Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
2. nov 2009

evitkamalicka si poklad že mi takto pekne odpovedas...ak sa smiem opýtať, ako si tu dlho? Myslím v tejto téme..ešte som si nestihla všetko prečítať...dlho sa snažilkuješ? či si to plánujete teraz od okt.novemb.?

evitkamalicka
2. nov 2009

som tu mesiac, ale do inych tem chodievam uz dlhsie, som zaregistrovana 2,5 roka 😉

slavulilienka
2. nov 2009

fuha, tak to si tu doma... 🙂 🙂 a máš už nejaké detičky?

evitkamalicka
2. nov 2009

ano mam synceka, vcera mal 13 mesiacov

slavulilienka
2. nov 2009

evitkamalicka...jéééj, to je najkrajší vek...ja už mám dve veľké detičky..dcéra 13..riadna pubertiačka 😀 a syn mal v piatok osem..

evitkamalicka
2. nov 2009

teda a po takom dlhom case ste zatuzili po dietatku?

slavulilienka
2. nov 2009

no je to zložitejšie...keďže som sa rozviedla...mám teraz iného partnera...takého čo si vie vážiť ženu.. 🙂 tak sme sa rozhodli ešte pre spoločné mimi...on má rád moje deti, ale chcel by mať aj svoje..aby vedel ako to je byť tak naozaj ocinom...tak sa snažilkujeme..nikdy by som neverila, že je to také ťažké, keď si to človek takto plánuje..😀

janirea
2. nov 2009

evit,,,,hlavne vela tekutin, aby si sa nedehydrovala,,,dufam, ze to nie je mrchou,,,ja mavam "rychle behanie" prave vtedy,,,ale to uz, ked mrcha je spustena,,,,,

slavulilienka,,,len tu pekne ostan 🙂 ,,,,do decembra mame zavazok, ze budeme vsetky tehu 😉,,aj ked v mojom pripade je to len prianie,,,no ale staaaale verim, ze ano 🙂

slavulilienka
2. nov 2009

janirea.. 🙂 díky za prijatie...no hádam sa nám to podarí v čo najväčšom počte... 🙂 prepáč za zvedavosť, ale prečo len prianie? Musíš veriť, neviem nepoznám Ťa, ani Tvoje problémy, ale keď prestaneš veriť, umrie aj tá posledná nádej...držím paľuchy. 😉

evitkamalicka
2. nov 2009

jani no snazim sa vela pit, uz to troska ustalo tak som zvedava dokedy, lebo poobede sa chystam na stretko-spolocne kocikovanie s jednou mamickou od nas tak snad to dovtedy prejde

edita84
2. nov 2009

evit daj si smectu aj ja som mala cez víkend behačky a to pomohlo

janirea
2. nov 2009

evit,,,no dufam, ze je to len nejaka prehanka, bezvyznamna ,,,a bude dobre 😉
mna taketo veci vacsinou chytaju v aute na ceste,,,,moj muz ma má niekedy uz plne zuby 😀 😅

slavulilienka,,,my sme prisli o mimi teraz v septembri a stale odvtedy len cakam na prvu mrchu ☹ a ta nejak nema naponahlo,,,,no a dufam, ze mi dokyna nezatrhne snazilkovanie este na dva dalsie cykly,,,,,lebo to skor nebudem moct zacat ako januar, februar,,,

lumimi
2. nov 2009

Dobré ráno dámy 🙂
slavi - ahoj

Evit, nechcem strasiť ale ja tiež mam behavý den než sa dostaví mrcha
no momentálne mám opacný problém - mam pocit z mam plne brucho no na wc ani nahodou...
pridavam aj moj graf - http://www.fertilityfriend.com/home/2ab518
dufam že sa to blíži 🙂

evitkamalicka
2. nov 2009

lumi ja som tiez mala dva dni taky problem ako ty a teraz opacny

slavulilienka
2. nov 2009

jani...to mi je hrozne ľúto...musí to byť pre Vás ťažké.., no určite keď sa z toho trošku otrasieš Vám bude doprianý ten malinký uzlíček Vašej lásky...len musíš si teraz dávať na seba pozor, šetriť sa a myslieť pozitívne...raz sa to predsa musí podariť...viem ..chcela by si hneď...držím Ti palčeky .

