Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
2. jan 2010

tak budem netrpezlivo cakat a drzat palceky

jika80
2. jan 2010

jani - mooooc drzim palceky, graf vyzera pekne 😵
no a to brusko ma poblievalo poriadne, aj teraz na silvestra som myslela, ze mi vajecniky prasknu, ale dnes uz zase nic, tak sa to snad uz vyburilo 😀
v pondelok idem k lekarke, uz som taaaak moc zvedava

janirea
2. jan 2010

dakujeeem zienky🙂 ,,aj sa uz tesim aj sa bojim
mna to brusko pobolieva teraz vkuse, niekedy menej niekedy silnejsie,,,ale je to trochu ine ako mrchovske, tak aspon tym sa ukludnujem

drzim palceky na pondelok, nech sa fazulka pekne ukaze

evitkamalicka
2. jan 2010

jika drzim palceky na pondelok.....ja idem vo stvrtok na krvicku a pre tehu knizku

jika80
2. jan 2010

dakujem 🙂 no neviem ci uz bude nieco vidiet, bo v pondelok budem len 5tt+3
jani - som hrooozne zvedava na tvoj testik
evit - jeej tehu knizka, ten cas taaak rychle leti, tak drzim pasticky, nech je vsetko v poriadku

evitkamalicka
2. jan 2010

jika dakujem....j budem vo stvrtok 9tt+2

janirea
2. jan 2010

evit, tiez drzim palceky,, 🙂

baby zelam pekny vikend, ideme ku svokrovcom, len tam je problem s netom 😒 ,,,tak vas bude zase az doma citat, ale ohlasim sa ze ako testik

ahojte

katlinn
2. jan 2010

jika držím palce v pondelok, nech je všetko ako má byť a fazuľka nech robí radosť.
jani som na tvoj testík tiež zvedavá. Podľa grafu to vyzerá veeeeľmi dobre 😉 , ja som už toľko testovala ako taka húska sporstá..., tak som si povedala, že už žiaden test dopredu, len keď sa mrchuš nedostaví. Ale či to dokážem dodržať 😖 Asi si to dám ako novoročné predsavzatie.

ludka_r
2. jan 2010

Jika, držím prsty u lekárky..
Janiera, aj tebe držím prsty..
Mne sa od Silvestra zdá, že keď sedím, cítim žubrienku..Ale ešte tomu moc nepripisujem, lebo keď do nej štuchnem, tak nereaguje... 😀

evitkamalicka
2. jan 2010

ludka podla mna uz mozes, lebo druhorodicky vraj citia skor, ja som napr. ako prvorodicka citila Adamka presne v prvy den 17tt

ivanulienka81
2. jan 2010

dobry den prajem dievcata 🙂
janirea normalne sa tesim na pondelnajsi testik s tebou, drzim palce 😉
dufam, ze v januari sa to tu tak roztehulkavie, ze sa nebudeme stihat divit 😀

dijefcatko
2. jan 2010

Ahojte babky, celé sviatky som nemala net, ale už budem znova fičať. My ideme do 3. kola, včera došla mrchňa. Som za vás veľmi rada, že máte čoraz viac tt v profiloch, hoci sa priznám, že teraz mi je trocha ľúto, že sa k vám ešte nepridávam, ale to ma prejde hádam ☹ veď aj na mňa raz príde rad 🙂

slavulilienka
2. jan 2010

ahojte babuľky...no ja tento mesiac tiež znovu nič...teplota riadne klesla..., takže už len čakať na deň "D" 😠 a tu je graf...tak pekne vypadal do včera.. ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

evitkamalicka
2. jan 2010

slavuli no veru to vyzera na mrchu, skoda 😒

slavulilienka
2. jan 2010

☹ evit dúfam, že to neznamená, že ako na Nový rok, tak po celý rok.... 😉

evitkamalicka
2. jan 2010

snad nie

lilix
2. jan 2010

ahojte. slavuuu, no to ma mrzi. vestiaren skrachovala.. skoda. ☹
janirea drzim paste, kolko pasti tolko stesti. ja tu stale cakam na graf a nechce sa mi lotor otvorit 😀

kojzarik
2. jan 2010

ahojte prisla som vas len pozdravit...akosi nic nestiham

edita84
3. jan 2010

Ahojte dievčatá ako sa máte?

edita84
3. jan 2010

halooo to tu dnes nikto nie je?

evitkamalicka
3. jan 2010

ja som tu troska 🙂

edita84
3. jan 2010

Ahoj evit ako sa máte s fazuľkou?

evitkamalicka
3. jan 2010

mame sa super....a vy ako?

edita84
3. jan 2010

zle teraz ma bolí hlava a začínam mať nádchu som ako hluchá.

evitkamalicka
3. jan 2010

ja mam upchaty nos a kym sa to male nenarodi tak budem mat, takze nocne spanky nic moc, to som mala aj pri Adamkovi

edita84
3. jan 2010

to máš nejakú zvláštnu alergiu? 🙂 alebo vedlajší účinok tehotenstva?

evitkamalicka
3. jan 2010

edit nemam alergiu, nasla som na nete ze to v tehotenstve byva velmi casto, ze sa to vola tehotenska nadcha

edita84
3. jan 2010

vau tak to si užiješ a ani sprej do nosa nemôžeš použiť ?

evitkamalicka
3. jan 2010

edit sople proste nie su, ale nos je upchaty, ta sliznica je total sucha....kupila som si vcera v lekarni kvapky co mozu aj tehotne, tak tato noc uz bola troska lepsia

edita84
3. jan 2010

tak to je super že už je také čo môžu aj tehu.