Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
20. nov 2009

u nas su zas casejsie nasi, my sme tam tak 2x do roka, ale teraz ked uz mame auto budeme castejsie

rosannar
20. nov 2009

janirea
mne sa raz stalo, drahý ked ešte býval u rodičov, išiel s kamarátmi von, lebo sa jednému z nich narodil syn, tak to išli osláviť a cestou domov sa stihol somnou asi 5 krát rozísť (to bol uplne na mol) a cesta od pubu domov trvá asi 5 minút...tak si predstav aký bol namol opitý... 😀 😀

sabik
20. nov 2009

ros, tak to sa ti o peknu zabavu postaral.. 😀

janirea
20. nov 2009

ros,,,vies co, ja by som vtedy bola asi trhala mokry papier, taka som bola nastvana,,,,,,,to bola vtedy svagrina u nas,,,,a vytiahla mi mm von,,,,ja som sa ponahlala z roboty, ze meniny a tak, ze si daco dame,,,,a oni sa vratili ako dve opice,,,,,,no des,,,,tak zle mi to padlo,,,,

moja svagrina ma sice "este len" 23 rokov ale zmyslanie ako 15 rocna,,,,,,,a v poslednej dobe mala do mna take "inteligentne" otazky ohladne deti, ze ci sa nam nedari chytit,,,ci vieme ako sa to robi,,,no bola sprosta,,,,no a moj pohar trpezlivosti zase pretiekol 😠,,,,aj ked som sa zdrzala

rosannar
20. nov 2009

sabik
to hej...ešte ked povedal, že nebude dlho lebo ho bolí hlava, že max. hodinku a nakoniec bol tri hodiny... 😀

janirea
to ti verím, do mna keby niekto takto zabŕdzal, tak by som mu tiež povedala svoje...

evitkamalicka
20. nov 2009

baby u nas ani nepamatam, ze by sa drahy opil vonku, ale ked bol prvy raz u nas a boli sme na chate aj s nasimi tak na moje narodky ho otec strasne opil vlaste opili sa riadne obaja, asi skusal kolko vydrzi zapadniar na vychode a potom si hned potykali a tykaju si dodnes 🙂

janirea
20. nov 2009

evit,,,a aj ty si tykas so svokruskou?,,,,,ja by som asi nevedela im tykat,,,rovnako ako mm mojim rodicom,,,,nejak mi to nejde dokopy 😅

evitkamalicka
20. nov 2009

jani netykam a ani nikdy nebudem

rosannar
20. nov 2009

ani my si netykáme so svojimi svokrovcami, my ani nehovoríme svokrám mama a ani svokrom otec...mne to také pripadá, ja mám jednu mamu a jedného otca, tak prečo by som ich tak mala volať...

evitkamalicka
20. nov 2009

ani ja neoslovujem otec a mama

janirea
20. nov 2009

ani u nas mama, otec nie je zauzivane,,,,a ani nebude si myslim,,,,,,no skor, ked bude mimi, tak budu starka a starky,,,,,tak ako sa u nas hovori,,,,,no a teraz vyuzivam okamih ocneho kontaktu, aby som nemusela oslovit 😀

evitkamalicka
20. nov 2009

jani ja sa tiez snazim neoslovovat

janirea
20. nov 2009

babulky,,,ideme my na chalupu, tak pekny vikendik,,,snazilkujte, oddychujte,,,a piste, aby som mala co citat potom 🙂

evitkamalicka
20. nov 2009

jani pekny vikend aj tebe

rosannar
20. nov 2009

janirea
podobne...neviem, ako by som im povedala, keby som ich mala aj osloviť... 😀 ...a pekný víkend...

evitkamalicka
20. nov 2009

a vy ostatne co mate v plane cez vikend?

sabik
20. nov 2009

evit, ja budem celu sobotu sediet v skole, v nedelu treba poupratovat a pozehlit a vikend je fuc.. ☹ no, a snad aj nejake to snazilkovanie sa zadari.. 😅

lilix
20. nov 2009

evitka, Adamko ako, stale chodi???
dobru temu mate. mne raz moja snad buduca svokra povedala, ze ju byvala nevesta neoslovovala mama.
som si pomyslela, ze no odomna to tiez necakajte. ! ale nemala som odvahu jej nic povedat 😀
pomooc.. 😀
mne to na ten jazyk nepolezie. ked su deti, vnucata, tak je vyhoda volat babka, dedko. tak to ano s tym by som problem nemala. ale mama? ani za svet.!
boze to su take trapne chvile. oni to vnimaju ako krivdu...
ja poviem, ze drahy otec ta vola, mama ta vola. ale jej to priamo takto nepoviem. alebo poviem, povedz mame..
ti jeho byvaju kusok od nas, takze sa stretavame denne. tak nech mame rychlo babo, este pred svadbou, nech ich mozem volat babka, dedko 😀 😀

evitkamalicka
20. nov 2009

lilix chodi, raz viac raz menej ale chodi

rosannar
20. nov 2009

evit...no my máme na pláne nič nerobiť 😀 ...no ale verím tomu že sa to ešte 5krát zmení

evitkamalicka
20. nov 2009

dnes sa chystame na prechadzku bez kocika kym pridu nasi

rosannar
20. nov 2009

evit...a nebadáš na nom, že je viacej unavený, teraz ked už chodí?

evitkamalicka
20. nov 2009

ros prave naopak ma viac energie 😀

rosannar
20. nov 2009

evit....a ja som myslela, že aspon to behanie ho unaví...

rosannar
20. nov 2009

evit...teraz ma nadadlo...ešte večer som sa chcela spýtať, ale už som nemala silu ísť k počítaču, na koľko sú spoľahlivé tie grafíky na tej stránke?

evitkamalicka
20. nov 2009

on ma vela energie, ale aj napriek tomu je velmi dobre dietatko a nema problem so zaspavanim v postielke, proste ked ho tam polozim zaspi

evitkamalicka
20. nov 2009

no nic idem ho posadit na serblik a potom pojdeme vonku, tak sa zatial majte

rosannar
20. nov 2009

evit...to je dobre, lebo sú aj také deti, ktoré nechcú spať, iba ked tam je mama a podobne...

dijefcatko
20. nov 2009

no ja som asi aj v tomto iná, ja mám svokru veľmi rada, nemám problém jej povedať mami, ale tykanie my ešte nejde, hoci parkrat som sa uz pomylila a ona by aj bola rada, keby som jej tykala 😉

rosannar
20. nov 2009

najviac je asi dokázané, že chlapi maju dobrú svokru ale ženy nie...u nas je to skoro tak...a aj moja sestra čo má priateľa, tak on má svoju svokru rád (čiže moju maminu) ale moja sestra nemôže ani zniesť svoju svokru (čiže jeho mamu) 😀