Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
28. jan 2010

ahojte kocky tak ja som sa vratila od zubarky ubolena uplakana..nemozem rozpravat lebo mi tam dala tri vlozky rana ako z dela..to je tak ked vytrhla takmer rozpadnuty zub na tri pokusy..doslova chirurgicky zakrok joj krvy ako z prasata hruza cela huba ma boli a to mi pichla dve injekcie no a povedala ze do tretej nemam jest inak sa mi tam dostane jedlo aj keby som jedla na druhej strane ze volaco by sa tam mohlo dostat a bolo by zle..takze mi dalabalik sterilnych tamponov a kazdu hodinu si mam vymenit a cely den a najlepsie aj zajtra a tyzden si to nemam vyplachovat ona je teda mudra ale ako si umyjem zuby? no nic dako sa potrapim s malym si teraz velmi rozumieme lebo on len ee hmm a ja to iste platila som 16ecok co je dost podla mna..no ale sukromnik je sukromnik ja sa len bojim ze mi zacne injekcia prechadzat co to bdue za bolest mi xcela dat antibiotika ale upozornila som ju ze som v druhom stave takze nic neda a mam to nejako vydrzat takze tak som pochodila

evitkamalicka
28. jan 2010

vejinka teda nezavidim

rosannar
28. jan 2010

veji...fúúúha...chuďatko...je mi ta lúto...lebo je to určite strašnáá bolesť a utrpeniee

vejinka
28. jan 2010

esteze male nic neciti a uz budem mat celel tehu pokoj preventivka za mnou ...a dufam ze uz bude dobre 😅

vejinka
28. jan 2010

evit este mi neprechadza injekcia a uz to boli....co bude potom.. 😔

rosannar
28. jan 2010

veji...aj ja som si robila preventívku asi na konci roka a našla mi dva kazy tak som to aj musela zackvakať lebo rok predtým som preventívku nemala spravenu, tak za jednu blombu vypýtala 8 eur...no uplne zdieračstvo... 😀

vejinka
28. jan 2010

co uz rosa...aj oni musia z niecoho zit 😉

miru.j
28. jan 2010

ahojte babulky, ...veji nezavidim chudatko...ja som si tym presla pred 3mes, ....hlavne pocuvni zubarku a nevyplachuj to...ja som neposluchla a dostala som zapal zubnych lozisk...vsetky zuby boleli a v tej rane,ktora sa uplne vysusila pulzujuca trhava bolest,no strasne.....a este jedna vec nepapaj ani mliecne vyrobky to mi tiez potom hovoril chyrurg,ze ci som nevedela,ze to nemam jest.H lavne aby sa ti nevyplavila ta krvna zrazeninka...ja som ju vyplachla a to bola najvadsia chyba,ta vraj sluzi ako ochrana pre zapalom. Mne to potom dva tyzdne vyplachovali a skrabali,nakoniec to preslo az vtedy ked mi to vyskrabal do kosti ako keby znova vytrhol zub a nedal tam nic...prirodzene sa to zahojilo,pred tym ked tu ranu plnili vseliakymi granulkami a napustenymi vatami nic nepomahalo...no bolo to hrozne...tabletky som jedla ako lentily. Hlavne sa daj do kludu,lazkaj si a ak to bude boliet nic ine len paralen,hlavne nevyplachuj ako ja ...silou mocou som potrebovala umyvat si zuby a tak som vtedy aj dopadla za neposlusnost sa mi hojila rana vyse mesiaca a pol

miru.j
28. jan 2010

...inak ja som platila tiez 17eur a na 18.2 som objednana,mam jednu vlozku co tam mam uz dva a pol mes a asi dva pokazene

rosannar
28. jan 2010

veji...lenže ona nie je súkromníčka a len preto, že som nemala preventívku tak som jej vysolila toľké peniaze.... 😒

katkamarek
28. jan 2010

rosa ale to nie je vela kedze si nemala ani preventivku, to este mozes byt rada 😉

vejinka
28. jan 2010

veru veru ja mam aj preventivku a 16ecok 😉

edita84
28. jan 2010

Ahojte som späť tak troška sme si zasexíkovali rýchlo kým malá spí 😅
jáj zubári mne začne hned boleť zub ked na ňu spomenem
miru už je ti lepšie už nešpiníš?

miru.j
28. jan 2010

ja som mala prventivku,a aj tak sm platila 9,9eur za vlozku...tiez nieje sukromnicka, ...moja kolegina chodi dokonca svojmu obvodnemu a platila 44eur za blombu...ja nevim podla coho si hadzu tie ceny

vejinka
28. jan 2010

miru..uff to si ma teda nepotesila takze dnes si ani neumyvam zuby pre istotu 😔

katkamarek
28. jan 2010

asi podla zmluv s poistovnami a podla toho kto je aky zdierac 😀

edita84
28. jan 2010

a ja som platila 1O € za ťahanie

miru.j
28. jan 2010

dakujem za opytanie edit je to o nieco lepsie 😉 ,muz mi siel pre recept na duphaston,cesty su tu zle tak dufam,ze koli mne nezmeska do prace,dokina mu povedala nech mi odkaze aby som lezala,ze uvidi sa v stredu 😒 tak neviem stale na com som ...stale mam nadchu,pijem cajiky a lezim 😉

miru.j
28. jan 2010

veji ani zajtra si neumyvaj,neboj to bude ok 😉

edita84
28. jan 2010

miru tak treba pekne poslúchať pani doktorku 😉

vejinka
28. jan 2010

dychnem na muza a exne mi ...este ze uz v posteli..nepadne na tvrde 😀

vejinka
28. jan 2010

a nes si dam ryby a cibulu...nech je sranda 😀 😀

miru.j
28. jan 2010

..babulky idem ja papat a zalahnut 😉

rosannar
28. jan 2010

jaaaj...ja som jedla asi pred dvoma hodinami a stále cítim ako som plná.... 😀

vejinka
28. jan 2010

kurnik boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹

miru.j
28. jan 2010

aj ja idem take papinat...muz ide do robotky a pride az v noci o pol jednej 😒 aspon neuvidi ako sa napchavam 😀 Tak zatial 😉

miru.j
28. jan 2010

veji zalahni..ked zaspis bude dobre

edita84
28. jan 2010

miru dobrú chuť
veji vydrž

vejinka
28. jan 2010

som si ten tampon vytiahla...a krviiiiii

vejinka
28. jan 2010

nielenze ma boli zub ktory tam uz nieje ale aj cele liiiice ☹