Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
4. jún 2010

inac a ja som dosla kuknut kolajnicky 😀

janirea
4. jún 2010

ahojte,
@lucy_lu,,,drzim palce, nech ciarocka silnie

janirea
4. jún 2010

inac baby,,podarilo sa mi tu endokrinologiu prehodit z novembra na tento pondelok,,,,dobre, ze ? 😀

ivanulienka81
4. jún 2010

ahoj jani... no tak to je vyborne... 😀

janirea
4. jún 2010

ivi,,,aj ked u ineho lekara,,,,ale aj tak dobre,,,uz som odmietala tolko cakat,,,,a v lete nechcem vidiet ziadny "biely plášť" 😀

lucy_lu
5. jún 2010

Dievčence, nehnevajte sa že som nepridala fotku, ale drahy zbalil omylom do tašky kabel od fotaku a aj nabijacku na notebook. Hneď jak sa dostanem ku káblu, hodím foto. 🙂 😉

lucy_lu
5. jún 2010

Fiiha, tak nikto sa tu dnes nezjavil??? 🙂 Baby, konečne vkladám foto. Sú z mobilu, takže kvalita nič moc, ale snáď tam uvidíte to čo tam vidím ja...

cukruska1920
5. jún 2010

@lucy_lu ja som tu..... kraaasne testiky 😵 😵 😵

lucy_lu
5. jún 2010

@cukruska1920 ..dakujem.. 🙂 Ja dúfam že čiarka zosilnie a že som sa konečne dočkala... 🙂

cukruska1920
5. jún 2010

je ju pekne vidiet tak urcite to neni len tak...kolko ste sa snazili?

lucy_lu
5. jún 2010

cukrus, toto bol 9. mesiac.. strasne sa tesim. aj ked zatial len tak opatrne.. 🙂

cukruska1920
5. jún 2010

tak to je dobre ze to tak skoro vyslo...a co muzicek to uz vie ?

lucy_lu
5. jún 2010

noo, ved ja viem ze to nebolo nejako extra dlho.. ale vies ako to je.. mne to uz pripadalo ako nekonecno.. 🙂 a vie, vcera som mu dala darcek ku dnu deti - knizku "Prirucka pre buducich oteckov" a vnutri boli vlozene testy.. 🙂 Si myslel ze si z neho robim srandu a ze som mu tam dala ovulacny.. Este mu to asi nedoslo uplne, ale tesi sa.. 🙂

cukruska1920
5. jún 2010

jeej...zlate... tak nech vam to vyjde...a kedy pojdes k lekarovi?

lucy_lu
5. jún 2010

cukrus, dakujem. 🙂 Ja neviem kedy pojdem k dokine. Asi pockam do utorku ci zosilne test a potom jej zavolam a objednam sa. Ty si bola aj na krv na potvrdenie tehu? Lebo to neviem ci mam ist... ?

cukruska1920
5. jún 2010

lucy...nie... a ani mi to potom nebrali...nie vsade beru krv na hcg...

lucy_lu
5. jún 2010

aha, tak to som nevedela. myslela som ze sa mozem objednat na tu krv na potvrdenie a ze potom mi da niekedy termin. A v ktorom tt sa chodi na prvu poradnu?

edita84
5. jún 2010

@lucy_lu super pekné čiarky gratulujem uvidíš budú len silnieť 🙂 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
5. jún 2010

@lucy_lu cod k lekarovi tak o dva tyzdne...pozrie ta sonom a potom sa uvidi dalej

lucy_lu
5. jún 2010

edit ahoj... 🙂 dakujem, dufam ze mas pravdu. cukrus, dobre, objednam sa tak o dva tyzdne, ale az ked ciarky budu tmave tak potom tam zavolam. 🙂

cukruska1920
5. jún 2010

@lucy_lu skor by aj tak nebolo na sone nic vidno...tak ked tam pojdes aby si uz aj nieco videla

lucy_lu
5. jún 2010

veru veru. radsej tie dva tyzdne pockam. mozno aj o nieco viac, ak vydrzim.

cukruska1920
5. jún 2010

asi uvidis len dutinku ale aj to je kraasne

lucy_lu
5. jún 2010

cukrus, neviem sa uz dockat. 🙂 a kedy, myslim v ktorom tt je uz nieco vidiet na sone?

cukruska1920
5. jún 2010

no uz v 5tt je vidno dutinku a v 7tt srdiecko

lucy_lu
5. jún 2010

jeeeeej, tak nech uz je 7 tt.. 🙂 a cukrus, to sa rata 7, tt od poslednej mrchy, ci ako?

cukruska1920
5. jún 2010

no doky sa ta opyta ze kedy si mala poslednu menstruaciu..popripade mu povedz aj dlzku cyklu aby to bolo presnejsie...ale to sa aj tak bude urcovat podla velkosti babatka...napr. moj maly je vacsi ako podla poslednej menstruacie

ivanulienka81
5. jún 2010

jej lucy parada.... tak na toto som cakala ... kolajnicky.... nech krasne zosilneju 😉
ja som na prvej poradni aj odberoch aj sone bola az v 9tt 😕

lucy_lu
6. jún 2010

ivka, dakujem. dnes uz su zase o cosi silnejsie tie ciarocky.. teda ta jedna.. 🙂

rosannar
6. jún 2010

lucy....jeeej tak gratulujem...tak som začala aj ja.. ja som sa objednala k dr. tak dva týždne od toho ako mi mala prísť mrcha...mala prísť 5teho a bola som objednaná na 18teho a bolo tam pekne vidieť takú riadnu bodku, ved vidíš v mojom albume...a ešte raz gratulujem.... 😉