Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
7. apr 2010

ahooj 😉

rosannar
7. apr 2010

edit...dneska sa mi celý den zýva....zvyklo to byť len po obede, ale dneska je nejaká výnimka 😅

edita84
7. apr 2010

no mne hovor som hore od 5 asi lebo sa malá vtedy zobudila piškať a potom som už nevedela veľmi zaspať 😖 tak teraz som ko 😅

rosannar
7. apr 2010

edit...no ja som vstávala len o pol siedmej ale som grogy... 😀 a ešte obed za sebou, tak dúfam, že vydržím zostať s otvorenými očami 😀

edita84
7. apr 2010

no ros to ti verím ale určite nezaspíš na stole nie? 😉

edita84
7. apr 2010

jáj zajtra idem ku gyn. ale ešte neviem kde dám malú 😒 dúfam že mamka dovtedy skončí u lekára a postráži mi ju 🙂

katkamarek
7. apr 2010

ahojte zienky, ja vas zanedbavam, odkedy sme sa prestahovali na ine forum. Ako sa mate, kuknite moju dnesnu teplotu 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

Nechapem, no a jasne, ze testik je negativny, ani len naznak

editka a co keby isla mala s tebou? Ci to nie je mozne? U nas to tak zienky robia a deti potom pockaju pri sestricke

edita84
7. apr 2010

ahoj katka no teplota ti pekne vystrelila a nie je možné že si ovu mala 29 ?
no aj ja som rozmýšlala že si ju tam zoberiem ale ona nevydržala ani u očnej ostať vonku s ocinom a tu by so sestričkou určite neostala 😒 no uvidíme

lumimi
7. apr 2010

zdravim dámy,
katka, kukla som tvoj grafik, podla mna si mala ovu az 29. a tak je na testy este moc skoro...

sledujem, ze aj tu panuje jarná únava...

edita84
7. apr 2010

ahoj lumi ako sa máte?

katkamarek
7. apr 2010

lumimi ahoj, nie moja ovulka bola tak ako je vyznacena, ja to citim, a sedia aj ovu testiky. Vtedy bola akurat zmena casu, tak preto ten vykyv. Ja viem, ze to tak vyzera, ale nie je to tak 😉

a ty sa ako citis?

lumimi
7. apr 2010

no ale aj tak, je to len 12 dpo, ak dobre počítam, ja to je skoro na testy, brala by som to fakt zatial s rezervou...

ja sa mam v celku dobre, už len 2 krát na prax a koniec, sa tesim jak decko. ale uci sa mi dost blbo, pri mojej oblubenej polohe mi malý kope do knihy, no a lenivost, v slovníku pod týmto slovom je moja fotka.

katkamarek
7. apr 2010

Lumimi jasne, ze to beriem s rezervou, ale mne by uz zajtra mala dojst mrcha, lebo ja mam LF bez Duphastonu 12 dni, no a take testomaniacky ako sme my v teme grafy si nenechaju ujst prilezitost testovat 😀

lumimi
7. apr 2010

katka aj ja by som testovala, vsak som aj testovala myslím 12 dpo prvýkrát, a mala som čo robit aby som netestovala každý den, a potom ked uz to bolo jasne som mala aj tak chut testovat 🙂 ono je to sranda v podstate 🙂
a mrchu pošli do prčic.

katkamarek
7. apr 2010

Lumimi, ja budem isto testovat kazdy den, to by ma asi porazilo, ja sa neudrzim, teda ked ma ta mrchana nezastavi. Ja som to brala ze uz je to teraz zase v haji, no ale dnesna teplotka mi nedovolila netestovat 😀

rosannar
7. apr 2010

ahojteeeee.... 😀 ...ja sem zase chodím len na etapy 😀

lumimi
7. apr 2010

🙂 testuj testuj 🙂 mesiac pred tým nez sa zadarilo, som cakala s testovaním, potomdosla mrcha a aj ak som testovala e ci nahodou to nie je mrcha pocas tehu... viem presne ako sa citis 🙂

katkamarek
7. apr 2010

ahoj ros

lumimi tak uvidim, ci este budem mat rano prilezitost 😀

lumimi
7. apr 2010

budem drzat palec

edita84
8. apr 2010

ahoj kočky aha môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 že by ovula? a teraz to nebude vadiť že idem k dr? a je to vlastne ovulka? poradte.

dijefcatko
8. apr 2010

ahoj edit, no ja ti uz neviem, tvoj graf podla mna nie je jednoznacny, asi ti s tym poradi doktor/ka. vytlac si to a ukaz to tam 😉

edita84
8. apr 2010

ahoj dijef ani ja si nie som istá ovulkou, graf som si už stiahla do telefonu

dijefcatko
8. apr 2010

daj potom vediet, co ti povedali 🙂

edita84
8. apr 2010

jasne že dám ale až večer lebo malú beriem k mamke a potom už ostaneme vonku aby sa malá unavila .

dijefcatko
8. apr 2010

tak drzim palce. skusila si toho jonasa? co som sem dala link od bab z grafov? pre zaujimavost, mozno ti to poradi co sa tyka ovulky 😉

edita84
8. apr 2010

dijef skušala Fr, 16.April 10:48 Uhr: Beginn der kosmobiologischen Empfängnisfähigkeitsperiode
Di, 20.April 07:48 Uhr: Mondphasen Empfängniszeitpunkt
Di, 20.April 18:48 Uhr: Ende der kosmobiologischen Empfängnisfähigkeitsperiode
len neviem čo je tam písané 😅

dijefcatko
8. apr 2010

asi to, ze 16.4. ti zacina cas ovulky, teda najplodnejsie obdobie, toho 20.4. o 7.48 je vrchol plodnosti, zrejme ovu a hned v ten isty den to konci 🙂

edita84
8. apr 2010

aha a to by sme mali na minútu presne sexíkovať? 🙂

dijefcatko
8. apr 2010

tak to asi nie 😀 ale ako sa poznam, je to dodrzim 😀 v kazdom pripade je to velmi zaujimave, ty mas rozpatie 5 dni, ja iba nieco vyse dvoch dni, mas to super! ja som uz zvedava, ci mi to bude sediet s ovulkou 🙂

edita84
8. apr 2010

no ja tento mesiac už pozerať asi nebudem asi ten máj
Sa, 15.Mai 16:55 Uhr: Beginn der kosmobiologischen Empfängnisfähigkeitsperiode
Mi, 19.Mai 13:55 Uhr: Mondphasen Empfängniszeitpunkt
Do, 20.Mai 00:55 Uhr: Ende der kosmobiologischen Empfängnisfähigkeitsperiode