Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
19. nov 2009

veji ja som bola nezamestnana od januara cize to som uz bola nejakych par dni tehu

nanula1108
19. nov 2009

no, ved som mala na mysli rodicovsky prispevok 🙂lebo ze mali schvalovat, ze ho dostanu iba tie mamy co boli rok dozadu zamestnane, a je to do 2 rokov dietata

evitkamalicka
19. nov 2009

veji a aj ja som robila cez 3 roky

ludka_r
19. nov 2009

ahojte...
Evitka, čo to čítam?? Tvoj malý sa už takto pekne pýta?? No teda, super. Mne malý vôbec nie, keď ho posadím na nočník, hneď plače a stavia sa.. V poslednej dobe je celkovo akýsi plačko. Neviem, čo mu je...
Rosannar, vidíš, ja som presne ten seriálový typ. Otehotnela som hneď,ako sa dalo 😀 Ale priznám sa, že až tak veľmi ma to neteší. Ak sme obaja s mužom takí plodný, tak sa môže stať, že niekoľko krát otehotniem aj neplánovane, a to by som veru moc nechcela...
Ani mňa sa nebude zvýšenie RP týkať. Teda, pri Vilkovi áno, ale to bude len do mája. No a potom budem mať zas menej... Škoda..

evitkamalicka
19. nov 2009

ludka aj moj maly mal take obdobie, ze mi utekal z nocnika, ale teraz prave naopak tam spokojne sedi

ivanulienka81
19. nov 2009

;;;;;;;;;;;;;

ivanulienka81
19. nov 2009

HEH, Mišík vám napísal odkaz :D

ivanulienka81
19. nov 2009

Prišla som vás skontrolovať, dnes sme boli na detskej chirurgii, podrezali nám uzdičku, tak sa dnes iba mojkáme.
To ozaj môže byť ovulka to pichanie?

lumimi
19. nov 2009

ahojte,
ja som myslela že matersku dostanu ženy čo boli zamestnane a rodicovský prispevok tie čo nie su zamestnané alebo študujú.

evitkamalicka
19. nov 2009

ano lumi v tom mas pravdu, ale ten zvyseny co bude od januara dostanu len tie, ktore minimalne 270 dni pred nastupom na matersku pracovali, tie co boli nezamestnane tak nie, tym ostava len ten nizky co je teraz

rosannar
19. nov 2009

ahojteee...no tak skúsila som ten grafík spraviť ešte raz a už je tam aj tá čiarka, len trošku inde ako som si myslela že bude

http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

kuknite si to a povedzte mi váš názor...

lumimi
19. nov 2009

rosanar ja som mala pocit pri mojom grafe že som mala ovu o den skor ako vyznacilo, ale istili sme to aj tak 🙂

lumimi
19. nov 2009

evitka ale stále mi to nejde do hlavy, tie čo pracovali predsaa nemaju rodicovsky, ale matersku - takže im sa rodičovský nezvýši,
mohli by ale urobit nejaku výnimku pre studentky - vsak to nie je fér - nezamestnaná nie som ... jooj. nakopat tých papalasov do prdele. dat im na mesiac dieta, rodicovsky a potom by som bola zvedava ako by to zdvihli.

b.bardyova
19. nov 2009

Ahojte kocky tak sa pridavam...este stale nic ale buduci utorok idem k doktorovi a uvidi sa co ..
teda ak mrcha nedorazi...a cita;la som, ze aj ked je tehu moze byt vytok...lebo to mam

evitkamalicka
19. nov 2009

lumi, ale tie co pracovali maju matersku len 6 mesiacov a potom len rodicovsky 😉

evitkamalicka
19. nov 2009

ross no vidis ze ti to vyznacilo, este by si tam mala zaznacit aj snazilkovanie

janirea
19. nov 2009

pekny vecer,
ja sa priznam, ze este som velmi tieto veci ako materska a rodicovska nepozerala,,,robim nieco cez 5 rokov,,,tak snadcoskoro budem riesit aj toto 🙂

ros,,grafik je ok,,,len treba merat teplotku, ze ako sa teraz vyvinie v dpo,,,

b.bardyova
19. nov 2009

drzim palceky ros

evitkamalicka
19. nov 2009

jani ahoj 🙂

evitkamalicka
19. nov 2009

ja akurat varim svieckovu na zajtra

evitkamalicka
19. nov 2009

inac dnes mam cely den vajickovy vytok tak pojdeme na to

janirea
19. nov 2009

evit,,,musi to dobre u vas rozvoniavat 🙂

evitkamalicka
19. nov 2009

veru rozvoniava, zajtra este urobim kuraciu polievocku a domacu knedlu

b.bardyova
19. nov 2009

jaj ku mne pride v sobotu mm mamicka a sestra tak tiez nieco navarim,ale co

evitkamalicka
19. nov 2009

bardy aj k nam pridu zajtra na vikend moji rodicia

cukruska1920
19. nov 2009

sa bavite o vareni? ja som tiez predchvilou dovarila veceru a muz si uz pochutnava

b.bardyova
19. nov 2009

no moji rodicia boli minuly vikend tento pridu mm

evitkamalicka
19. nov 2009

my sme mali na veceru chlebik so sunkou a syrom a jablkovy kolacik 😅

janirea
19. nov 2009

ved to je dobra vecera,,aj ja som mala taku,,,aj ked bez kolacika,,,,ale pokukavam po cokolade 😀

evitkamalicka
19. nov 2009

jani tak si daj, nech nie som sama co vecer srotuje sladke