Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
10. feb 2010

dijefcatko...nesmieš si to tak pripúšťať, ja viem, že je to ťažké...ale treba myslieť na to, že kedy sa tebe podarí 😀

katkamarek
10. feb 2010

dobre ranko baby, tak ja som v soku, jika drz sa, neviem co na to povedat 😢

evitkamalicka
10. feb 2010

dijefcatko hlavu hore a treba mysliet pozitivne

rosannar
10. feb 2010

katka...ahooooj....to bol šok pre náš všetky 😖

katkamarek
10. feb 2010

no urcite je to rana, ale ked srdiecko prestalo bit, to znamena, ze nieco nebolo v poriadku, takze to tak malo byt, aj ked je to velmi smutne ☹

rosannar
10. feb 2010

katka...tak to je smutné...neviem, ako by som sa ja zachovala v takej situácii ale určite by mi nebolo všetko jedno...je mi jej strašne ľuto, takéto sklamanie, je to kruté...

evitkamalicka
10. feb 2010

baby je to krute, ale zial dnes sa to stava casto, ja som si tym tiez presla

rosannar
10. feb 2010

evit...aj tebe sa také stalo?

evitkamalicka
10. feb 2010

ros ano aj mne pri prvom tehu a az potom sme mali Adamka

rosannar
10. feb 2010

evit...booože to mi je ľúto...bože normálne sa začínam báť...ved toto je moje prvé tehu ako aj u Jiki a aj ty si ako prvé tehu mala s takým zlým koncom...teraz neviem či by som sa mala báť alebo radšej myslieť na to lepšie.. ☹

evitkamalicka
10. feb 2010

ros len sa nicoho neobavaj, nesmies na to mysliet

nina88
10. feb 2010

Evit to som nevedela... 😕 Čo sa stalo?? Viete že 50% tehotenstiev končí potratom? Hrozné číslo,že?! 😖 Neverila som tomu, ale ako tak čítam koníka, vidím,že to je fakt tak. Keď už sa to deje, nemože sa to diať aspoň všetko na uplnom začiatku?! Taký 11 tt a viac to už privelmi kruté!!!! 😢

rosannar
10. feb 2010

evit...ja sa snažím...ale toto všetko čo tu čítam, tak ma to znepokkojuje... ☹

rosannar
10. feb 2010

nina...tak to číslo je fakt kruté hlavne na dnešnú dobu.. ☹

evitkamalicka
10. feb 2010

ninka v 12tt ked som sla do poradne tak babatku nebilo srdiecko a prestalo sa vyvijat, vraj uz srdiecko nebilo cca 2 tyzdne, ale aj napriek tomu som nekrvacala, az po tej poradni, ale hned na druhy den mi robili kyret

rosannar
10. feb 2010

evit....bože..prečo nám takéto niečo musia robiť...ved ako sa snažíme aby sme konečne otehotneli a nakoniec sa takéto stane a už sa môže stať, že žena potom už ani deti nemôže mať... ☹

evitkamalicka
10. feb 2010

ale dost uz bolo negativity.....treba sa tesit z toho co je a mysliet pozitivne, aby to babatko v brusku citilo

rosannar
10. feb 2010

evit...dobre...máš pravdu, nezaťažujme si hlavu s takými zlými vecami, myslime pozitívne aby to bábätko cítilo, ja pravdu povediac dneska zatial necítim žiadne bolesti a ani nevolnosti, lebo ma trošku pobolievajú prsia...

evitkamalicka
10. feb 2010

co mate dnes dobreho na obed?

nina88
10. feb 2010

Ešte posledná vec, ako to tá príroda zariadila preboha? veď pred 20 rokmi sa ešte nerobili ani ultrazvuky, dokedy tá žena myslela,že je všetko ok a ako sa to riešilo?! Viete si to predsstavit?!

jika80
10. feb 2010

caute baby
dakujem este raz za vase slova, moc mi to pomaha
aj ked este stale si to nepripustam, az ked pride manzel, oplaceme to spolocne ☹
na buduci tyzden si mm berie dovolenku, tak na odputanie nieco pekne podnikneme
nase baby malo byt v 10.tt, ale podla ultrazvuku mu prestalo bit srdiecko uz v 8.tt, takze niekedy hned po prvej poradni ☹ a najviac ma mrzi, ze som to za tie dva tyzdne vobec nezaregistrovala, ze zlaticko uz nezije ☹

evitkamalicka
10. feb 2010

jika to chce len cas a potom sa mozte znova zacat snazit, my sme sa zacali po 2 mesiacoch a hned sa podaril Adamko

lucy_lu
10. feb 2010

jika, je to velmi, velmi smutne. :( velmi som ti to priala. su v zivote veci ktore nemozeme ovplyvnit a asi sa maju z nejakeho dovodu stat, aj ked moc bolia. :( urcite sa vam coskoro podari krasne zdrave babatko. musis byt silna.

nina88
10. feb 2010

Hej, to tak ževraj často býva,že po potrate žena rýchlo otehotnie znova... Aspoň že to... 😖

ivanulienka81
10. feb 2010

ahojte dievcata,
ja som dnes bola na krvi a stale mysliim na malu zubrienku, v noci som nevedela spat, bojim sa ci je vsetko ok ☹
ja to asi do dalsej poradni nevydrzim.... normalne ma tie statistiky o potratoch vyplasili, a este ma strasne lepty, bo ma Misinko pred dvoma dnami kopol do brucha, tak mi asi uz aj sibe ☹

rosannar
10. feb 2010

evit....to ešte neviem, čo navarí reštaurácia ale večer idem robiť kur. stehna s rôznym korením a ryža..

dijefcatko
10. feb 2010

Babky tehulky, tak ja navrhujem naozaj nemyslieť na zlé veci, lebo posledné stránky sú tu veľmi smutné a ja chcem naspäť medzi vás. Obnovme trošku snažilkovskú tému, lebo ja som ešte snažilka. Tak sa pýtam: ja som snažilka a chcem dieťaťko. Ako na to? 😀 Vám sa to podarilo, čo ste robili? 😀

evitkamalicka
10. feb 2010

ros tie stehna dobre, ale ryzou by si ma veru nenakrmila, neznasam ryzu a muzik ju tiez nejako extra nemusi, ani moji rodicia ju nemaju radi

dijefcatko
10. feb 2010

a pre úsmev trošku mojej milovanej poľskej skupinky 😉

https://www.youtube.com/watch?v=WZ3AWY0IamM
evitkamalicka
10. feb 2010

dijefcatko ake pekne spievajuce deticky 🙂