Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
20. jan 2010

no takže internet dneska ešte nebudeme mať, lebo musia natiahnuť kábel až z pivnice, takže si ešte na to počkáme ☹

katkamarek
20. jan 2010

ros neboj, dockate sa 😉

rosannar
20. jan 2010

katka...no dočkať sa dočkáme, lebo vieš teraz budeme platiť aj za to obdobie, kým internet nemáme, a nie je to len 5 korún

slavulilienka
20. jan 2010

ahojte ženy... 😉
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
a som riadne nasr.......!! sorry za výraz...tak som sa posekala s mamou,že neviem kedy sa vôbec udobríme ak sa udobríme...juj mám tlak tristo.. 🙄

evitkamalicka
20. jan 2010

slavi klud

rosannar
20. jan 2010

slavu...ale neboj udobríte sa ani nebudeš vedieť ako... 😉

katkamarek
20. jan 2010

slavi nestrsuj, lebo sa vajko neuhniezdi 😉 pekne stupas, tak sa ukludni a mysli na drobceka 🙂

a co sa stalo ked sa mozem spytat?

slavulilienka
20. jan 2010

no baby...ale to už trvá od Vianoc...a dnes som jej volala, že či akože ju vôbec nezaujíma ako sa máme....a ona, že ja som dcéra, tak mám zavolať ja... 😕 no chápete tomu? Ale k tomu bolo ešte kadečo iné...napr. kúpila malému pod stromček knižku o dinosauroch.., keď sme tam prišli, privítali nás v županoch a pyžamách...akože načo sa prezliekať, veď prišla "len dcéra"...a skrátka musela min. tri krát pripomenúť malému, nech si dáva na knižku pozor, lebo bola veľmi drahá...keby to povedala raz...dobre, ale dovtedy otravovala, kým môjmu synovi nedalo a neopýtal sa že koľko stála....a ona namiesto toho aby povedala, že to nie je podstatné, tak to vybalila naňho..že 700 korún...no mňa skoro vyrútilo 🙄 ...proste asi aby sme boli vďačný, lebo ona kúpila drahú knihu....a skrátka celé mi to prišlo akoby sa na nás vôbec netešili, že veď odbavia nás a pokoj....ešte upresním, že naši bývajú na Orave a ja v Martine, čiže sa fakt navštevujeme minimálne...ja sa tam vždy teším, ale skoro vždy idem odtiaľ rozčarovaná.... ☹ No a zaklincovala to dnes v telefóne tým, že som jej "ja " pokazila Vianoce... ☹

rosannar
20. jan 2010

slavu...neber to tak..možno má len zlé obdobie, to zvyklo byť aj u nás....nechaj to tak...ved jej dojde čo spravila, alebo čo povedala a ona ti zavolá 😉

katkamarek
20. jan 2010

slavuli, tak to su take zabomysie vojny, ale toto je najhorsie, lebo na takych doslova "blbostiach" sa ludia dokazu rozhadat. Uplne ta chapem, ze ocakavas trosku zaujmu zo strany rodicov a prejavu, ze sa tesia z vas, ze ste prisli, mna by to urcite tiez mrzelo, keby sa tak spravali. Nesudim, lebo nepoznam teba a ani tvojich rodicov, ale urcite mas pravdu, ze takto by sa nemali spravat. Tak len drzim palce, aby sa to urovnalo, mozno by si mohla urobit ustretovy krok a zavolat mame a zahrat jej na city, aby si to uvedomila.

slavulilienka
20. jan 2010

ros..ona má to zlé obdobie ako nás má....ona je proste obyčajný sebec a najhoršie je , že vždy všetko prekrúti vo svoj prospech a my všetky /tri dcéry/ vypadáme ako totálne hlupane bez vlastného názoru.
katuš ja som ten krok urobila dnes, ale ona to berie ako samozrejmosť a mňa už jednoducho prestalo baviť nad všetkým kývnuť rukou...ona je obyčajný vypočítavec..., ale to je fakt na dlho, lebo ona nevie ani jednu z nás podržať keď máme nejaké problémy, ešte ťa dorazí viac...a najhoršie je, že kydá na nás kde príde..,vždy keď je u nejakej z nás, tak ohovára niektorú z nás a takto dookola...už som fakt z toho unavená baby... ☹

evitkamalicka
20. jan 2010

dala som pupek do albumu, uz ho mam riadny, ale vraj pri druhom rastie skor

katkamarek
20. jan 2010

pekne evit, len nemam s cim porovnat, pri adamkovi si sa nefotila?

