Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
16. dec 2009

ahooooojteee...konečne som sa sem aj dostala....dneska to bol hrozný deň...

rosannar
16. dec 2009

evit.....krásna tortička...máš zlaté ruky, fakt 😉

evitkamalicka
16. dec 2009

ros dakujem 🙂

rosannar
16. dec 2009

evit...nemáš začo... 😉

evitkamalicka
16. dec 2009

tak a teraz uz mozem vylozit nohy a cakat kym pride drahy z prace

rosannar
16. dec 2009

evit...podobne...dneska som toho mala plné zuby v práci...nič nestíham...ešte mám robotu asi na 2 a pol dna a už som v práci len jeden...hrôze...neviem kedy to stihnem... 😒

cukruska1920
16. dec 2009

Ahojte babulky... som prisla z mesta..kupila som si rifle a teraz oddychujem...vonku krasne snezi len keby nebola taka zimaaa...brrr...

rosannar
16. dec 2009

cukrus...ahoooooj....u nas už nesneží asi od nejakej jednej...a zostal len poprašok na tráve...ale zima je dobrá aj u nas... 😀

cukruska1920
16. dec 2009

heh...ste nam to poslali co??? 😀

rosannar
16. dec 2009

cukrus...to skôr vy nám...u nás bolo ráno tak krásne, nebola ani zima....

cukruska1920
16. dec 2009

u nas zacalo snezit ako okolo obeda.. ale aj tak sa to roztopi tak neviem naco snezi

rosannar
16. dec 2009

cukrus..presne tak..a potom bude len mokro, no jednoducho hrôza... 😀

evitkamalicka
16. dec 2009

u nas nesnezilo vobec, az teraz drahy ked siel domov vravel, ze zacalo, ale nekukala som tak enviem

lilix
16. dec 2009

ahojte. robila som si ten test. a ciarocka zosilnelaaaaaa. ale teraz neviem ci uz ovu bola v priebehu dna a to len bledne, alebo len bude a silnie. och

mykaellle
16. dec 2009

Ahojte, som tu nova a momentalne mam strasnu depku. O mimo sa snazime od augusta, a som sklamamna z toho, ze nam to neslo a nejde na prvy raz. mam 25 a pomaly mi to tak lezie na mozog, ze nase milovanie sa podoba na vyrobu dietata. A vcera som sa dozvedela, ze moja sestra potratila babo (bola v 7 tyzdni - co som ani nevedela - so svojim snubencom, s ktorym man dost negativny vztah.) a aby toho nebolo dost, kamoska caka s kamosom dieta (nie, nechodia spolu) a to vobec neplanovali. Poradte, ako sa nezblaznit... 😖

lucy_lu
16. dec 2009

ahojte dievcata, boli by ste take zlate, a pozreli sa na moj graf a povedali co si o tom myslite?
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8639

evitkamalicka
16. dec 2009

lucy o kolkej rano merias teplotu?

lucy_lu
16. dec 2009

evit..o siestej

evitkamalicka
16. dec 2009

tak to mas dost nizke teploty, takze ovulka este podla mna len bude

lucy_lu
16. dec 2009

no mam uz 18 Dc a fakt sa uz opakujem, ale myslis ze je mozne ze este len bude, ked mi doky povedala na 11. DC(minulu stredu) ze folik ma uz 18mm a ze ovulka bude tak o dva dni?? ja uz nechapem tomu.. :(

evitkamalicka
16. dec 2009

lucy niekde tu na koniku som citala, ze nie kazdy dominantny folik obsahuje aj vajicko, to znamena ze ak aj praskne tak k ovu vobec nemusi dojst....ja som teraz posledne dva cykly mala ovu na 23DC a 19DC

lucy_lu
16. dec 2009

evitka..a neviem ci na tom zalezi, ale meriam v ustach. nemozu byt preto nizsie tie teploty?

evitkamalicka
16. dec 2009

lucy no tak to je potom kamen urazu, v ustach nemeraj, je to nepresne

lucy_lu
16. dec 2009

aha, tak to som nevedela ze kazdy folik neobsahuje vajicko.. no tak to je dalsia blba novinka pre mna.. :(

lucy_lu
16. dec 2009

evitka..dakujem za rady. buduci mesiac budem merat dole.. sakris. neviem preco som to tak nerobila uz teraz.

edita84
16. dec 2009

ahojte teraz sme prišli domov boli sme nakúpiť a na moju radosť sme to zvládli na jednotku nebolo veľa ľudí a aj finančne to boo v norme už len dokúpiť malinofky. jáj a ešte sme bli s malou sa sankovať nádherne tu sneží jáj malá bola taká šťastná zo snehu no radosť na ňu pouzerať. ták idem mm ma vyhadzuje spred stroja pekný večer.

vejinka
16. dec 2009

ahojte baby no ja som si dnes uz dla pre istotu vlozku..lebo clovek nikdy nevie 😔

renata32
16. dec 2009

Ahoj evitka,neviem ci si ma pamatas?Gratulujem k tehotenstvu.Davaj si prosim ta na seba velmi velky pozor.Ja som bola tehotna ak si pam atas.U detskej lekarke som v cakarni dostala chripku,vysoke teploty 4dni mi nesli klesnut,nakoniec mi zistili zapal pluc,priedusiek,priedusnice a prasacia chripka.Bola som 8dni v umelo spanku,po prebrati este 10dni na infekcnom,povedali mi,ze som usla hrobarovi spod lopaty.Velky zazrak,ze som prezila.Nebolo to pravdepodobne.Mala som tak zle hodnoty z pras.chripky,ze volali,ze to su vysledky mrtveho.Stale im tvrdili,ze este zijem.Museli mi zobrat babatko kvoli tomu vsetkemu.Vsetka tehulky prosim Vas davajte na seba velky pozor,mate slabsiu imunitu a staci,ked niekto na Vas kychne.Nielen tehulky,ale vsetky kocky davajte na seba pozor.

lilix
17. dec 2009

ahojte, tak dnes som tu prva?