Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
27. jan 2010

katušik...ďakujem...., ale to len na tej fotke tak vypadá...niekedy si pripadám už fest staro..., ale niekedy mi šibe ako osemnástke.. 😀

rosannar
27. jan 2010

taaaakže obed máme za sebou, už len keby sa dalo trošku si schrupnúť....to by bolo naideálnejšie 😀

evitkamalicka
27. jan 2010

aj my sme akurat dopapali, mali sme cestovinky s paradajkou a mozarellou

rosannar
27. jan 2010

evit....my sme mali zeleninový šalát...a bol pefektnýýýý 😀

slavulilienka
27. jan 2010

ja som mala na raňajky cereálie v mlieku, no a som riadne z toho plná, tak budem obedovať asi až keď príde drahí z práce...

rosannar
27. jan 2010

slavu....cereálie sú dobréé lebo ti napučia v bruchu a cítiš sa najedená...

slavulilienka
27. jan 2010

ross... 😀 tak už viem z čoho mám také veľké brucho.....tak to isto nebude z tehu.... 😀

miru.j
27. jan 2010

...babulky tak som volala,zdvihla mi to zase sestra a zas bola nervna vraj nech sa ponahlam,ze maju robotu a dokina v pozadi,ze co zase chcem,a ja som povedala co je vo veci...tak mam lezat a prist az v stredu...manzel ma ist po duphaston,ani mi nepovedala ci si to nemam radsej dat 3krat...nic,nic apsolutny nezaujem,najradsej by som stade odisla len neviem ci neslapnem este do vadsieho hovna nes som ...inak vam vsetkym dakujem za potporu ste zlate

evitkamalicka
27. jan 2010

miru tak to je teda pristup, ja by som pri takej dr. nezostala ani nahodou

evitkamalicka
27. jan 2010

miru to je teda prisup, ja by som pri nej nezostala ani nahodou

evitkamalicka
27. jan 2010

kurna som to napisala 2x 😅 😀

slavulilienka
27. jan 2010

miru.j....no ako nehnevaj sa....to čo je za prístup lekára....ja by som pri takej dokyne nezostala už ani o sekundu navyše...ona je tu pre Teba, nie Ty pre ňu....pokiaľ si Ťa neváži ako pacientku, nieto človeka...dovi....skús sa poobzerať o nejakej lepšej možnosti...veď v BA je určite kopec gyn. ambulancií a babule z koníka, čo sú z Tvojho okolia, Ti určite niečo poradia....
no ako som riadne zhnusená... 🙄

miru.j
27. jan 2010

...ved to...ja neviem co mam robit...najst dobreho lekara...ale ako?ktory bude dobry,mam ist len tak hoci komu kto je najblisie? Ach ☹

vejinka
27. jan 2010

ahojte dievcata...tak bola som na utz rano a doktor ze preco idem tak skoro ked mrcha bola len 25.12 a ja ze pre istotu a on kukol a hovori ze tehotenstvo tam urcite je ale nic nevidel.povedal ze hlavne treba vylucit mimomaternicove tehu a ze ani pozitivny test nieje zaruka ze je zena tehu vraj na 60% co sa mi zda pekna blbost no ale nech....teda mozno aj videl ale nebol si isty vraj som otehotnela okolo 17.1 a teda ma babo len 10 dni takze ma objednal na utorok a vtedy mi zoberu aj krv vraj dnes to nema vyznam 😔

evitkamalicka
27. jan 2010

vejinka nezufaj, v utorok sa mimi ukaze v plnej krase

slavulilienka
27. jan 2010

miru...skús sa popýtať nejakých snažiliek z okolia BA, či by Ti nevedeli niekoho odporučiť...hm? 😉 Netráp sa...viem, že sa bojíš o mimi, ale stres Ti neprospeje....podľa mňa ak Ti to do večera neprejde, skús ísť na pohotovosť, nech sa pozrú či je všetko ok...kopu báb, čo tu chodí na koníka špinilo dosť dlho, ale nič vážne to nebolo, myslím že ani u Teba nič zlé nehrozí, tak skús sa trošku upokojiť a uvidíš,bude to dobré... 😉

evitkamalicka
27. jan 2010

a preco si sla tak skoro? podla mna staci najskor v 7tt

vejinka
27. jan 2010

koli tomu aby som si bola ista ze je tam kde ma byt 😔

evitkamalicka
27. jan 2010

ja mam taku strasnu chut na Salko, tusim si idem otvorit

slavulilienka
27. jan 2010

vejuš ..netráp sa...hlavne že si si Ty istá, že si tehu....brušinko máš krásne, nekrvácaš, nešpiníš...tak ho pekne pohladkaj a teš sa....dokyho si nevšímaj, oni sa nevedia vžiť do pocitov žien, ktoré túžobne očakávajú nejakú bodočku na monitore...na budúce už určite bude všetko vidno... 😉

vejinka
27. jan 2010

to dufam..lebo mu tam exnem 😀

miru.j
27. jan 2010

veji velmi Ti drzim palce 😉 nech je vsetko ok,myslim,ze tvoj doki je taky debil ako moja dokina,strasne nechapavi su 😠 ...ja ked pojdem v stredu na kontrolu a nieco mi nesadne,na jej chovani okamzite beriem kartu a vsetkym v cakarni poviem aka je to krava

vejinka
27. jan 2010

ale ja sa na neho nemozem stazovat ved on mi to aj vysvetlil ze vajicko sa hlboko zaryje do maternice a nieje mozne ho tam najst pokial troska nevykukne...a je hrozne malinkeeeee sak co je to 10 dni ... 😔

katkamarek
27. jan 2010

no tak veji, sa nestazuj 😅 😀
Ale ja viem, ze to je len sklamanie, ze nebolo nic vidno, neboj, na buduci tyzden uz bude vidno machulku, lebo si tiez myslim, ze keby bol az taky zly, tak ti povie, ze prid tak o dva tyzdne 😉

vejinka
27. jan 2010

ved on bol zlty povedal ze ak xcem fotku tam mi da hned ale naco ked tam nic nevidiet a ze nabuduce mi tu fotku aj zaramuje ze mi zarucuje ze tam bdue minimalne machulka 😀

katkamarek
27. jan 2010

No vidis, a my sme ho tak zvozili pod ciernu zem 😅

vejinka
27. jan 2010

nevadi...ved aspom sa uvedomi ked je k inym odmerany..ku mne nikdy nebol zly.. 😉

miru.j
27. jan 2010

sory veji asi som zle pochopila...ja som teraz taka nasrata,ze neviem na koho mam nadavat,este ze som sama doma,...ved aj ta moja asi vie,ze tam neni co viac robit ako lezat a lieky jest. Najviac som nasrata na seba,ze sa neviem ukludnit a mysliet pozitivne 😒 ...velmi chcem to babatko 😔 ,ved ako vy vsetky.Celu noc som sa prehadzovala,neviem mysliet na nic ine len aby bolo vsetko ok s drobcekom

miru.j
27. jan 2010

cista psychiatria

vejinka
27. jan 2010

neboj sa niesi v tom sama..ani ja som tuto noc nemohla spat lebo som furt myslela na to ze co ak tam najde dvojicky 😀 😀 kde dam tri postielky v spalni a tak.. 😀 😀 😀