Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
31. máj 2010

ahojte

edita84
31. máj 2010

Ahojte 🙂

rosannar
31. máj 2010

dobrééé ránko babulky...taaaak sa mi nechcelo vstávať a hlavne sa mi nechcelo ísť do práce ☹ ale nejako to tu vydržíme, hádam 😀 ...len škoda že mm má nočné, tak dúfam, že nebude večer búrka

evitkamalicka
31. máj 2010

ros ahojky

rosannar
31. máj 2010

evit...ahoooooj 😉

ivanulienka81
31. máj 2010

dobre rano dievcata
mna toto pocasie strasne zlosti 😠

rosannar
31. máj 2010

iva...dobréé ránko a to počasie zlostí aj mna...ved jeden týžden periem len tričká s krátkym rukávom, potom další týžden zase len tričká z dlhým rukávom...strašné sú tie výkivy, potom aby človek nebol chorí alebo náladový

evitkamalicka
31. máj 2010

jaaj baby cele leto ma byt take uprsane, vraj horuce ale uprsane

rosannar
31. máj 2010

evit...no to som počula aj ja...že teplo ale vlhko 😠 a to ja nechcem....že má byť na niektorých miestach až neuveriteľne teplo

evitkamalicka
31. máj 2010

mne to vyhovuje kym neporodim, potom uz moze byt pekne

rosannar
31. máj 2010

evit...no zase ja nechcem prežiť také horúce leto, stačí mi také, ako zvyklo byť po minulé roky a ešte aj to bolo teplo na mna...dúfam, že sa mi podari zariadiť sa v práci tak, že už v auguste budem môcť mať dovolenku a po dovolenke nastúpiť na materskú...lebo pariť sa v práci a ešte aj s bruchom, no nechce sa mi

evitkamalicka
31. máj 2010

jeej ja uz idem 29.6. na matersku 😀

rosannar
31. máj 2010

evit....jeeeej a ja mám 30.6. narodky 😀 ...a tak som chcela že toho 30.6. by som šla na 3D/4D, to by bol pre mna naj naj darček 😀

ivanulienka81
31. máj 2010

evit ako vyzera to kolostrum?

evitkamalicka
31. máj 2010

ivka ja to mam take do zlta, ale uz mi sem tam ide aj biele mliecko

ivanulienka81
31. máj 2010

a vraj to ma byt trocha taka hustejsia tekutina... ako vyrazne zlta, ze vidno na oko ze je zlta? mne sa tiez nieco spusta, je to taka tekutinka, skor mi to pripada ze hrdzava 😨

rosannar
31. máj 2010

baby, čo je to kolostrum? 😅

evitkamalicka
31. máj 2010

ano je to take huste, nevidno to nejako na oko vyrazne, mozno ze to ma nadych nejakej hrdzavej, ale mne to skor pride ako zlte

evitkamalicka
31. máj 2010

ros to je to prve mliecko ci ako to nazvat

rosannar
31. máj 2010

evit...a to je ešte také pred pôrodom?

evitkamalicka
31. máj 2010

ros no niekomu sa tvori uz pred porodom, ale co som akurat vcera citala v casopise, tak vacsine az po porode

evitkamalicka
31. máj 2010

to je to prve najvyzivnejsie mliecko pre babo

rosannar
31. máj 2010

evit...ahhaaaa...no vidím, že sa ešte mám veľa čoho učiť 😉 😀

evitkamalicka
31. máj 2010

ros ja vela citam v casopisoch, napr. Mamina, Dieta a ja atd, to si kupujem pravidelne

rosannar
31. máj 2010

evit...no neviem, či aj ja nezačnem..lebo zatial toho viem straaašne máličko

evitkamalicka
31. máj 2010

ja si takmer kazdy vecer liham do postele s casopisom, citam a oddychujem kym mm este kuka nejaky film

rosannar
31. máj 2010

evit...ja som dosť zvykla aj čítať na internet, len to je to, že na internet musím zadať niečo špecifické a v tých časopisoch to je aj tak lepšie niekedy napísané

evitkamalicka
31. máj 2010

a mam aj 2 knizky o tehu

rosannar
31. máj 2010

evit...no knižky mám aj ja...to ked začnem nový týžden tak som si zvykla prečítať čo ma čaká a tak...a čo mám ešte jednu knižku tam je to po trimestroch a tu si tiež zvyknem kuknúť, ale tam je veľa hlavne o pôrode a tak

evitkamalicka
31. máj 2010

ja mam taku, ze je tam aj tehotenstvo a potom od narodenia dietatka az tusim do 6 rokov alebo tak nejako