Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
16. nov 2009

dobre ranko..ja uspavam akurat ale zatial nic moc.. 😔

evitkamalicka
16. nov 2009

veji mne maly akurat vstal

vejinka
16. nov 2009

no my zasa budeme mat len jeden spanok a poobede cakam kamosku...tak do vecera bude taky nijaky

vejinka
16. nov 2009

evit to kedy ho davas spinkat?

evitkamalicka
16. nov 2009

my sme mali jeden spanok asi 2 tyzdne a dnes zas pekne doobedu spal

janirea
16. nov 2009

budem na to potom mysliet 🙂
sice my mame dost malu spalnu,,,aj ked postielka sa zmesti,,,no ale to budem riesit aaaaaaaz potom

moja sesterka kupovala aj snimac dychu,,,tu podlozku,,,neviem ako sa to presne vola,,,,a mala tiez spinka sama v postielke

evitkamalicka
16. nov 2009

jani my sme monitor dychu nekupovali

vejinka
16. nov 2009

ani my sme nekupovali monitor dychu podla mna je to len reklamny trik ako tahat peniaze z ludi...ale zasa keby sa mi babo narodilo skor ako by malo tak urcite odporucam..aj ked ja mam bedny spanok takze ja sa zobudim aj na slabucke vzdychanie..nieje to zla vec to netvrdim len sa mi to zda taka zbytocnost aj ked opatrnosti nikdy nieje dost 😔

janirea
16. nov 2009

ahoj veji

janirea
16. nov 2009

ano, to je pravda,,,mala sa sesterke narodila trosku skor,,,,a kedze prve babo a v 33-ke,,,a horko tazko, tak vyuzila fakt vsetko,,,,,no a teraz cakaju druhe mimi,,,,,,bola by som s nou zhruba narovnako v tt,,,,,,hmmm, to sa mi tak pripomenie vzdy,,,,,,

vejinka
16. nov 2009

jani ahoj 😉

evitkamalicka
16. nov 2009

ake mate pocasie? u nas je nejako zamracene

sabik
16. nov 2009

baby, tak ja pridam opacnu informaciu so snimacom dychu.. prave vcera mi svokra hovorila, ze ma kamaratku, ktorej sa narodilo babo normalne v termine, ziaden predcasny porod, podlozku kupenu nemali a babo im 12 dnove zomrelo prave na ten syndrom.. ☹ ☹
tak ja veru s podlozkou vahat nebudem, az sa nam to mimco podari a urcite kupim..

janirea
16. nov 2009

aj u nas je zamracene,,take nanic pocasie

janirea
16. nov 2009

sabik,,,na taketo veci nemozme ani mysliet,,,aj ked je to strasna vec

vejinka
16. nov 2009

sabik...fiha hrozny priklad.. 😢

evitkamalicka
16. nov 2009

sabik ja na taketo veci nemyslim, treba mysliet vzdy pozitivne

sabik
16. nov 2009

tiez si hovorim, ze radsej na to nemysliet.. ale je to strasne, ked to pocujes od niekoho blizkeho, ze sa to naozaj stava.. ☹
ale my sa musime naladit pozitivne a mysliet na pekne veci, aby sme postupne vsetky nachadzali pozitivne testiky. 😉

lumimi
16. nov 2009

zdravim dámy 🙂
evitka - závidim ti synátora 🙂 je to sikulka 🙂
ten monitor dychu co ste spomínali si ja osobne asi kupim ale rozhodne budem dodržovat aj ostatné pravidlá pri spánku detí ako nenaobliekat ich, neprekurovat im a tak 🙂.
ja dnes len na chvillku 🙂

evitkamalicka
16. nov 2009

lumi veru, nam dr. vyslovene zakazala prekurovat a naobliekavat, cez den mu nekurime v izbicke vobec a v noci len mierne a aj to nechce byt prikryty takze spi odokryty, v byte mame 21 stupnov

evitkamalicka
16. nov 2009

a verim ze aj vdaka tomu nebol este ani raz chory, klop klop

janirea
16. nov 2009

ahoj lumi,,,dnes ides drvit ucivo?

,,,presne tak, hlavne pozitivne myslenie,,,,to zle,,vieme o tom, ale myslienky odohnat prec 😉

evitkamalicka
16. nov 2009

tak sme sa akurat naobedovali, maly sedi na nocniku a za chvilu pojde spat a ja budem mat volno

edita84
16. nov 2009

Ahoj dievčatá k tomu monitoru dychu je to nesmierne dobrá vec ja mám taký a používala som ho do 1,5 roka dávalo mi to pocit istoty že keby sa niečo stalo tak viem reagovať v čas.ale mi sme ho mali povinne

lumimi
16. nov 2009

keby som ja stvorila svet zariadila by som to tak že tehotná žena by mala modru moč už od 2dpo - bolo by to ovela jednoduchsie 🙂

kojzarik- veru veru učím - až mi je z toho zle a z nervov furt pijem a furt cikam a to mi lezie strasne na nervy. už nech je potom.

edita84
16. nov 2009

no lumi to je super nápad

vtacatko2
16. nov 2009

ahojte kocky, vobec nemam cas na net, ani vam pisat, ale poctivo mam vsetko precitane, chcela by som vas poprosit ci mi neviete poradit kde z netu si mozem vytlacit ovulacny kalendar aby som si don mohla "kreslit" dik

evitkamalicka
16. nov 2009

lumi to caste cikanie moze byt aj z tehu

lumimi
16. nov 2009

evit, ale aj tak si myslim ze asi nie som, mam skor pocit už pár dni že mrcha dorazí.

vtacatko tu nakonci clánku su odkazy na tabulky http://www.rodina.cz/clanek3826.htm

vtacatko2
16. nov 2009

dakujem lumimi, to su ine zlozitosti 🙂