Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
31. máj 2010

lucy...ahoooj, ak dobre viem, že sa ten hormon produkuje až po uhniezdnení, lebo aj mne test pozitívny vyšiel až neskôr, čiže asi až po tom uhniezdnení 😉

evitkamalicka
31. máj 2010

pokial ja viem tak tiez az po uhniezdeni

lucy_lu
31. máj 2010

Noo,asi to bude tak ako hovorite. Jedna kocka na inom fore sice pisala ze podla nej uz po oplodneni, ale ja zdielam vas nazor. Juj, ja som 9dpo a samozrejme sa uz dostavila ta kazdomesacna chut testovat.. :( Aj ked dnes som mala raz na papieri nieco ruzove, tak trochu nechapem, lebo LF mavam cca 14 dni, tak na mrchu je priskoro. Ach jaj, ved viete ako to je, ze topiaci sa aj slamky chyta..

sophie1981
31. máj 2010

lucy, taaaaaaaaaaaaaaaaaaak mocno drzim palce, nech sa ta slamka zmeni na poriadny konar a bude konecne dalsia tehulka.... 😉

lucy_lu
31. máj 2010

sophie...dakujem...kiez by si mala pravdu. aj ked, ja uz som po tych vsetkych sklamaniach dost skepticka.. :-/ S testom pockam este aspon 3 dni a uvidiiime. 🙂

sophie1981
31. máj 2010

hlavu hore.....aj ked dojde mrcha, nic sa nekonci.... 😉 ....len sa posnazite o trosku dlhsie.... 😉

janirea
31. máj 2010

ahojte,,,zeby dalsia tehulka? 🙂 ,,,tesim 🙂
lucy,,,neboj nic, dobehneme ostatne tehulky, len budeme mat o nieco mladsie deticky

baby, dnes ma skoro ... 🙄 ,,,,mam ist znovu na endokrinologiu,,no a hadajte, kedy ma objednali,,,,12.11. áno,november,,,,dobre nie?,,,,ved uz nie som tehotna predsa,,,,to na mna splechla sestricka,,este ze som ju v ramci slusnosti niekam neposlala 🙄

cukruska1920
31. máj 2010

@janirea to je dobra spinavost...by som ich asi zabila 🙄

sophie1981
31. máj 2010

jani, ved to cubi dup.....sa rozculujes nad tetou sestrickou.... 😅 .....ale nie, riadna cakacia doba..... 😕 ...sa nepomylila?

lucy_lu
31. máj 2010

jani...noo,uvidime...nak, neviem odkial si, ale odporucala by som ti ak mas problemy so stitnou zlazou, objednat sa do Lubochne do Narodneho endokrynologickeho ustavu k Dr. Vanugovi. Je tam primar a su tam fakt dobri. Ja tam dochadzam raz za 6 mes. uz 4 roky.

janirea
31. máj 2010

sophie,,,to ked pojdem kupovat vianocne darceky, tak si tam odskocim 😀
sa smejem,,,,ale ma to fakt nasralo (pardon za vyraz),,,,,,nie, nepomylila sa, je to tak, ked idete slusne--bez znamosti
,,ale ze ak budem tehotna, ze ma vezme prednostne,,,,,,
mam este jednu dokynu v zalohe, ale chcela som ist k tomuto, tak uvidim este

a este perlicka, ked som cakala,,,,tak vedla bolo interne,,,,a tam sestricka takej starej tetuske hovorila, ze ju objednala na februar 2011,,,,,hmmmm,,,,neviem ci dnes bol taky divny den, alebo to sa len ja tak cudujem nad tym ???

cukruska1920
31. máj 2010

jani...to je aj daleko povedat a nieze aby to bola este pravda... a ty si nepichala ?

sophie1981
31. máj 2010

jani.....ha....ak nahodou starenka este zabudne, tak sa nedozije..... 😕 😨 ....ale aj napriek tomu si vazim slovenske zdravotnictvo...po tom co som zazila v UK....

