Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
3. jún 2010

dobréé ránko babulky...ako ste spinkali? ja dosť dobre až na to že od pol šiestej som sa v posteli len prevracala

evitkamalicka
3. jún 2010

ros ahojky, ja som uz bola o 4tej vyspata, potom som sa uz tiez len prehadzovala z boka na bok

edita84
3. jún 2010

hehe a ja by som ešte spala 🙂

evitkamalicka
3. jún 2010

ja cakam kym sa drobec zobudi a pojdeme von aspon na hodinku kym je pekne a poobede znova

edita84
3. jún 2010

no aj ja silno rozmýšľam ale ja by som šla na bycikel no uvidíme len sa bojím že zmoknem 😠

evitkamalicka
3. jún 2010

my pojdeme len tak na prechadzku bez kocika, kedze je vonku este mokry piesok tak sa moc neda ist

rosannar
3. jún 2010

evit...ahoooj...no ja som sa zlakla že som zaspala ale bolo o hoinu menej 😀

ivanulienka81
3. jún 2010

dobre rano

rosannar
3. jún 2010

iva...dobrééé ránko 😉

ivanulienka81
3. jún 2010

nam urobil budicek misko rano o pol piatej ☹ sa zobudil a mrnkal, ale potom este zabuval do osmej

rosannar
3. jún 2010

iva...no ja neviem prečo ale som potom už ani zaspať nevedela na potvoru, ked som už mala vstávať, tak som chcela ešte spať 😀

ivanulienka81
3. jún 2010

baby co robite? maly hura zaspal... ja som si urobila na obed vareny zemiak s maslom... mnami... potom podvecer spravim este palacinky

cukruska1920
3. jún 2010

ivka..ahoj ... ja som si pozerala veci na mimibazare a par som si objednala 😅 dobre veci za rozumnu cenu 😀

edita84
3. jún 2010

Ahojte tu som ja som varila zemiakový prívarok 🙂

cukruska1920
3. jún 2010

ja som robila este vcera granadir so slaninkou tak dnes mam veget

edita84
3. jún 2010

cukrus zo slaninkou ?

cukruska1920
3. jún 2010

no... raz som to skusila a odvtedy robim len take

edita84
3. jún 2010

no tak to aj ja potom skúsim a to dávaš na granadír ked je už hotový?

cukruska1920
3. jún 2010

nie... slaninku ( najlepsie tu obycajnu) si nakrajam na kocky, dam do hrnca, pridam trosku oleja a posmazim...ked uz je trosku osmazena pridam nakrajanu cibulku, potom cervenu papriku, a potom klasika, rozmagam zemiaky, ochutim, trosku to osmazim, hodim uvarene fliacky a hotovo... ma to super chut s tou slaninkou

edita84
3. jún 2010

hej to bielu, no budúci týždeň spravím zo slaninkou 😉

cukruska1920
3. jún 2010

vyskusaj... a inak ho uz robit nebudes 😉

lucy_lu
3. jún 2010

Ahojte dievcene,

co tu nove?

edit, nevidim grafik, ako si na tom? ja cakam do soboty ze co bude. 🙂

kocky, neviete co je s jikou? dlho sa neukazala.

edita84
3. jún 2010

ahoj lucy ja už grafík nerobím 😀 som po mrche a je mi fajn s mm sme sa dohodli že silené snaženie odložíme 🙂

lucy_lu
3. jún 2010

edit, tak to dobre. myslim ze sa citis fajn,ze si sekla s meranim a tak. budes vo vacsej pohode. 🙂 a nevies ako je na tom dijef? mame v praci tolko toho, ze vas ani citat nestiham.. :-/

edita84
3. jún 2010

dijef pravdepodobne nemala ovu tak čaká na mrchu nech čím skôr príde 😒

lucy_lu
3. jún 2010

Hmm, take zase nemame ktovie aky mesiac... :-/ Uz by to fakt chcelo nejake nove tehu, nech sa to prelomi a za chvilu budeme tehu vsetky. 🙂)

edita84
3. jún 2010

jáj bolo by už na čase 🙂

lucy_lu
3. jún 2010

Neboj edit, aj na nas pride! Skor ci neskor ale urcite sa dockame.. 🙂 Musime v to verit.

edita84
3. jún 2010

lucy jasne že sa dočkáme 🙂 čím viac čakáme na babatko tým viac ho budeme milovať 🙂

rosannar
3. jún 2010

ahojteeeee...dneska je strašný deň, a to by som už chcela byť doma, hádam to stihnem aspon do 4tej