slavulilienka
20. jan 2010

evit..fajny ...pekne rastiete. 😉

evitkamalicka
20. jan 2010

katka fotila, ale sa mi nechce hladat tie fotky a navyse ich ani nemam oznacene takze ani neviem ktora je z akeho tyzdna

katkamarek
20. jan 2010

slavuli, rodicov si nevyberas, mrzi ma, ze to musis riesit prave teraz a ze vobec taky problem mas, neboj sa ona este pride na to, ze robi chybu ☹

slavulilienka
20. jan 2010

katuš..dík za povzbudivé slová, ale pravdu Ti poviem momentálne som na takej úrovni, že mi je to už jedno...a nehnevajte sa babule, že som Vám znepríjemnila pokec... 😉 , len som sa potrebovala vyžalovať trošku. 😕

ivanulienka81
20. jan 2010

ahojte dievcata,
tak my sme mali otrasnu noc, drobec sa o polnoci zobudil, ze sa chce hrat a zase mu bolo vsetko smiesne... ked som sa uz pod hodke a pol vzdala a zacala som si ho nevsimat, tak sa rozplakal a ukludnilo ho iba mliecko, asi za tie dve hodky co bol hore aj vyhladol....
boze baby, ja som sa so svojou maminou nikdy v zivote nepohadala, ja si to neviem ani predstavit, zeby som sa s nou mala pohadat....
evit, pekne brusko, ja som take mala pri Misinkovi asi v 23tt 😀

evitkamalicka
20. jan 2010

ivanka pri Adamkovi som ani ja brusko tak skoro nemala

sasienka
20. jan 2010

ahoj aj ja s apridavam do skupiny "snaziliek" 😀
Krasny pocit len pekna drina hehe. Zelam si aby sme tu kazda ktrora sme sa zacali snazit v tomot rovnakom case sme uz urcite v tomto roku boli MAMINY 😅 DRZIM PALCE

ivanulienka81
20. jan 2010

vsak aj ja uz mam teraz brusko, ale to je este slanina co sa na mna nalepila ked som prestala kojit 😠
teraz aj ja cakam ze sa budem ovela skor bruskatiet 😅

katkamarek
20. jan 2010

slavi, aj na to sme tu 😉

ja mam chvalabohu tiez dobry vztah s mojou mamkou a nevymenila by som ju za nic, a mam uz len ju, lebo moj ocko tragicky zahynul, ked som mala 18, jeden brat 17 a ten najmensi skoro 5, tak si ju vazim o to viac, ze sa o nas troch surodencov starala a snazila sa nam to vynahradit, a nikdy sme nepocitovali, zeby nam nieco chybalo. A pre nu to muselo byt ovela tazsie, lebo stratila zivotnu lasku, samozrejme, ze my deti jej davame lasku, ale nie je to uz laska partnera ☹

ahoj sasienka

ivanka tvoj misko je zlatunky, si ho viem predstavit ako sa usmieval 🙂

slavulilienka
20. jan 2010

vitaj sasienka...
katka to mi je ľúto a v dobrom Ti závidím a každej z Vás , že máte také pekné vzťahy s mamami...je mi ľúto, že do tejto kategórie nepatrím, ale mám pre koho žiť.. 🙂 a dúfam, že som pre moje deti dobrá mama. 😉

katkamarek
20. jan 2010

slavi dakujem, v marci to uz bude 8 rokov, ale stale to boli a nikdy ani neprestane, najviac si to clovek uvedomuje pri vyznamnych prilezitostiach, napr. ako bola moja svadba, vela som plakala, lebo mi bolo luto, ze tam s nami nemoze byt ☹ ale nechcem smutit, tesme sa zo zivota, lebo my musime dalej zit, a verim, ze on nas zhora dava pozor a u toho hore mi zariadi aj protekciu a coskoro budem tehu 😉

inak este taka pikoska, ja som sa s mojim mm zoznamila cez internet, vtedy fical pokec, pred siemimi rokmi, no a po case chodenia sme zistili, ze jeho nebohy babka a dedko sa velmi dobre poznali s nasou rodinou, ja si ich velmi nepamatam, lebo som bola mala, ale boli to dobri rodinni priatelia, tak sme potom hovorili, ze to nemohla byt nahoda, ale ze moj ocko sa stretol v nebicku s jeho babkou a dedkom a zariadili nase stretnutie 😉

slavulilienka
20. jan 2010

jéj katuš to je milé...máme podobný príbeh...ja som sa tiež s mojim priateľom zoznámila cez pokec...🙂 ja som na to chodila len tak sporadicky, skôr kvôli kamoškam v zahraničí..písali mi kadejaký blázni a niektorým som aj odpísala, ale bolo na kamarátskej úrovni..až napísal on...ani neviem prečo som mu odpísala... 🙂 ale hovorím si že je to osud, lebo keby som mu neodpísala, tak nie sme spolu...on by mi už nenapísal, aspoň to tak hovorí..a je narodený presne v ten dátum ako moja dcéra..27.4. a s mojim synom oslavujú meniny, lebo sú obaja Vladkovia.. 😀 takže asi tiež osud...Je to veľmi dobrý chlap...hovorím,že mi ho samé nebo poslalo. 🙂

evitkamalicka
20. jan 2010

my sme sa s muzom zoznamili na teletexte a potom sme sa stretli v BA, kde sme obaja chodili na vysoku 😀

lilix
20. jan 2010

aj my sme sa zoznamili cez pokec. 😅

edita84
20. jan 2010

a my zas v krčmičke 😀

dijefcatko
20. jan 2010

a my na dobrej dedinskej diskoteke 😀

ludka_r
20. jan 2010

My tiež tak štandardne, v krčme.. A hneď vten deň dve opité hlavy začali spolu chodiť... 😀
Evit, pupek krásny... 😉 Večer poviem drahému, nech ma dofotí a hodím aj ja do albumu konečne nejaký, aj so sono fotkami... No veď už by bolo načase.. 🙂