Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
23. mar 2010

juj dievčatá ja začínam chytať depku 😢

evitkamalicka
23. mar 2010

edit preco?

rosannar
23. mar 2010

evit...no ja som bola u nej vo štvrtok aj s výsledkami z výteru hrdla a povedala, že keby som nebola tehotná, tak mi dá hned antibiotiká a teraz sa bojím, že ak sa tam ukážem, tak mi dá niečo, čo by mohlo malému uškodiť 😖

slavulilienka
23. mar 2010

nebojkaj...ono je tam dobre chránené, skôr si myslím, žeby mu mohli uškodiť tie antibiotiká, preto radšej najskôr vyskúšaj takéto babské recepty..a vieš čo ešte som si spomenula čo pomáhalo mojim deťom, keď ich bolelo hrdlo...a to: nájdi nejakú ponožku väčšiu, ku ktorej nemáš napr. druhý pár.. 😉 a do nej nasyp obyčajnú, alebo ak máš morskú soľ, tak aby si mala z toho takú stredne plnú placku z nej...koniec dobre zviaž nejakou niťou. Večer keď pôjdeš hajať, tak si tú ponožku naplnenú soľou daj do mikrovlnky zohriať/daj pozor ,aby tam nebola dlho, ale musí to byť teplé/ no a daj si to potom ako obklad na hrdlo a previaž ešte nejakou šálou, alebo plienkou...možno Ti to pomôže...takto to môžeš opakovať koľko budeš chcieť.. 😉

rosannar
23. mar 2010

edit...ale moja....ja som mala v januári presne niečo také ako ty, len moje teploty boli len 36,3 alebo 36,2....a až potom sa to vyšvihlo hore.... 😉

edita84
23. mar 2010

tento cyklus som bola na začiatku totálne v pohode a teraz nič ani ovulka ani nič no hrôza 😖

evitkamalicka
23. mar 2010

mne velmi pomaha doma robeny sirup z cibule, medu, citronu a cukru a este mi to navyse aj chuti, daj do misky par koliesok cibule, 2 lyzice cukru, 2lyzice medu a 2 kolieska citronu a nechaj to postat kym z toho nebude sirup a potom 3x denne jednu lyzicu papaj

rosannar
23. mar 2010

slavu...no možno to večer skúsim... 😉 len dúfam, že mi to pomôže 😒 ale aj hrdlo ma bolí len odvtedy ako som predvčerom večer vracala...nemôže to s tým súvisieť? 😖

evitkamalicka
23. mar 2010

ros moze to byt aj zo zvracania, aj mna tak bolelo ked som mala tu crevnu

slavulilienka
23. mar 2010

ross, jasné , že môže...lebo vraciaš aj kyselinu a tá Ti rozdráždi hrdlo teda poriadne, takže to môže byť kľudne aj tým, no skús si niečo dať , ale to kloktanie tej soli by Ti mohlo pomôcť... 😕

rosannar
23. mar 2010

evit...fuha...tak toto som ešte nepočula...ale možno to skúsim...dám si večer z čaju čo mi ocino priniesol ked som bola chorá a to mi pomohlo...tak skúsim to a ak nepomôže tak skúsim aj ten sirup 😉

evitkamalicka
23. mar 2010

ros fak nie? ja si to robim pravidelne ked ma boli hrdlo

slavulilienka
23. mar 2010

edit nezúfaj...ešte môže byť...či? Hlavne sa netráp.. 😉

rosannar
23. mar 2010

no baby, tak ja večer niečo vyskúšam a dúfam, že to pomôže....a že zase nebudem vracať aby sa mi to zase nevrátilo 😒

edita84
23. mar 2010

slavu už asi nie ☹

rosannar
23. mar 2010

evit..no fakt....ja ked som bola chorá, tak som šla k doktorke a bolo...ja som také domace medicíny nikdy nepoužívala 😀

evitkamalicka
23. mar 2010

ros ja zas opacne, kym to nebolo velmi zle k lekarovi som nesla, teda u lekara som uz nebola peknych par rokov

slavulilienka
23. mar 2010

edit....možno bola , len Ty o tom nevieš...tie grafy nie sú až tak spoľahlivé.. 😉

dijefcatko
23. mar 2010

edit nezúfaj, ono to fakt nepomáha 😉 vieš aké budeš mať teraz vaječníky oddýchnuté? 🙂 okrem toho, ak to nevyjde ani mne, aspon nebudeme same snazilkovat o mesiac 😉

katkamarek
23. mar 2010

ahojte zienky, tak odkedy je ta nova verzia akosi vas zanedbavam.
Takze bola som teraz na UTZ, folik mal 17 mm a sliznica 7,5mm, tak verim, ze ovulka pride, moj grafik vyzera takto
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

Edit, tvoj graf vobec nevyzera ako anovulacny, neviem preco, ale podla mna sa ti ovulka iba posunula, toto je ukazkove ustalenie, ved si videla aky grafik mala titulienka, a ovu dosla na 36 ci 37 DC. Fakt nezufaj, ja viem, ze to cakanie je hrozne, a najhorsia je neistota, ale ked mas moznost, tak ja by som na tvojom mieste zasla k dr. nech mi urobi UTZ, ze ci sa tam nieco deje a ci sa nejaka ovu chysta 😉

A vy sa ako mate? Idem vas docitat, slavuli ako? Kedy testikujes? Alebo si uz testovala? 🙂

rosannar
23. mar 2010

katka...ahoooj...už vidím, že sa ti aj poradilo prihlásiť pod starým menom...to je super... 😉

evitkamalicka
23. mar 2010

tak dieta mi uz spi

evitkamalicka
23. mar 2010

objednala som si dalsie tehu nohavice a sveter, kedze v kabate a vetrovke mi uz je teplo, a teda uz som vybavena
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3645545
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7750071

katkamarek
23. mar 2010

evitka pekne 😵

ros ahoj, ty sa nic neboj, babo bude ok, existuju aj ATB pre tehotne, takze pri najhorsom by ti dr. predpisala tie 😉
Ja este ani tehu nie som, ale moj gynekolog mi uz pre istotu predpisal ATB na mocove cesty vhodne aj pre tehotne 😀

evitkamalicka
23. mar 2010

dakujem....este mi bodli nejake tielka na ramienka, tricka mam este 3 z predosleho tehu

rosannar
23. mar 2010

katka....ved ešte skúsim všelijakú domácu medicínu a ak to neprejde, tak potom pojdem aj k doktorke 😉

evit....krásny svetrík, také sa páčia aj mne 🙂

evitkamalicka
23. mar 2010

ros dakujem, som dlho hladala nieco take tak som rada, ze som nasla

rosannar
23. mar 2010

evit ....ja som si minule v tescu kupila také väčšie tričká bez rukávou, asi o číslo alebo dve väčšie aby som to mohla nosiť aj cez leto...tak uvidíme 😀

rosannar
23. mar 2010

evit..no ja ked som kukala aj tu u nas v Leviciach tie veci pre tehotné, no hrôza....všetko ako pre 40 alebo 50 ročné ale nie pre mladé baby...tak som si povedala, že si radšej objednám z netu...tam je toho viacej a krajšie 🙂

evitkamalicka
23. mar 2010

u nas teraz textil nemaju v tescu ani detske veci, lebo to oddelenie akurat prerabaju - zvacsuju, takze potom tam toho bude habadej