Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
19. feb 2010

juuuj cukruska, tak rychlo, sme zvedave, tfuj,tfuj, tfuj 🙂

ahoj ros

lucy_lu
19. feb 2010

caute kočky

tak v prvom rade....veji, ros....blahozelam! super ze je vsetko v poriadku. 🙂

edit....tvoja teplotka sa veru s tebou zahrava, ale nezfaj. ved ako si sama povedala - kym nepride mrcha, je tu nadej!

cukrus....juj, s napatim a nedockavo budem cakat na vysledok. dufam ze bude pozitivny! 🙂

dijef....pekne sa liec, nech si rychlo fit a cim skor mozte pokracovat v snazilkovani..

jika....trosku oneskorene, ale prajem ti vsetko naj naj naj k vcefrajsim narodkam.

baby, inak na mam tiez take divne pocity - v prsiach ma picha, aj vo vajecnikoch ma kazdy den pichne.. neviem co to znamena, ale som len 7 DPO a neviem ako vydrzim este tyzden kym budem testovat... :(

dijefcatko
19. feb 2010

Ahojte, dakujem za povzbudive slova, budem sa snazit liecit. Obaja sme chori, ale ak najdem nahodou pozitivny ovu-test, snazilkovat sa bude. mm hovori, ze to bude pre neho najlepsi vitamin na vyliecenie 😀
telesnu teplotu som vcera mala 37 rano a dnes 36,6, ale bazalka 37,2. a mozeme vobec snazilkovat, ked sme chori? kvoli nachladnutiu sa mi nechce vynechat cely mesiac 😒

edita84
19. feb 2010

cukrus držím všetky palce aby tam boli //
ja som už jasná tehu nie som spravila som test a nič snehobiely 😢

lucy_lu
19. feb 2010

ediiit.. :( tak to je mi luto. ani sa mi nechce verit ze to takto dopadlo. vsetko vyzeralo podla grafu tak jednoznacne.. :(

edita84
19. feb 2010

nevadí ide sa dalej 😉 😝

lumimi
19. feb 2010

edit snehobiely? to akoze ani ta kontrolna palicka? vies ze v tedy je neplatný

lumimi
19. feb 2010

oo ozaj, Ahojte 🙂

edita84
19. feb 2010

no tá kontrolná je tam 😉

sophie1981
19. feb 2010

caute.....vidim ze testujete...tak cukrus, nesklam...a edit, este nzufaj.....mozno sa este mrcha nedostavi ale dojde duch..... 😉

edita84
19. feb 2010

sophie bolo by to super ale už nedúfam

evitkamalicka
19. feb 2010

ahoj lumi

edit kym nepride mrcha stale je nadej

lumimi
19. feb 2010

juj, no tak to mi je luto ☹ ... ale neboj, este nie je koniec marca 🙂 a vies aako som vam tu minule pobosorovala že dovtedy ste vsetky zatial netehotne tehotné 🙂

sophie1981
19. feb 2010

nic nieje stratene, pokial mrcha nieje.....nechcem vkladat falosne nadeje, ale pri prvom tehu mi test nevysiel, mrcha dosla aj aj napriek tomu som bola tehu.....len skoda, ze sa na to prislo az pri druhom cykle....by som si na seba dala ovela vacsi pozor vediet, ze v brusku fazulka bola.....

edita84
19. feb 2010

inak pri malej som našla čiarku až 6 tt

sophie1981
19. feb 2010

a ak nahodou nebude, tak sa chytime za ruky a pojdeme spolu do dalsieho, teraz uz uspesneho kola.... 😉 ...a ptom si to v novembri spolu dorodime..... 😉 ....a potom budeme kojit a na Vianoce budeme smutne, ze koly drobcom nemozme papat fajnu kyslu kapustnicu.;.... 😀 😀 😀

edita84
19. feb 2010

presne sophie

lumimi
19. feb 2010

edit mala by si spravit niečo, čo oklame osud, kupit si velké balenie tamponov alebo tak... a osud ti spravi napriek a just ti nedoda mrchu ale ten maly stoplík do maternice 🙂

edita84
19. feb 2010

no ale kde je už cukruš?

rosannar
19. feb 2010

evit...no mna hlava pobolieva odvtedy ako nepijem kávu..takže už asi tak týžden určite, a to každý deň, ale nedávam si tabletky, vždy si radšej ľahnem a trošičku si pospím aby ma to prešlo 😉

edita84
19. feb 2010

lumi tie tampóny už kúpené mám a to veľkú krabicu 😒

evitkamalicka
19. feb 2010

ros preco nepijes kavu? ved kava sa v tehu v malom mnozstve moze, cize jedna za den neuskodi

lumimi
19. feb 2010

edit, to je dobrý základ 🙂 mne tiež ostala v skrinke takmer plná krabička 🙂

edita84
19. feb 2010

ros evit má pravdu kávičku môžeš 😉

sophie1981
19. feb 2010

lumin...to si mi pripomenula moju skusenost pred otehotnenim.... 🙂 ....som tak super schudla, konecne som bola so sebou spokojna, vyrazila som na nakupy, kupila som si najsuprovejsie rifle, ake som kedy mala.....lee na oxford street, za nie male peniaze, no ale ved som chcela byt koca na letnu dovolenku domov.....nosila som ich 3 tyzdne, vysiel pozi test, dosla horucava, a po porode, sa so svojou rozsirenou panvou do nich nevtrepem... 😝 ...lezia v skrini....a ja tajne dufam, ze mozno raz sa do ich este vtrepem.... 😎

lumimi
19. feb 2010

počas mojho studovania gyndy som sa dozvedela že káva zvyšuje prekrvenie placenty 🙂
a obcas je tabletka hold nutná - bolest predstavu stres a ten pre bábo ee

rosannar
19. feb 2010

evit...ja viem, ved ja som aj tak chcela, že ved jedna neuškodí, ale nechutí mi vôbec, jeden den mi kolegyna spravila a vypila som asi dva uplne maličké glgy a viac mi nešlo...jednoducho mi prestala chutiť 😀

lumimi
19. feb 2010

sophie - aspon si potvrdila aký zákerný ten osud je. preto musime byt aj my a byt o krok napred 🙂

evitkamalicka
19. feb 2010

ja nie som teda moc kavickarka, ja si dam skor kapucino a ked kavu tak raz-dvakrat do tyzdna niekedy vobec

sophie1981
19. feb 2010

ros, slaba nesca neuskodi 2x do dna.....al 😉