Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
18. nov 2009

Dakujem, hovorila mi o tom kolegyna, ktora je prave tehu, ze ju pred tym doktorka vystrihala... 😒

lilix
18. nov 2009

kolegyni nechytila farba v tehu..

evitkamalicka
18. nov 2009

tak som tu, maly uz spinka

lumimi
18. nov 2009

zdravim, nechcem vas nijako strasit ale nam na detskej onkologii hovorili že sa predpokladá súvislost medzi farbenim vlasov v tehotenstve a výskytom leukémii u detí. ale nie to na 100 % potvrdené.

evitkamalicka
18. nov 2009

lumi ja nerada citam taketo veci, takze myslim vzdy len pozitivne

evitkamalicka
18. nov 2009

kto vie kolko vselijakych skodlivin jeme a zijeme

lumimi
18. nov 2009

ja len že tu bola rec o tom, tak som len napisala preco predtým varuju,

lumimi
18. nov 2009

evitka, čítam momentálne samé choroby tak trosku divne rozmýšlam, treba ma brat s rezervou 🙂 mne vobec príde ako zazrak ked sa pri tom všetkom narodi zdravé bábetko.

lola1979
18. nov 2009

ahojte, my sme zacali pracovat na prvom babinku v oktobri a vcera som to mala dostat. Tak som si v ocakavani urobila vecer test a bol negativny. asi 3 roky som mala pravidelnu menstr. kazdych 28 dni... a stale som to dostala na 28smy den skoro rano. Ale posledne 4 mesiace to mam kazdych 30 dni. Tiez skoro rano. Vcera bol 30ty den a nic.. a vecer negativny test. A dnes tiez nic, na 31.den. Nic mi nie je, akurat mam obrovske prsia!!! 😀 ..ale ten negativny test.. ja neviem. Co si myslite?

edita84
18. nov 2009

ahoj lola a brala si antibaby?lebo po vysadení sa môže predlžiť cyklus

lola1979
18. nov 2009

nebrala, naposledy som brala na vyske, asi pred 7 rokmi. A teraz neviem..

rosannar
18. nov 2009

ja som teraz zvedavá, že ak sa náhodou nepodarilo (čo dúfam, že sa podarilo), tak kedy dostanem mrchu, lebo ved počas brania antibaby som mávala pravidelne každý 28 dní a teraz to bude otázne...teraz nebudem vedieť či som v požehnanom stave alebo mi len meškajú 😀

vejinka
18. nov 2009

lola aku znacku testu si pouzila??

vejinka
18. nov 2009

baby velmi na cyklus vplyva aj dusevny stav ..mne sa to stalo od septembra do decembra predminuleho roka...kazdy mesiac som si bola 100% ista ze som tehotna...mrcha nikde prsia boleli vytok nafuknute brucho proste tipicke priznaky tehotenstva...o to vacsie bolo sklamanie ked som si zakazdym kuplila test a len jedna palica...vtedy som si povedala ze uz nikdy nebudem tak velmi chciet lebo nikdy to nevyjde a v decembri ked som uz hodila flintu do zita a sexovali sme lebo sme to obaja chceli..a nenutila som manzela a necitil sa ako pokusny kralik...az vtedy to vyslo..aj ked ja som to mala naplanovane lebo vtedy som nasla stranku jonasa a mal tam vypocty..a reku uz len rpe tu srandu sexujme kedy on pise..a vyslo to ...jasne ze za to nemoze jonas..podla mna tie vypocty boli robone len orientacne..ale nam to vyslo teraz ta stranka uz neexistuje a ja spolieham na svoju intuiciu ale zasa zacinam robit chubu ze si myslim ba som prsvedcena ze sa to podarilo...mrcha zasa nedorazi ja sa budem citit na figu...az kym si nekupim test a potom bduem sklamana...co uz zivot je kruty..esteze mam to svoje sidlo ktore mi nedovoli mysliet negativne 😅

mamuschka
18. nov 2009

ahojte.
baby, vy ste teda usilovne pisatelky 🙂 my sa mame ok, mala asi nebude chorucka, aj ked uz vyse tyzdna soplikuje.
evit, gratulujem k prvym krocikom. ved sa ti rozchodil akurat v spravnom veku. nasa malicka zacala chodit az v 1 mesiacoch, uz som bola trosku v strese. teraz tak beha, ze jej nestacim.
b.bardyova, ak je na testiku druha ciarka, co i len slabulinka, tak test je pozitivny. ta ciarka reaguje na tehotensky hormon hcg, ktory mas v tele len ked si tehotna. ale ako pisali baby, hod fotto, posudime 😉

edita84
18. nov 2009

veji v tomto máš pravdu mi sa snažíme od septembra a každý mesiac znaky tehu a potom nič teraz som si povedala že sa s tým až tak nebudem zaoberať a uvidíme ako to dopadne.

