Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
22. apr 2010

cukrus tak parada, som zvedava ci tam bude pipik

evitkamalicka
22. apr 2010

a mate uz vybrate mena? uz ti funguje notebook?

cukruska1920
22. apr 2010

evit... len mi nebude robit NT screening...vraj to neni spolahlive tak hadam bude v poriadku 😕 ...mne je jedno co to bude len nech je to zdravucke... notebook je stale kaput...nema ho kto zaniest do servisu... ale asi sa muz moc neponahla... lebo vie ze by som tu visela cele dni 😀

evitkamalicka
22. apr 2010

mna by porazilo byt tak dlho bez notebooku 😅

cukruska1920
22. apr 2010

mna uz poraza 😀

evitkamalicka
22. apr 2010

sak co ho nezanesies do servisu ty

cukruska1920
22. apr 2010

lebo treba aj peniazky ... neviem kolko to bude stat...tebe robil teraz NT screening?

evitkamalicka
22. apr 2010

ano robil mi NT

cukruska1920
22. apr 2010

☹ mne nie

evitkamalicka
22. apr 2010

cukrus to nevadi, urcite vie co robi tak nestresuj 😉

evitkamalicka
22. apr 2010

nejdes nahodou v sobotu na agrokomplex na vystavu co bude pre deti vybavicka atd? my ideme

cukruska1920
22. apr 2010

hej idem...ale chcela by som ist uz zajtra lebo v sobotu tam bude milion ludi tak uvidim

evitkamalicka
22. apr 2010

my v sobotu, kedze zajtra muzik robi

cukruska1920
22. apr 2010

som zvedava co tam budu mat.. sa pokocham aspon lebo kupovat este nechcem... ok...idem lebo sedim v kniznici a teta tu na mna skaredo pozera..asi sa jej zda ze som tu uz dlho...tak sa maj...ja sa zas niekedy ozvem....pozdrav dievcata...pa

evitkamalicka
22. apr 2010

oki, pa pa

ivanulienka81
22. apr 2010

ahojte dievcata
jej cukurs, akurat vcera som na teba myslela 😀 som rada, ze sa mate dobre
my sme boli teraz na nakupy
drobec spi, ja papam zeleninku
a stihla som odfotit puklik, uz sa krasne vyduvame 😅

rosannar
22. apr 2010

ahojteeee...som rada že to tu ožilo a že nás prišla kuknúť aj cukrus...
jaaaj dnešný deň je desný...a to je len pol druhej

ivanulienka81
22. apr 2010

ros ja som mala rano desne, oprala som si veci co sa chystam nosit v tehu a jedno tricko sa mi totalne rozgajdalo, hm, nemala som ho prat v pracke, tak som bola nazlostena, ale potom som sla na nakupy, zhanala som veci na Miskovu oslavu a zohnala som vsetko, tak som taka spokojna sla domov 😅

rosannar
22. apr 2010

iva...no to vie pokaziť deň...mne ho pokazilo to hnusné počasie, z kanclíka vyzerá byť nádherne vonku ale ked som už vonku tak je kosa ako vo februári

ivanulienka81
22. apr 2010

no ani u nas nie je zrovna najteplejsie ale aj slniecko potesi 🙂

rosannar
22. apr 2010

iva..no poteší...ale strašne fúka vonku...až neznesiteľný

edita84
22. apr 2010

čaf dievčatá ja dnes trpím strašné krče mám už ma stehná začínajú bolieť dúfam že mrcha zajtra už príde

slavulilienka
22. apr 2010

avojte kočky...som tu fest dlho nebola čoooo? Chýbala som Vám? 😉 Ja vôbec nestíham chodiť na net....mám teraz taký job, čo ma totálne vyčerpáva....ako sa máte? Čo je nové? Ktorá ma dostane do obrazu? Nejaká tehuľka?

vejinka
22. apr 2010

ahojte kocky..ja len na rychlo dnes som bola v poradni nepriberam a nechudnem krcok zavrety a male je vysoko brali mi krv a to je asi tak vsetko

a cukruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus dnes som ti uz xcela pisat co je s tebou..no potesila si ma ze sa mas ok a male je tiez ok....juuuj taka som rada 😉

evitkamalicka
23. apr 2010

halooo, spite?

edita84
23. apr 2010

Ahoooj

evitkamalicka
23. apr 2010

ahoj edit

slibby
23. apr 2010

dobre ranko dievcata 🙂 , tak sme sa stastne aj ked s problemami kvoli letu vratili domov, choroba hnusna 😠 ma stale nechce prejst ale uz mi je o malinko lepsie. aspon som si poriadne oddychla za ten tyzden. vcera som bola u dokiho, male sa ma k svetu a nedalo sa prehliadnut ze budeme mat chlapceka, zakazdym ked doki prisiel s uzv tak tie noziska tak poriadne roztiahol 😀 . tak teraz uz len meno vybrat. co mate noveho vy?

evitkamalicka
23. apr 2010

slibby jeeej, gratulujem k chlapcekovi, nase je hanblivec

slibby
23. apr 2010

evit, sa hovori, ze ked sa nechce ukazat tak to bude baba