dijefcatko
2. nov 2009

Ahojte babky,
ja som už do tejto témy písala viackrát, ale vždy s prestávkami, lebo sa niečo dialo, ale teraz sa už pridávam definitívne, hurá! Máme po svadbe, po svadobnej ceste, takže manželík sa už nevie dočkať, kedy si urobíme mimi. Síce vieme, že to vôbec nebude jednoduché kvôli mojim problémom, ale môj drahý mi dáva toľko sily, že už aj ja verím, že to zvládneme bez pomoci lekárov. Takže tento mesiac vyčkáme na mrchu a hor sa na to!
Vám všetkým samozrejme držím palce! 😉

slavulilienka
2. nov 2009

dijefcatko : aj ja držím Vám, aby ste boli čoskoro traja.. 😉

evitkamalicka
2. nov 2009

dijefcatko drzim palceky

dijefcatko
2. nov 2009

No, nič by sme si neželali viac ako malý ukričaný balíček! 😉 Keď vidím MM ako sa hrá s deťmi, fakt sa už neviem dočkať. Škoda, že to nejde lusknutím prsta! Ale o to viac si to budeme vážiť! 🙂

evitkamalicka
2. nov 2009

tak baby zda sa, ze uz to preslo klop klop

janirea
2. nov 2009

slavi,,dakujem,,,ja som dost pozitivny clovek, len niekedy to este zaboli,,,,ale ide sa dalej 🙂

dijefcatko,,,no ahoj ,,,tak aka bola svadobna cesta?,,,,si pisala, ze by ste chceli ist do egypta,,,aj ste boli?

moj m je taky isty,,,,by sa asi zblaznil od stastia 🙂

evit, dobre, dobre, ze to preslo

slavulilienka
2. nov 2009

babule...mám otázočku...pichli Vám niektorej po clostile pregnyl?... za koľko dní si môžem urobiť testík? Ja už by som tak chcela vedieť či sme boli úspešný....dík za odpovede.

dijefcatko
2. nov 2009

Janirea, boli sme v Egypte a bolo jednoducho úžasne! To sa slovami ani nedá opísať! Manželík všade chodil, obdivoval, šnorchloval a potom už len hovoril, že "toto som videl iba v dokumentarnych filmoch". Len škoda, že sme nemohli snažilkovať, akurát mi vychádzala mrcha, tak som mala hormóny na presun menštruácie a teraz čakám, či dôjde alebo nie. Ale dôjsť musí a potom snažilkujeme jedna radosť! 🙂

janirea
2. nov 2009

slavi,,,nemam s tym skusenost,,,,ale tusim ze po 10 dnoch by sa uz mal vyplavit z krvi,,ale nie som si ista

evitkamalicka
2. nov 2009

slavu ani ja s tym nemam skusenost

janirea
2. nov 2009

dijefcatko,,,tak super vam vysla dovca,,,,egypt je fajn,,,,my sme tam boli v septembri tiez tohto roku,,,,,a na snorchlovanie tiez spominam,,,, 🙂

slavulilienka
2. nov 2009

jani, evitka, lumimi......aj tak Vám ďakujem za spoločnosť...prajem krásny dník. / dúfam, že sa tu ešte stretneme 😉 😉

evitkamalicka
2. nov 2009

slavu nedakuj, pekny dnik aj tebe

dijefcatko
2. nov 2009

Baby, som zvedavá na váš názor aj napriek tomu, že verím, že sa nám bábo podarí prirodzene. Čo by ste robili na mojom mieste vy, ak by ste vedeli, že máte niekoľko zdravotným problémov sťažujúcich otehotnenie? Skúšali by ste otehotnieť aj tak, hoci je to nepravdepodobné, alebo by ste hneď išli k lekárovi a snažili sa s jeho pomocou?
Ja naozaj verím, že to vyjde, lebo ak by som stratila vieru, stratila by som nádej, ale rozum mi hovorí, že by som to mala riešiť racionálne a to s pomocou lekárov. Budem vďačná za vaše názory.

evitkamalicka
2. nov 2009

dijefcatko ja by som urcite skusala prirodzene a keby sa dlhsie nedarilo tak potom za pomoci lekarov