Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
11. feb 2010

no u nás je to opodstatnene, moja starka bola z dvojiciek a jej sestra ma tiez dvojicky, takze nabeh mam a vraj sa to dedi kazdu druhu generaciu. takze by to aj na mna vychadzalo 😉

rosannar
11. feb 2010

dijefcatko....no tak sa drž, aby ti to tak aj vyšlo 😀

lucy_lu
11. feb 2010

Dobre ranko dievcata,

ja som sa dnes zobudila cela dolamana so seknutym krkom, takze poriadne ani hlavou nemozem otocit. :(

Inak, dijef, ja by som velmi chcela dvojicky a ak by sa nepodarili tak dievcatko. Ale kludne aj chlapceka.. Hlavne nech sa uz podari.. 🙂

edita84
11. feb 2010

dievčatá mňa by aj drblo keby som na druhý pokus mala dvojičky 😀
inak večer ma tak pichal pravý vaječník a potom o hodinku ľavý jáj zas sa začínam sledovať nech ten vnútorný scenner niekto vypne vo mne 🙄 😀

lilix
11. feb 2010

ahojte. lucy tak sme dve. aj ja uz par dni so seknutym krkom.

lucy_lu
11. feb 2010

dijef, aj moja starka bola z dvojiciek..🙂

inak baby, my by sme chceli tri deti. a vy kolko?

evitkamalicka
11. feb 2010

my by sme chceli tiez tri, ale este uvidime

edita84
11. feb 2010

lucy na teraz by som chcela dve ale ked budem mať okolo 33 tak by som iste chcela ešte jedno ked to financie potom dovolia 😉

lucy_lu
11. feb 2010

lilix, strasne to je, ja ani hlavou nemozem poriadne otocit a vyraza mi ta bolest az do lopatky.. au au .. :( inak, blahozelam k spravenej skuske. co studujes?

lucy_lu
11. feb 2010

tri deti su super. mne sa vzdy pacilo mat velku rodinu. mm ma dvoch bratov a ja zase dve sestry. samozrejme to zavisi aj od financii v dnesnej dobe.

len ja uz by som chcela aspon to prve, ved uz nam 26 rokov, tak neviem ako to stihnem, tie tri deti, ked sa nedari ani jedno..:(

evitkamalicka
11. feb 2010

lucy nam sa Adamko narodila 2 mesiace po mojej 26-tke

lucy_lu
11. feb 2010

evit, tak kiez by ta 26-tka bola aj pre mna taka stastna. Narodit sa uz pocas nej nestihne, ale aspon otehotniet by som mohla stihnut.. 🙂

evitkamalicka
11. feb 2010

a druhe sa nam narodi mozno v den mojej 28čky ked sa postasti

edita84
11. feb 2010

evit nie možno ale určite porodíš druhé babatko

evitkamalicka
11. feb 2010

edit ved hej, ja som myslela to mozno na moje narodky 😉

ivanulienka81
11. feb 2010

dobre rano dievcata....
mate problemy s vekom... my sme s muzom planovali deti po 30, a prve som rodila v 28 a druhe budem rodit v 29, takze pohoda 🙂
ja osobne by som dvojicky nechcela, mne stacilo uplne jedno obskakovat, aj z toho som mala dost, vsak kamoska ma dvojicky a hovorila ako to je, jedno obriadi a uz musi druhe obriadovat a toto stale dokola, ja si radsej odrodim po jednom 😅
my sme tuto noc spali dobre, Misinko po dlhsom case buvkal vo svojej postielke celu noc a ani necekol

katkamarek
11. feb 2010

Dobre ranko baby
ja dnes takto a je to cudne, vysoke teploty 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

Ani ja by som dvojicky nechcela, ale keby prisli urcite by som sa tesila, len neviem ako by som potom prehovorila mm este na tretie 😀

evitkamalicka
11. feb 2010

idem si ja lahnut na gauc, lebo ta hlava neprechadza, aspon ze Adamko sa poslusne hra v postielke

edita84
11. feb 2010

jáj mne tento týždeň asi drbe včera som vyžehlila posteľné prádlo všetko čo som mala v skrini a dnes zas všetky tričká čo máme to asi preto že mám novú žehličku? 😕

lilix
11. feb 2010

ked uz tu preberate dvojicky, tak aj moj stary otec a frajerov tiez boli z dvojiciek. ako pekne sme sa tu zisli.
edit mozes prist ozehlit aj k nam. sa to tam nakopilo. a teraz ma ani nebavi nic robit, s tym krkom len prezivam. a este kasel do toho. och!

edita84
11. feb 2010

lilix ok v pohode ba som ti ožehlila teraz sa mi nejako chce 😀

lucy_lu
11. feb 2010

edit, to ta euforia z novej zehlicky, aj ja som ju mala. 🙂 skoda ze bola kratkodoba a teraz tam mam tiez kopu na zehlenie.

lilix, to by bola sranda keby sza par mesiacov sme tu boli viacere tehulky - cakatelky dvojiciek. 🙂)

cukruska1920
11. feb 2010

Ahojte...baby myslite ze je sanca na otehu ked sme snazili v den ako ma boleli vajecniky a potom uz nie? 😀

edita84
11. feb 2010

lucy veru to bude tá žehlička
no inak to by bola sranda s tými dvojičkami len aby som nepatrila medzi ne 😀
no ale teraz ma chytila taká únava že čakám nech je už pol 12 aby som si mohla ísť ľahnúť s malou 😅

lucy_lu
11. feb 2010

edit, ty sa mas, ze si mozes s malou tak cez obed pospinkat. juj, aj ja by som potrebovala taky oddych. 🙂

katkamarek
11. feb 2010

cukruska a predpokladas ze vtedy bola ovu, alebo tesne po? A hlienik si aky mala? Lebo ked bol dobry, tak myslim, ze sanca tam je 😉

cukruska1920
11. feb 2010

kati... v ten den som robila ovu test a testovacia bola silnejsia ako kontrolna... a boleli vajecniky a na druhy den uz nie a test bol negativny...len taka slaba ciarka... a hlien bol taky ako vajecny bielok

katkamarek
11. feb 2010

cukruska ja si myslim, ze mate vyskoke sance na tehu 😉

edit, ale kym bude cas na spanok, tak teba uz ta unava prejde 😅

dijefcatko
11. feb 2010

katka, ja mam tiez take teploty, 36,8 a som 11 DC 😒 ale podobne som to mala aj minuly mesiac. len stale nechapem, preco mi predtym klesali teploty pred mrchou a teraz az po nej...

cukruska1920
11. feb 2010

kati..myslis? to by museli spermie cakat nie.. a neviem ci sa im chcelo 😅 v kazdom pripade ukaze sa o par dni