Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
12. máj 2010

no a dlhe roky som bola zalubena do Kevina z Backstreet Boys, to boli časy! 😀 bože, teraz už iba rozmýšľam, že ktorí muži sa mi páčia 😀

lucy_lu
12. máj 2010

Dijef, Martin Trnavsky je faaakt sexi. 😀 Aj mne sa lubi. A kde ho uvidis?

sophie1981
12. máj 2010

ros, dijef....bezdeda.... 😀 .....ja neviem on mi stale pride a bratranec It......z Adamsnovcov.... 😀 😀 ...ale je pekne ze mas manzela za idola...... 😉 ......mala by som aj ja napisat.....

mne sa straaaasne paci Maslak z panelaku......

ale zasa ani ten Martion nieje zly..... 😅

sophie1981
12. máj 2010

edit......ako cukricek na tej foto..... 😀

edita84
12. máj 2010

no veru ale ani maslák nie je zlý najmä bez trička 😀
ale inak aj mne sa páči môj mm 🙂

rosannar
12. máj 2010

sophie...akože mne sa môj muž páči ako idol muža...teraz som si robila aj test čo bol v novom čase pre ženy a podľa toho čo sme spolu prežili, ako sa ku mne správa, tak mi vyšlo že on je ten pravy 😀 ...no ale páčia sa mi viacerí herci...no napr. Maštalík...ten jeho úsmev...jaaaaj...to je sa niekedy nedá odmietnuť pozrieť si ordináciu 😀

dijefcatko
12. máj 2010

edit, ten je fakt sympos, on je zaujimavy pre mna tym, ze je cudny 😅 ja som vzdy v realnom zivote letela na chlapov, ktori sa niecim vymykali z "normalu". ale zo showbiznisu sa mi pacia take sexi muzne typy 😀

rosannar
12. máj 2010

a baby, čo taký Braňo Bystriansky? 😀 😀

sophie1981
12. máj 2010

dr. Gregor....kundolog....... 😀 .....ja ked si predstavim svojho kundosa, tak k Mastalirovi ma teda dooost daleko..... 😅 ...ale zasa nie je to zle, ked nieje sexos...mna rodil taky fesny mladas....to uz bolo horsie, pokial neboli kontrakcie...som sa hanbila.... 😅 😅

rosannar
12. máj 2010

sophie...no to by som sa hanbila aj ja... 😀 ...ja mám našťastie doktorku ženu, takú staršiu, čiže je to normálka pri mne, ale zato na 4D mám ísť k hlapovi, tak mám obavy 😀

sophie1981
12. máj 2010

moj stary je veelky fesak...niekedy aj ziarlim...ked sa svagrinine spoluziacky nanho vypytuju.....16=tky..... 🙄 ...no ale jasne ze na sebe nedam vediet...... 😀 😀

rosannar
12. máj 2010

sophie...dobre robíš...nemusí si o sebe myslieť, že je taký fešný 😀 potom by zostal namyslený 😀

edita84
12. máj 2010

sophie daj foto 🙂

rosannar
12. máj 2010

sophie...edit má pravdu..kukneme si ho a ohodnotíme 😀

sophie1981
12. máj 2010

mam v pase.......kuk.... 😉

edita84
12. máj 2010

nooo pekný kúsok 😉

rosannar
12. máj 2010

sophie...nooo tak ti poviem, máš prečo žiarliť 😀

sophie1981
12. máj 2010

jaj, zeny....ved mate svojich idolov doma...neslintat na toho mojho.... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
12. máj 2010

som vcam mala co ukazat..... 😀

rosannar
12. máj 2010

sophie...noo to vieme, že doma máme svojich idolov ale môžeme mať aj inýc 😀

rosannar
12. máj 2010

nás ked niekto aj stretne v meste alebo na nákupoch, tak hovoria, že sme sa museli dlho hľadať...my sme obaja taký malí zlatí tučnučkí 😀 ...že sa k sebe velmi hodíme 🙂

dijefcatko
12. máj 2010

no môj gyndos je iny fesak, velmi milucky! a ma medzierku medzi zubami 🙂 ale je to lekar, takze s nim vobec nemam problem, skor som ho mala s tou starou babou, co som k nej chodila predtym.
a Bystriansky? no zlaty je, sympos 🙂

edita84
12. máj 2010

sophie ja slintám na svojho niekedy aj priveľa mne sa môj mm veľmo páči a aj ja niekedy naňho žiarlim najmä ked vidím ako naňho čumia tie mladé 😅

edita84
12. máj 2010

tak a už aj sťahujem seriál s tým sexošom aby som mala čo pozerať ked malá spí a ked sa mi mm nevenuje 😀

rosannar
12. máj 2010

ten môj niekedy tak zlato na mna pozrie, že je ako cukríček, hlavne vtedy ked niečo chce a nestojí to len 5 korún 😀

sophie1981
12. máj 2010

edit...sak to...tie mlade.... 🙄

mna raz skoro hodilo, ked sa v robote zacala moja kolegina pytat na mojho brata, ci je volny, a tak....ja kukam, ze ale ja mam len 2 sestry.....a ona ze co to potom za kus bol pred chvilou za mnou......to bol mm.....chudera...sa hanbila potom este tyzden...som sa nachechtala...my sme vraj ako surodenci...hlavne ked som mala cierne vlasy..... 😅

ivanulienka81
12. máj 2010

Mastalir sa mi absolutne nepaci
mne sa pacil ten fesak z Prison break 😝

sophie1981
12. máj 2010

aha dalsia sa pridala...vdacna tema.... 😀 ...antidepresivna.... 😉

rosannar
12. máj 2010

iva...noo prison break som nepozerala 😀