Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
6. jún 2010

ahojte

edita84
6. jún 2010

Ahoj kočky ako ste sa mali? aké bolo u vás počasie? my sme mali krásne malá sa naučila byciklovať a ide jej to veľmi dobre strašne som na ňu pyšná 🙂 zas sme sa veľa byciklovali a teraz som si uvedomila o čo všetko by som prišla keby som bola tehu (ale v dobrom) 🙂

rosannar
7. jún 2010

dobrééé ránko babulky...jaaaj u nas bol tiež kráásny víkend....v sobotu u nas boli svokrovci, takže byť nie je ani poriadne uprataný, ale robila som prvýkrát lasagne...jaaaaj ale keby sme vedeli aké boli dobrééé 😀 no a v nedelu klasika obed u nasich a potom sme šli kuknúť starkiných...ved už pol roka som ich nevidela...noo a obe moje starké mi povedali, že aby som dávala pozor na ich pravnúča 😀 noo a to je všetko včera večer som ľahla do posteli ako mrtvola a dneska ráno som ledva vstala... 😀

evitkamalicka
7. jún 2010

dobre ranko

rosannar
7. jún 2010

evit..dobréé ránko 😉

evitkamalicka
7. jún 2010

ros tak ako? male uz kope poriadne?

edit uz sme aj vonku bez plienocky, som az prekvapena aky je sikovny a aj vonku krasne vydrzi

edita84
7. jún 2010

AHojte kočky evit no je fakt šikovný 🙂

evitkamalicka
7. jún 2010

edit ahoj 🙂

edita84
7. jún 2010

😀

rosannar
7. jún 2010

evit...noo už kope...len cez víkend som ho velmi necítila, ale to preto, lebo ved som aj upratovala a varila, tak som ho moc necítila 😀

evitkamalicka
7. jún 2010

ros ja uz chcem, aby bol ten nas von a prestal kopat, uz je to dost neprijemne

rosannar
7. jún 2010

evit...no ja neviem, ale u mna asi spoznáva organy alebo čo, lebo tiež no nie je to také strašne ale až ma niekedy mikne ked kopne tam dnu 😀

evitkamalicka
7. jún 2010

mne to uz normalne aj zaboli

rosannar
7. jún 2010

evit...no neviem aký je to pocit, ešte až také kopance som nezažila, ale je mi ťa lúto, ak to tak bolí ☹ ale už vydrž...ani sa nenazdáš a bude to vonku 😀

evitkamalicka
7. jún 2010

neboli to zas nonstop, ale obcas riadne....no uz nejako vydrzime, ved zajtra 32tt

rosannar
7. jún 2010

evit....nooo boože to ale letí...ved aj ja mám už napísané 22tt 😀

evitkamalicka
7. jún 2010

uz mam vsetko prichystane, v sobotu som este kupila benzinalkohol na pupcek a homeopatika na rychlejsie zotavenie po porode, co som brala aj pri Adamkovi, takze uz potom staci vsetko len supnut do tasky a mozme ist na to 😅

rosannar
7. jún 2010

evit....no tak to je super....my sa chystáme vo štvrtok do poradni, tak hádam drobec sa nám ukáže, aby sme už neboli taký nedočkaví...jaaaj ale ked si predstavím, že to bude dievčatko...boooože...stále o tom krpcovi rozprávame ako chlapcovi a teraz by povedala že dievčatko...no neviem....stále dúfam v to, že to bude chlapčisko 😀

okeeeej idem sa robiť že robíím...
ppaaaaa

evitkamalicka
7. jún 2010

aj ja idem vo stvrtok 🙂

edita84
7. jún 2010

evit kde už chceš ísť rodiť užívaj si pekne tehu nech je drobec čo najdlhšie v brušku 🙂

evitkamalicka
7. jún 2010

edit asi som divna, ale ja uz to chcem mat za sebou, nejako sa tesim na zivot bez bruska

edita84
7. jún 2010

evit no veru ved toto je najkrajšie obdobie ked si tehu to je také krásne ja som si prvé tehu ani neužila a ked raz budem znova tehotná chcem si to naplno vychutnať a nie čakať kedy už bude koniec 😉 ale tie kočky čo sú už na konci tehu úplne chápem 😉

evitkamalicka
7. jún 2010

edit ja sa uz tesim ked budem bez bruska a budem moct robit cokolvek, bicykel atd a deticky uz budu len rast a rast

evitkamalicka
7. jún 2010

tesim sa na malinkeho a velmi, ale uz to chcem mat za sebou a zacat si aj troska uzivat ked podrastie, doma uz mam toho dost

edita84
7. jún 2010

evit to hej ale ako si písala viac detičiek nechcete tak si uži bruško ved je to naposledy 🙂

evitkamalicka
7. jún 2010

no nic, pojdeme vonku ked je tak krasne

edita84
7. jún 2010

no veru chodte aj my onedlho pôjdeme 🙂

cukruska1920
7. jún 2010

Ahojte...kde ste vsetky?

evitkamalicka
7. jún 2010

ja som tu, prave som ulozila maleho a obedujem

cukruska1920
7. jún 2010

ahoj...a co dobre?