Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
3. dec 2009

rosi... a co ste sa pohadali?

vejinka
3. dec 2009

ahojte kocky..tak my sme vcera povinne snazilkovali lebo dnes aj zajtra je na sluzobke 😔

rosannar
3. dec 2009

cukrus..no tak trošku... ☹

cukruska1920
3. dec 2009

veji ahoj...tak budes sama co? aspon si oddychnes 😉

vejinka
3. dec 2009

no kocky k sa chcete zasmiat prosim precitajte si toto: http://feministky.com/divky-masturbovat-se-nevy...

vejinka
3. dec 2009

ja som tam musela pridat komentar..kedze som byvala feministka 😀

vejinka
3. dec 2009

cukrus ale nevadi hlavne ze dnes teciem ako kanvica 😀 😀 silny vytok aky mam dnes som uz davno nemala..brutalne 😅

vejinka
3. dec 2009

no som zvedava ci sa nieco zadarilo lebo vcera to boll narez...a aj "po ma este "dorobil" aj ked sa mu moc nexcelo...ale hovorim mu xces babo? tak ma sprav ze bduem plakat 😀 😀 😀 😀

vejinka
3. dec 2009

no sice som neplakala...ale triasla som sa...ale sak na zaciatok to staci...a na sluzobku siel s cervenou kontrolkou.. 😀 😀 a nech aspom bdue na mna fut mysliet ako som ho znicila pred odjazdom 😀

vejinka
3. dec 2009

viete o tom ze dnes sa na slovensku narodili siamske dvojicky? je to hrozne lebo vraj niesu v poriadku 😢
http://www.aktuality.sk/clanok/151537/na-sloven...

edita84
3. dec 2009

hrozné chudatká malé

vejinka
3. dec 2009

oni to nevidia v brusku ze su spojene?? neviem neviem ale ja by som asi nemala odvahu donosit a porodit deti ked by som vedela ze to nepreziju...som asi hrozna co? 😔

edita84
3. dec 2009

nie veji nie si hrozná a o tom či to videli lekári nepovedia nič. aj keby to zbadali nepovedia ti nič ved to nie je ich dieťa im je to jedno a potom sú lekári urazený ked sa dožadujete vysvetlenia. ved lekári sú bohovia čo môžu rozhodovať nad tvojim osudom ☹

edita84
3. dec 2009

sorry len takéto veci sa ma vedia strašne dotknúť

lumimi
3. dec 2009

ahojte babulky, tak dnes mi potvrdili z krvi tehu, v stredu idem na ultrazvuk 🙂 taaak sa tesím 🙂
a moje priznaky... vobec ziadne, len ma trošku prsia pobolievaju 🙂 a dnes po rannej unavovej kríze som od desiatej strasne hyperaktívna 🙂 a straasne stastna 🙂
posielam par hcg-bacilov, ... ... ... .... 🙂

edita84
3. dec 2009

super lumi potom nezabudni ukázať foto a chytám hcg bacili

lumimi
3. dec 2009

a na margo tých dvojčiat - gynekolog ich odhalí ešte v čase ked sa dá urobit interupcia z lekárskych dvovodov äčo je do 24 týždna) a toto je riadny dvovod - rodičia vedia do čoho idu, ja osobne by som sa bála, nechcela by som aby trpeli ako tí dvaja malí čo boli na slovensku minule. tých mi bolo strašne luto, ale každý v tej situácii bude konať inak. nmožeme sudit. každopádne su to malé chudatka, a možeme im len držat palce aby sa stal zázrak ...

edita84
3. dec 2009

dúfam že s babatkami bude všetko ok

vejinka
3. dec 2009

lumi jeeeeeeeeeeej gratulujeeeeeeeeem a tiez si par bacilov vezmeme ak nebude vadit 😉

evitkamalicka
3. dec 2009

tak som konecne dokoncila torticku a mozem konikovat 😉
http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/na-50...

slavulilienka
3. dec 2009

krááásna evit... 🙂

evitkamalicka
3. dec 2009

snaha bola....tak a mozem oddychovat

slavulilienka
3. dec 2009

sa ma teraz môj pýtal, či aj ja takú urobím... 😀 srandista je riadny no... 😀 páči sa aj jemu., že si šikovná..

evitkamalicka
3. dec 2009

slavu 😀 ....sak mu urob

slavulilienka
3. dec 2009

😝 hej, hej..ja mu niečo iné... 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

😀 😀 😀

slavulilienka
3. dec 2009

😀
no nič idem ja radšej...bo táram... 😀 uvidíme sa večer..papa

lumimi
3. dec 2009

vejinka, ber kolko vládzeš 🙂

ivanulienka81
3. dec 2009

jeeeeeeeej, tu sa to začína tehulkavieť 🙂
gratulujem dievčence 🙂

vejinka
3. dec 2009

uz viac nevladzem 😉 ta torta je uzastnaaaaa 😵