mamuschka
18. nov 2009

lola, skus si kupit inu znacku testu, a testni sa rano. ja mam odskusany rapiclear baby test, podla mna je velmi spolahlivy a ma nizku hladinu citlivoti.

mamuschka
18. nov 2009

dijefcatko, ja som si tiez farbila flasy v tehu. ja som citala, ze vobec nie je dokazane, alebo potvrdene, ze by farbenie v tehotenstve sposobovalo zdravotne problemy dietatku. ale musim povedat, ze ked som bola tehotna, mi strasne vadil ten cpavkovy zapach (aj vsetky ostatne pachy, samozrejme), az tak velmi, ze som sa rozhodla prestat si farbit vlasy. no a vydrzala som dodnes, farbila som si vyse 10 rokov, a teraz si uz 2 roky nefarbim.

lola1979
18. nov 2009

Vejinka, taky boots.. som totiz v UK, inak by som uz bezala k lekarovi v Presove ;) Ten som som si kupila bol najlacnejsi, ale bolo tam napisane, ze isti vysledok na 99%. Nemusel to byt ranny moc, vraj ma posobit v ktorukolvek hodinu..

saxanabb
18. nov 2009

ahojte kocky...som mu uplny novacik...tesim sa na vas 😉

juliet2812
18. nov 2009

Ahojte všetky 🙂
Som tu dnes prvýkrát. Odhodlala som sa sem napísať, lebo sa nemám s kým poradiť o problémoch s otehotnením. O mesiac mám 30 rokov. Môj partner má oligospermiu a mne lekár povedal, že mám polycystické vaječníky ☹ Tento mesiac som 1. krát brala Clostilbegyt na stimuláciu ovulácie a dnes je 10. deň kedy som šla na sono.....nuž a nevyvíja sa to tak akoby sa malo ☹ Lekár povedal, že to vo vaječníkoch nevyzerá na 10. deň cyklu a že mám prísť na sono zase o 3 dni. Veľmi sa bojím, že to nezaberie a mne sa nebudú chcieť vajíčka vyvinúť a dozrieť ani po hormonálnej stimulácii. Prosím poraďte mi, ak s tým máte niektorá skúsenosti. Ďakujem krásne.

rosannar
18. nov 2009

saxanabb
ahoj a vitaj medzi nami... 😉

saxanabb
18. nov 2009

Zajtra idem na kvr, meska mi "cervena"...robila som si teho test a vysli mi dve ciarocky..aj ked tu druhu sotva vidiet...som poriadne z toho nervozna..drzte mi prsty

rosannar
18. nov 2009

saxanabb
tak zatial tak potichučky gratulujem...jaaaj už aj ja si chcem spraviť testík a chcem tam vidieť dve paličky...potichučky ti závidím...

evitkamalicka
18. nov 2009

saxanab drzim palce

sophie1981
18. nov 2009

holaaa...snazilky.......mne dnes dosla mrcha...tak zase nic.... ☹ ....ale nabuduce to uz bude tam...//..... 😀 ....

drzim paluche a blahozelam pozitivnym snazilkam s //.... 😉 ...

saxanabb
18. nov 2009

rosannar
dakujem🙂..dufam ze ujo mudr mi to potvrdi...uz som sa naprogramovala na tehotnu🙂)) aaa drzim palcoky nech mas aj ty dve ciarocky...

evitkamalicka
18. nov 2009

nedavno mi volal instruktor, ze miesto 3.12. idem na tu opravnu jazdu uz 25.11. cize v stredu, bojim bojim

saxanabb
18. nov 2009

evitkamalicka
kujeeem...je to hrozne cakat ci ano a ci ee

evitkamalicka
18. nov 2009

bibka hnusoba jedna ze dosla