskor vyjde, a potom sa presunieme do nejakej dalsej temy, a odtial do dalsej.. 🙂

lumimi
23. okt 2009

kojzarik - ja mam Femibion 800 - poradila mi to gynekologyčka - je to komplex vitamínov -kys.listová (inak to je vitamin B9) a metafolin.

ludka_r
23. okt 2009

Aj som si myslela, že aj Calibrum má kyselinu listovú.
Calibrum som brala aj pri Vilkovi. A je zdravý ako buk. Jediná sranda bola, keď ma sestrička na cvičení varovala, aby som ho nebrala denne (na návode bolo 2x denne), lebo budem mať veľké dieťa. Tak som ho mesiac pred narodením Vilka obmedzila. Vraj je tam veľa hormónov. Niečo pravdy na tom bude, aj keď sa malý narodil tak akurát.

kojzarik
23. okt 2009

a ten je lepsi ako calibrum? a kolko stoji?

lumimi
23. okt 2009

neviem či je lepší - stojí okolo 13 eur 30 tabliet - neviem ale snad ano 🙂
vždy je najlepsie to čomu najviac veriš 🙂

kojzarik
23. okt 2009

no snad mi v lekarni poradia 😅

lumimi
23. okt 2009

určite - maju na to školu 🙂
ten femibion je relativne nový liek a nie je na predpis.

kojzarik
23. okt 2009

a este otazka ...predpokladam ze mi po operacii nasadia niejake lieky( nemuseli by , tie ja nemusim) mozem brat aj tieto vytaminove spolu ( kedze su to vytaminy tak by to nemalo vadit alebo hej?)