Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
25. máj 2010

ja doma tiez drzim penazenku 😀

evitkamalicka
25. máj 2010

ja mam svoje dva ucty a muz jeden

evitkamalicka
25. máj 2010

penazenku drzim doma aj ja, ale ucty plati MM

evitkamalicka
25. máj 2010

idem obedovat vyprazany hermelin a zemiacky 🙂

rosannar
25. máj 2010

edit...no to je tak dobre 😀 ....ved ako sa hovorí, chlap je hlava rodiny ale žena je krk 😀

rosannar
25. máj 2010

evit...my sme mali tiež samostatne účty ale velakrát sa stalo, že mm mal ešte na účte celú výplatu a ja už ani cent....a potom som nemala ani za čo nakupiť, lebo kartu mi zabudol dať tak to bolo dosť zléé

janirea
25. máj 2010

ahojte, klabosite?,,,co noveho?
cukrus,,,a este neviete co to bude?,,,ci sa drobec nechcel ukazat 🙂

ja sa akurat trapim s prvou mrchou po UPT,,,brrr, hroza,,,aj ked som rada, ze uz dosla,,,,,no a zase som v tom kolotoci cakania

cukruska1920
25. máj 2010

evit...ty take dobrotky stale vyvaras....mnamky

rosannar
25. máj 2010

jani...ahoooj moja... 😉

cukruska1920
25. máj 2010

ahoj jani....nevieme...schovava sa... naposledy bol otoceny zadkom k nam...potom sa otocilo tvarou ale pokrcene malo nozicky...tak snad o tyzden sa ukaze...ako sa mas moja?

rosannar
25. máj 2010

ja idem bud dneska alebo zajtra variť ale neviem že čo..

cukruska1920
25. máj 2010

ja si spravim k obedu spagety carbonara a na veceru len tak narychlo zapekane chlebiky s nivou

evitkamalicka
25. máj 2010

jani ahoj, ako sa mas?

janirea
25. máj 2010

ja prave drvim pirohy, naslano, s bryndzou a slaninkou 😅 ,,,svokor sa prekonal a fakt su dobre, mam teraz dovolenku, tak sme u nich
a ako sa mam?,,,no ja neviem, mam take zmiesane pocity zo vsetkeho,,,pobehala som uz kvantum lekarov, vysetreni,,,a nic,,,aj ja aj M sme ok,,,,nic nenasli, co by nam branilo mat dieta,,,,u mna vsetko v poriadku,,,genetika, vajecniky, dokonca ovulka prebehla uz teraz,,,mm bol aj na spermiograme, vsetko je optimalne,,,,,, a hematka, endokrinologia, infektologia, to uz ani nepocitam, kolko krvi som im "darovala",,,,,,,,,tak "ze sme spadli len do cisla",,,ma to zlosti maximalne,,, 🙄
a este k tomu sa moja doktorka. s inymi dr. skriepi, ze kolko mame cakat,,,,jeden vravi tak, druhy tak, treti zase inak,,,dokonca mi chcela nasadit HAK, aby som ani nahodou neotehotnela pol roka a asi by bola najradsej keby som sa tam neukazala aspon rok 🙄,,,,,tak som ju poslala do zadku, ze ked som 8 rokov HAK nebrala, tak teraz urcite nebudem a dokazala som si to sama ustriehnut

evitkamalicka
25. máj 2010

mnam pirohy

janirea
25. máj 2010

evit,,,poslem ? 🙂 ,,,len kym by prisli zase dole na juh
ja som sa tiez potesila, ked som videla rano, ze ich svokor zacal robit 😀

rosannar
25. máj 2010

jani...no to muselo byť vyčerpávajúce a dosť ťažké pre vás oboch...ale hádam sa už také nestane a bude už všetko v poriadku 😉

janirea
25. máj 2010

ros,,ale aspon som kludnejsia, ked sme si to vsetko obehali, ze aspon to co sa dalo vylucit sa vylucilo
baby, no aspon budem potom od vas zbierat rady, ako kojit, ako prebalovat,,,a tak, ked uz vy budete v tom zabehnute 😉

rosannar
25. máj 2010

jani.....no to ešte aspon u mna nie je isté, že sa to aj poriadne naučím 😉 😀

edita84
25. máj 2010

kočky to príde samo ani mňa to nik neučil 😉

rosannar
25. máj 2010

edit...no ja viem...ale je to také...ja si poriadne ani bábo neviem chytiť...iba vtedy ak mi ho podajú...bojím sa len toho, že ked budem chcieť zodvihnúť toho drobca tak že mu nejako ublížim...bude to ťažké

edita84
25. máj 2010

ros ja dieťa mám ale ked mám chytiť cudzie dieťa tak ho neviem poradne chytiť 😀

janirea
25. máj 2010

ros,,,potom ho nebudes chciet ani z ruk pustit 🙂

rosannar
25. máj 2010

edit...no ale to by si už mala vedieť...ale je to také, nie je to tvoje tak sa bojíš

jani..no to si píš..už ked ho raz chytím tak si ho nechám u seba 😀

edita84
25. máj 2010

ros presne nie je to moje a bojím sa že to rozbijem 😀

evitkamalicka
25. máj 2010

ja tiez cudzie dieta na ruky nezoberiem, mam respekt

rosannar
25. máj 2010

edit...no rozbiť ho nerozbiješ...ale to isté je aj u mna teraz a bojím sa aby som neublížila aj tomu mojmu zlatičku

rosannar
25. máj 2010

evit...no ja chytím ale len tak, že dám si ruky do tej správnej polohy a bábo mi tam len položia 😀 ...chvíločku si pokecáme a ked je už zle, tak ho dáme maminke 😀

edita84
25. máj 2010

presne trocha chichichi juchuchu a späť k maminke 😀

janirea
25. máj 2010

ja som moje krstniatko pri krste drzala asi pol hodinu v kuse, tiez to bolo asi prvy raz co som takto drzala dieta,,,,to bol stres 😀 ,,bala som sa aby som ho dobre drzala, az som bola cela strpnuta,,,,ale dobre to dopadlo,,,maly ani neplakal 🙂 ,,,,,