janirea
31. máj 2010

lucy,,dakujem,,,ano o lubochni viem,,,,len zatial by som mala mat stitku ok,,,iba ak by sa nieco zistilo, tak by som tam isla.
V lubochni to zrejme funguje tak, ze tam sa uz chodi s konkretnou diagnozou a nasledne dalsie vysetrenia a liecenie,,,,,,ci sa mylim??

edita84
31. máj 2010

Ahoj kočky ták dnes som volala do práce a v strede septembra nastupujem

evitkamalicka
31. máj 2010

edit super

edita84
31. máj 2010

vzdávam snaženie ale naostro budeme sexovať ked sa niekto podarí budeme radia a ked nie tak aspoň bude viac peniažkov 😉

cukruska1920
31. máj 2010

edit...a kde budes robit?

sophie1981
31. máj 2010

edit......tak si uzivaj prazdniny.... 😅 .........naplno kazdym smerom, at ich v robote naseres dalsim telefonatom, ze koly tehu nenastupis... 😀

edita84
31. máj 2010

cukru vraciam sa späť do frmy kde som robila aj pre pôrodom je to firma na výrobu káblových zväzkov takže od dnes začínam aj diétu aby som bola kočka kým sa tam vrátim 😀

edita84
31. máj 2010

sophie to by bolo super ale už v to nedúfam 😒

evitkamalicka
31. máj 2010

edit podla mna otehotnies ked budes v robote, lebo sa nebudes na to tak velmi sustredit 😉

cukruska1920
31. máj 2010

edit...no vidis...to je super.... a mozno ked zacnes robit ani nebudes vediet ako a zostanes tehotna 🙂

janirea
31. máj 2010

cukrus,,,,nepichala,,,nestihla som,,,mala som zacat od 20 tt,,,a tam sme sa uz nedostali,,,,ale B12,,,,ty co ides pichat?
ale nebol to hemato problem,,B12 by nepomohli,,,ale mohla som sa "radovat" po porode mi ich dali ako "rekonvalescenciu" 🙄

sophie,,,mas pravdu,,,ja to mozem porovnat s egyptom,,,,a tam umries aj na schodoch nemocnice a nikto si ta nevsimne,,,,takze u nas je to este perfektne

lucy_lu
31. máj 2010

noo, ono by stacilo keby ti tvoja gyndoska spravila hormonalny profil a keby mas nejaku blbu hodnotu co sa tya stitky, tak sa tam mozes objednat.Caka sa tak max mesiac vacsinou. Ale ci tam robia aj prvotne testy, to neviem. Mozno by bolo dobre zavolat tam. Inak aj u na v meste ti daju termi o pol roka a potom tam este cakas cely den. V tej Lubochni maju super system a ide to rychlo. 🙂

edita84
31. máj 2010

evit uvidíme pozor si dávať nadalej nebudeme takže stať sa môže všetko 😀

cukruska1920
31. máj 2010

@janirea no ja zacnem asi fraxiparin alebo neviem co mi da...od 20tt

sophie1981
31. máj 2010

edit, super...uvidis, akos a ti zdvihne nalada pri prvom padnutom kilecku.... 😉 .....hned bude veselsie....sice ja nedietujem, to nem pre mna...ale zasa som sa dala na cvicenie....a uz aj kilo padlo za obet..... 😉 ......

lucy_lu
31. máj 2010

edit ahoooj, no aspon budes mat zase zmenu, budes medzi ludmi a aj to obcas pomaha, ked clovek vypadne zo stereotypu. a bejka pojde do skolky? 🙂

janirea
31. máj 2010

edit,,,,,fajne, ze ides do roboty,,,aj ja uz konecne nastupujem od zajtra,,,dnes ma chvalabohu vypisala uz, po sestonedeli
edit,,,tak koncom roka nam bude plynut ochranna doba 😉