Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

meruska
10. nov 2009

dobre ranko http://www.fertilityfriend.com/home/2ab8d3

edit, vyzera to u teba super 🙂

edita84
10. nov 2009

no meruska aj tvoje sa pekne drží hore

evitkamalicka
10. nov 2009

edit veru ja peciem vsetko co sa da, velmi ma to bavi a chlebik som teraz piekla po dlhom case kedze tie obchodne stoja za prd tak asi budem piect castejsie

edita84
10. nov 2009

no evit klobuk dole ja by som asi nevedela upiecť chlieb

evitkamalicka
10. nov 2009

ale edit urcite by si vedela

edita84
10. nov 2009

evit ked sa ti bude chcieť tak môžeš poslať recept do IP a potom skusim aj ja 😵

evitkamalicka
10. nov 2009

oki poslem v priebehu dna

edita84
10. nov 2009

diki potom ti dám vedieť ako to dopadlo.
jaj dnes som taká lenivá už som upratala gauč po malej lebo od večera ho mala plný hračiek a večer sa mi už nechcelo. ale vysavať budem asi až popoludní 😝

rosannar
10. nov 2009

ahojteeee, včera sme sa prví krát pokúšali o bábatko 😀

evitkamalicka
10. nov 2009

mna dnes tak boli hlava, maly je zly a ja potrebujem makat

rosannar super, tak nech sa zadari

rosannar
10. nov 2009

evitkamalicka
dakujem...teraz ideme aj s drahým na romantický víkend (minisvadobnú cestu) tak dúfam, že aj tam sa nám to zadarí..

evitkamalicka
10. nov 2009

zavidim ten romanticky vikend, to u nas tak skoro nehrozi a na svadobnej ceste sme tiez neboli

rosannar
10. nov 2009

evitkamalicka
no my sme tiež nemali ísť nikde, lebo ved drahý nemá dovolenku, a nemali sme na to peniaze, ale potom po svadbe čo sme dostali ako svadobné dary, tak sme si povedali, že už ked bude dieťa nebude šanca niekde ísť a ked máme peniaze tak sme sa rozhodli že ideme a pokúsime sa o malé tam...

evitkamalicka
10. nov 2009

rosannar u nas nie su problem korunky, ale to ze s malym by to veru romantika nebola a ani casu velmi nie je, ale planujeme v lete dovolenku tak snad sa podari

rosannar
10. nov 2009

evitkamalicka
no ved to dieťa...to už nikdy nebude také, že idete dvaja len s mužom a oddychnete si, ale ked je dieťa, tak sa zase len o neho starať...no a na takýto pobyt by som nemala asi nikdy, za dva dni zaplatíme skoro 14000 sk...takže to je dosť...ale aspon si trošku oddychneme... 😀

lumimi
10. nov 2009

dobré ráno dámy
http://www.fertilityfriend.com/home/2ab518
mam dnes také divné vnutorné napatie v sebe - strase divný pocit

rosanar- držim palec 🙂

evitkamalicka
10. nov 2009

a kam idete?

rosannar
10. nov 2009

lumimi
dakujeeeem 😀

evitkamalicka
do dudiniec, my sme s Levíc a to nemáme ani daleko...len nejakých 20-30 kilometrov... 😀

evitkamalicka
10. nov 2009

lumi ahoj

edita84
10. nov 2009

ahoj lumi

edita84
10. nov 2009

no takže ja asi tehu nebudem lebo mám hnedkastý výtok 😢

evitkamalicka
10. nov 2009

edit skoda

edita84
10. nov 2009

no čo už trocha si poplačem a bude dobre.a potom znova šup do snaženia ale pre istotu si dám kúpiť test lebo aj s malou som na začiatku krvácala.

lumimi
10. nov 2009

edit - pozitivne mysli 🙂
práve som vymyslela porekadlo : "Ver a bude ti dopriane" 🙂
evitka - myslím že dnes je niečo vo vzduchu, možno preto aj tvoj malý je "zlý" možno má tiež ten divný pocit.

janirea
10. nov 2009

ahojte,,,tu sa uz pise o 106 🙂

aj u nas mame pocasie nanic, prsi,,,tak akurat na spanie

ste sa bavili o svadobnej ceste,,,,no my sme ju mali po dvoch rokoch od svadbzňy 😀 ,,teda po dvoch rokoch sme mali normalnu dovolenku na dva tyzdne,,,tak sme si povedali, ze to bude ta svadobna 😀

rosannar,,,tak prijemny oddych,,,kupele v dudinciach poznam,,,a nech sa rychlo zadari
edit,,,este vydrz, teplotka este neklesla

takto ja:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
aj ked nic zaujimave zatial,,,,,,a nehreste ma, nemerala som v ten isty cas 😅

rosannar
10. nov 2009

janirea
no uvidíme či sa zadarí, ale bola by som rada, lebo čo všetko čítam na tejto stránke a celkovo na fore, tak mám také zmiešané pocity...

janirea
10. nov 2009

nemysli na negativne veci a ani take necitaj 😉

rosannar
10. nov 2009

janirea
no ja sa snažím a radšej pozerám obrázky dievčat, ktoré už to miminko čakajú... 😀

janirea
10. nov 2009

za chvilu budeme mat aj my take bruskate obrazky ,,,priznam sa aj ja,,,,tiez rada pozeram foto tych malych drobcov, co su tu na fore 🙂