Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
7. dec 2009

ja si lahnem na gaucik a budem cakat s cim pride

jika80
7. dec 2009

no ja mam traumu po tom, co sme zo zaciatku u nasich spali na takej nafukovacej posteli a raz sme ju pri sexiku praskli a cela rodina nam skoro nabehla do izby, co to buchotu narobilo 😀 nastastie sme boli prikryti 😅

evitkamalicka
7. dec 2009

jika no tak teda to musela byt show

jika80
7. dec 2009

evit - to hej 😀 teraz sice spavame u nasich na rozkladacej posteli, ale clovek nikdy nevie, co sa moze stat 😀

rosannar
7. dec 2009

jika80
fuuu, tak to muselo byť nervov, či niekto nenabehne...my tiež chodíme niekedy na víkend k svokrovcom a raz po takom dobrom sexíku som si už len tričko mala dať na seba ale drahý išiel z izby von a ja som si ho len tak chytila pred sebou a v tom svokra vošla do izby, tak ja skoro hore bez, ved len triko som si držala...no to bol ale trapas...

jika80
7. dec 2009

no ja mam takychto trapasov viac - jeden ked som s nasimi telefonovala cez skype a drahy vosiel do izby a nevsimol si, ze mam zapnutu kameru a len zo srandy mi zdvihol tricko a dal mi pusu na prso - mama mala divadlo 😀 drahy sa este pri nasledujucich dvoch stetnutiach cervenal 😀

rosannar
7. dec 2009

jika80
tak to je fakt trapas...to ti verím...no ja neviem, či by som sa vôbec ukázala 😀

janirea
7. dec 2009

ahojtee,,,
ja az teraz vas stiham

slavi,,,drzim palce, aby to u dokyny dobre dopadlo
a ja sa pridavam k snazilkam,,,,som 5 DC,,,konecne mrcha konci

evitkamalicka
7. dec 2009

jani ahoj

ako vidim, tak na vianoce sa to tu bude hemzit //

janirea
7. dec 2009

len nech sa hemzi,,,,a kazdej z nas 🙂

evitkamalicka
7. dec 2009

nechapem ako to ten konik rata, dnes som 5tt+0 a teda by mi tu uz malo svietit 6tt

janirea
7. dec 2009

baby,,,mne tak dnes hlava boli,,,neviem ci to je tym pocasim,,,,ale ani ruzova tabletka neucinkuje,,, 😠

evitkamalicka
7. dec 2009

jani mna bolela vcera

janirea
7. dec 2009

a neprehodi ti to na 6 tt az o 7 dni? teda na 8-mi?,,,,,,ci to ja zase pletiem

evitkamalicka
7. dec 2009

jani nie....za 7 dni by to uz malo prehodit na 7tt

janirea
7. dec 2009

😕 ,,jooj, tak neviem
uvidis, ako ti zajtra napise

evitkamalicka
7. dec 2009

slavi kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

slavulilienka
7. dec 2009

evit tuuuuuuuuuuuuuuuu.... 🙂

evitkamalicka
7. dec 2009

no a ako?

slavulilienka
7. dec 2009

nijako... 🙂 🙂 dokyna mi spravila ultrazvuk a povedala, že to ešte nie je vidno.., že sliznica je síce hrubšia,ale že to môže byť aj pred mrchou, aj pred graviditou...takže mi zobrali krv na Hcg a zajtra okolo tretej budem vedieť čo a ako.... 😕 , povedala, že mám byť radšej v kľude, lebo príznaky nasvedčujú tehu, tak pre istotu...,ale na sto pro mi nevedela ešte povedať... 😒

evitkamalicka
7. dec 2009

tak drzim palce, aby bola krv pozitivna

slavulilienka
7. dec 2009

a že ak nič, tak mám prísť na injekciu... ☹

slavulilienka
7. dec 2009

ďakujem evit....uvidíme...a keď aj nie..., tak budeme skúšať ďalej...

vejinka
7. dec 2009

tak ako slavu?????

vejinka
7. dec 2009

uz viem..citala som...no podla mna je to tehu..ukaz este raz ten grafik??

vejinka
7. dec 2009

slavu..hmm no vyzera to vselijako..tazko povedat ale my tu na konovi verime ze bude krvicka pozitivna 😉

vejinka
7. dec 2009

slavu anekupila si si nahodou cestou testik??? 😉

edita84
7. dec 2009

jáj slavu aj ja držím palce aby to bolo tehu
koľko času a nervov by sa nám ušporilo keby sme mali na tele niečo čo by sa hned zmenilo ked sme tehu a nemuseli by sme kupovať testy hehe to sú ale moje nápady čo?

vejinka
7. dec 2009

edit ale dobre napady...napriklad naramok co zmeni farbu alebo daco realnejsie napriklad vyrazky ktore by sa objavili len ked sme tehu 😀